coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Gość   
Gość

Na polagrze za 312 chcieli 480 tys. netto.... Euro stoi dość wysoko to i ceny są z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo17    2

312 kosztuje podobnie. Nie wiem czy 209 kosztuje aż 340 netto. Może to cena brutto. Ale nowe 312 kosztują około 340 netto. Takie ceny widywałem na forach.

MF 7616 widziałem na innym forum 280 netto w podstawie 7614 około 260 netto w podstawie. Ktoś na af chyba ma 7615 na wyposażeniu jak wyżej i kosztował koło 300 netto.

312 katalogowo przeciągnie 400 netto a 7614 ok 300 netto z tuzem i amort osią kabiną szerokie laczki i jeszcze mam cenę fenta 512 116 tyś e netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Byl u mnie pan od korbanka z rok temu to twierdził ze za 320 netto fendt'a serii 300 mozna kupić i to ze w s4 nie ma wpływu na cenę, bo go specjalnie o to zapytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2200

Fendt 209 Vario z przednim Tuzem 340 000 netto

 

a ile kosztuje 207 vario ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Panowie za ile można kupić mf 7615 lub 7715 z miękką osią, amortyzowaną kabiną, przedni tuz z obciążnikiem 1t i opony 650 michelin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Na 7615 miałem wycene z początku roku na 100 koła euro netto. Cena była jeszcze niby do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz-w    1

Na 7615 miałem wycene z początku roku na 100 koła euro netto. Cena była jeszcze niby do negocjacji

100 koła euro  :D no to masz kolego przed sobą długieeeee negocjacje , mf 7615 dyna6 przedni tuz + wom+ 2 pary hydrauliki, miękka oś i kabina 320 tyś zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Seria 57xx SL rozpoczyna się od 200-210 tys zł netto. Starsza seria 56xx może być trochę tańsza, ale to pewne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

100 koła euro :D no to masz kolego przed sobą długieeeee negocjacje , mf 7615 dyna6 przedni tuz + wom+ 2 pary hydrauliki, miękka oś i kabina 320 tyś zł netto

dlatego odrazu popierdoli*** tego przedstawiciela korbanka w Małopolsce. Cena z d*py wyciągnięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz-w    1

dzięki za odp. Już mnie to nie interesuje. Jeden kawalek ok 80 arow byl bardzo zly bo było pełno zgnitej. W skrzyniopaletach w przechowalni wydawała się dosyć dobra na biało, ale po wywaleniu jej ze skrzyni okazało się że nadaje się jedynie do wrzucenia. Widocznie pole Sobie musi odpocząć bo ta sama odmiana na innym polu była wręcz idealna ;)

 

dlatego odrazu popierdoli*** tego przedstawiciela korbanka w Małopolsce. Cena z d*py wyciągnięta...

problem polega na tym że rolnik na maszyny dostaje kase z unii i lekką ręką je wydaje,

przykład z rodziny ( trochę zacofani) 100 tyś na młodego rolnika, kupili przyczepę 8 ton pronara gołą (ani koła zapasowego ani tylnego zaczepu), siewnik agromasz 3m 420 litrów na pojedynczym talerzu, agregat przedsiewny 3m 3 rzędy zębów hydropak do siewnika, i na to wydali całą kase, jak pytaliśmy czemu tak się dali wy...dy.. mać cyt " bo jak składali papiery do agencji to diler zrobił im taką ofertę, bo napewno będą poprawki, i wtedy zmienimy ceny" a agencja to klepnęła, "łoczy" wyszły im z orbit, ale nie dlatego że z takimi cenami, tylko że nie muszą robić poprawek , że już jest kasa na koncie, a że tylko 3 maszyny to co tam, to za unijne.  

Edytowano przez mateusz-w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Na 7615 miałem wycene z początku roku na 100 koła euro netto. Cena była jeszcze niby do negocjacji

za 7718 z miękką osią tuzem wałek wom z przodu wyjścia hudrauliki itd przestawiciel mówił 330 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Jak myślicie, od 2018 Korbanek nie będzie już sprzedawał MFa i Fendta, stanieją coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Rozmawialem wczoraj z Panem od korbanka, to mówil że zamawiają teraz ciągniki zeby i w 2018 je sprzedawać, ale myślę ze konkurencja moze na cenę wpłynąć korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przez ile czasu starczy im tych ciągników? Przez rok pohandlują i co koniec. A na pewno poniżej kosztów sprzedawać nie będą tylko po to by zrobić psikusa grupie AGCO. Wg mnie nic nie stanieje. Fendt będzie najdroższy, potem Valtra a najtańszy MF. Choć ceny tych marek i dzisiaj kształtują się podobnie. Więc raczej nic nie stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Panowie ile chcą u was za mf 5608 z przednim tuzem , biegam pełzającymi i wąskimi kołami tak orientacyjnie jak by ktoś znał cenę dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj