coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brzozak2    241

power shift (w jd to chyba power quad sie nazywa) to zwykla skrzynia montowana w standarcie, a AP to skrzynia bezstopniowa i lepiej dowiedz sie ile doplacisz za taka opcje i wtedy porownuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

skrzynia jaka mam w ofercie to autoQuadplusEcoshift chyba dobrze napisałem... jd tuz wom i obciaznik ma nieco drozszy od fendta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
generalnie przy takim sprzecie do 5% czyli ok. 3,5 tys. euro

Przy dobrych wiatrach powinien spokojnie urwać więcej, nawet sporo więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Valtra należy do AGCO więc podam cenę N-ki, ze starej oferty ważnej do 31.12.07 wziętej na uzupełnienie PROW

Obejmuje ona model N 111e w wyposażeniu HI TECH+ przedni TUZ i amortyzowaną oś itp. Kosztuje ona 233.938 netto


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prent    0
ineresuje mnie cena classa ares 500 ma ktoś cennik ?

 

 

 

547(90km) kosztuje 140-160 tyś netto w zależnosci co byś do niego chciał mieć, ze zwjką i zgrabiarką chcemy go brać to bedzie trzeba o duży upust się targowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

odemnie za Celtisa 446RX (90KM) chcą 40 000 Euro nettto ta cena wydaje mi sie ASTRONOMICZNA!!! a brałem u nich kombajn i ciągnik w ostatnim czasie!!!!!

Przeginają w tym korbankowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

dzięki za info, a na dodatkowe gadżety znasz cennik , amortyzowana oś, przekładnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parobas    6
panowie interesuje mnie cena fendta 412 ile korbanki moga zejsc z ceny , ciagnik jest wyposazony w wom i tuz przednim chca 75tys toniby cena minimalna jak myslicie ile moga zejsc z ceny jeszcze? oczywiscie vario i cena w ojro i netto

prosze o konkretne odpowiedzi... pozatym mam oferte jd 6430 za 67 tyś z mniej wiecej takim samym wyposażeniem w sumie raczej jestem za fendtem ale serwis i goscie z jd sa naprawde ok. a wiadomo jak z drugą stroną ......(korb..) dlatego pytam jesli ktos ma doswiadczenie z korbankowem ile z tej ich ceny minimalnej da sie jeszcze urwac? bo jak mówił przedstawiciel jakies "powietrze pewnie tam jeszcze jest" zero konkretów .... pomóżcie pozdr

 

W tamtym roku 412 kosztował ok 70000 euro netto, wiem bo negocjowałem. Też miałem dylemat fendt czy jd padło na fendta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

3635 kosztuje około 32 tys euro netto nie wiem czy warto bo 5425 kosztuje około 37 tys euro netto dopłata za obnizona kabine i dach visio około 2 tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Pytanie tylko do czego ma być wykorzystany,

seria 5400 jest wieksza gabarytowo, większa pompa, udźwig Tuza,

bajer w środku. Jakbym miał brać do ciężkiej pracy, to 54, ale jak

do Tura, prasy czy przyczep, to szkoda tyle dokładać.

Oczywiście to tylko moje zdanie, miałem przyjemność jazdy na pokazach i

pewnie ze wolałbym wygodniej, ale za 5/6 tyś € mógłbym sobie

już jakieś autko kupić :lol:


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

To dobre ceny, chyba że to modele ze starą maską.

Jakby kogoś interesowały ich specyfikacje:

 

http://www.rolniczemaszyny.eu/

 

Pozdrawiam


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cena Valtry N-ki 121 HiTech

W Paczkowie Cena katalogowa 66- 68 tys euro netto ( z przednim podnośnikiem i wom) + miękka oś przednia 4120 euro netto kosmos

w Agroserwisie ( u Darka Sobola) 220 tys zł netto podstawa + 22 tys zł netto przedni podnośnik i WOM + 16 tys zł netto miękka oś + wyjścia hydrauliki z przodu i dodatkowa dźwignia do sterowania 2 tys zł lub wyjścia hydrauliki z przodu i sterowanie na takim fajnym podłokietniku to 8 tys zł oczywiście wszystko bez negocjacji. Jak dla mnie cena astronomiczna mimo że jestem entuzjastą tej serii bo fajnie się prezentuje to jednak po lekturze http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/Va..._121_HiTech.pdf wydaje mi się że ten ciągnik nie jest wart takich pieniędzy małe obciążenie użytkowe dość duże spalanie głośna kabina mały moment obrotowy prędkości WOM-u też ubogie. Swoja drogą na stronie Agroserwisu w Tabeli dotyczącej danych technicznych to moment obrotowy wynosi 540 Nm a z dopalaczem chyba z 580 Nm. Z kolei duże wrażenie robi na jakich kapciach postawili ten ciągnik 520 i 650 i dodatkowo brak opcji że są 4 prędkości WOM może to powoduje takie spalanie bo jak na ciągnik 125 km i te slogany silników sisu żę są bardzo oszczędne to wydaje mi się że w najcięższych pracach powinien spalać leciutko ponad 20 .

Swoją drogą jeżeli ktoś posiada taki ciągnik chętnie bym przeczytał opinię jak jest w praktyce jak się zachowuje z obracalną 4 czy nie zrywa mu przodu jak z jakością wykonania bo w końcu fini słyną z solidności. mam nadzieję że nie odpłynąłem za daleko od wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a to tylko hi-tech, advenced jest drozsza od fendta 312 vario i tylko minimalnie tansza od jd 6430, a nie prezentuje za wiele w stosunku do konkurentow. nie wiem jak jest teraz, ale na wiosne mozna bylo miec 312 vario z dodatkowym wyposazeniem (miekka kabina, dodatkowe wyjscia hydrauliki z przodu) za 220 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
valtra N121 advance ok 60tys euro netto

po wyrownaniu poziomu wyposazenia mi wyszlo na wiosne 71, lekko wysmialem przedstawicielke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W sumie nawet przedstawiciel znajomy ciągle twierdzi że Valtra to najdroższe ciągniki i chyba trzeba przyznać mu rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj