coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

marcinzt323    1

za MF 5475 w pełnym wyposażeniu tz. przedni Tuz i Wom, przednia para wyjść hydraulicznych, ciężarek monoblok 800 kg, amortyzowana kabina oraz dodotkowe oświetlenie na tylnich błotnikach zapłaciłem 295 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Duzo dałeś,w tej cenie powinno być 6475,6480 w dobrym wyposażeniu.

Edytowano przez Eryko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kylu    114

Czy ktoś sie orientuje czy seria 6400 jest jeszcze dostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

51000 euro netto za MFa 5445 ścięta maska, luk dachowy, koła najszersze tył 540 to dobra cena? rocznik 2012 byłby brany w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duShh    0

51000 tyś euro to bardzo przepłacileś za 23000 tyś sie chyba kupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszczan    0

w kwietniu kupiłem 5445 amortyzowana kabina ,felgi spawane 28/38 ,przedni TUZ ,CR ,PB 110KM za 202tys. netto czy to dobra cena. Szukam teraz 70-90KM z ładowaczem co polecacie.

Edytowano przez ruszczan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Mniejszego brata ze ściętą maską? Jak jesteś zadowolony z dotychczasowego 5400 to po co zmieniać markę? ;)

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Równe 210 tysi lecz brany w lipcu i u nas jeszcze była taka sytuacja że szukaliśmy ciagnika na już bo diler John Deere nas wych*jał więc trzeba było brać co jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszczan    0

korbi 555 jak się sprawuje MF, bo mój nie narzekam. Z 4L obrotową Unii G. pomykam i dobrze sobie radzi. W spalaniu na hektar to mi wyszło 17l myślę że to nie mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Jakie macie u siebie ceny na MF 5465,5470,5475 ?

Ile można urwać od cen podawanych przez korbanka? oczywiście dla nich to zawsze są ostateczne ceny te ktore podadzą i poniżej nie mogą sprzedać.Dodatkowo stała gadka że jak ja nie wezme po tej cenie co podali to i tak za 2-3dni ktoś przyjedzie i odrazu kupi za te pieniądze :)

Edytowano przez Eryko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Jak nie chcą już zejsć to chociaż niech w tej cenie dołoża coś np: pierwszy przegląd itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Wydaje mi się że to jest specialna zagrywka z tą ceną,może liczą na to że trafi się ktoś kto przytaknie na tą cene bez negocjacji.

 

Co myślicie o tych cenach?

 

 

MF 5465-TUZ,amortyzowana oś,2koguty, opony 480/600 -256tys netto

MF 5470-TUZ,amortyzowana kabina,opony 480/600- 236tys netto

MF 5475-TUZ,amortyzowana oś,opony 480/600-278tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Cena za MF 5475, z oponami 480/600 i amortyzowaną kabiną 61,6 euro netto w sierpniu tego roku z tym ze euro wtedy było po 4,25. Te ceny co podałeś wydaja mi się dobre jak na to wyposażenie.

Edytowano przez Laver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMM    0

Witam. czy 280 tys za NH T7.185 Power Command to dobra cena ?? dodam jeszcze z oś przednia standard, opony michelin 650, podlokietnik SideWinder II, obciaznik przod 1000 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Niech ci dorzucą w tej cenie pełne felgi z oponami 480/65 R28 i 600/65 R 38 :)

A nie chcesz amor. osi i kabiny???

Bardzo dużo daje w komforcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie u was są ceny MF 3635 w standardzie i MF 5410 w standardzie i fendt 209 vario z przednim tuzem i wałkiem i amortyzacjom przedniej osi

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj