coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Merkoo    24

W 5400 nie ma takiej opcji. Osi amortyzowanej, Tylko kabina. Zamiast na gumowych, sztywnych mocowań są sprężyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Fendt Vario 312 SCR

+ instalacja pneumatyczna, klima, fotel pneumat., zaczepy automatyczne, radio

+ oś amortyzowana

+ TUZ, obciążnik 870 kg

+ 3 pary hydrauliki, 83l/min

+ TMS

 

Około 90 000 Euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno1    398
Napisano (edytowany)

Ile może kosztować Massey Ferguson 5410 z elektrohydraulicznym rewersem?Z turem

Edytowano przez Reno1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10
Napisano (edytowany)

w ofercie mgr za 5410 policzył mi 180 netto . w jakiej cenie jest 3635 lub 3625 i którego byscie wybrali do pomocy dla 6480 na 50 ha gospodarstwie ?

Edytowano przez raul1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

180 netto a nie np 160? 180 to dużo za 5410 rok temu miałem oferte na 5430 za 185 netto na dzień dobry. Teraz popyt spadł i ceny spadły. Ludzie kupowali 5445 około 200 netto i to niedawno. Poczytaj sobie kto ile dał za jaki model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

panowie ile trzeba dać za 513vario w wersji profi plus +radio, Klima,wałek z przodu łacznik górny hyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopek    0

A jak cenowo się przedstawia Massey 5610 z turem tuzem i womem przód dzojstikiem do tura i rewersu i chyba biegów i dachem do tura i szerokimi oponami. Bardzo proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj