coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Rogeryk    0

tak dla sprostowania ostatni sprzedany Fendt Farmer 206S pracuje w Rogienicach Wielkich :D A klient nie zamieniłby go dzisiaj na żaden inny ciagnik ewentualnie 207 Vario ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Dla tych co by chcieli wiedziec Fendt 716 z prawie Full opcja(tylko bez wom z przodu) kosztuje 98tys euro:) A z Wom, obciazniki w tylnich kołach, kolor black,opony przednie 600/60R28,

 

tylnie 710/60R38 cena wynosi ok 107tys euro (NETTO). Mysle ze komus sie przyda :D


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaciejP    0

W Rogienicach Wielkich tych pod Łomżą ??? Apropo Fendt'a stare Fendt'y to maszyny nie do zajeb***a w 2006 roku pożyczyłem od znajomego starego Fendt'a z 1988 coś taki rocznik modelu dokładnie nie pamiętam ale był to chyba 312 LSA miał napis "Turbomatic" tur przedni tuz z WOM. To wszystko miał fabryczne tylko trzeba było w elektronice pogrzebać bo szwankował RHS to to był prawdziwy FENDT ok 120 koni 6 cylindrowy silnik MWM - Mannheim Wankle Motors to to były silniki.Było po mim widać że to jest sprzęt. Szedł jak burza, górka góra nie domawiał posłuszeństwa vario było mu nie potrzebne ani redukcja biegu po górą jednym słowem "żywioł" Paliwo lałeś i nigdzie nie zaglądałeś,żałuj że go nie kupiłem. To były najlepsze Fendt'y, te co teraz są to oni już nie mają takiej jakości tylko pozostał napis ten sam. Widzę to po swoim, 312Vario z 2007r 2400mth wądpie że wytrzyma jak ta 312LSA z 1988r

 

Jojstik, TMS według mnie jest to dodatkowy sterownik[który jest już pewnie standardowo ale to dodatkowa kasa dla producenta i dlatego jest opcją] który poprzez nożny(synchronizacja silnika z przekładnią na podstawie odpowiednich danych np.: obrotów silnika, ciśnienia i przepływu oleju w przekładni hydrokinetycznej, kątów itp.po przeanalizowaniu nich zarządza nią według zachcianek kierowcy a dokładnie prawej kończyny dolnej operatora)gaz steruje skrzynią biegów tak jak joj tylko wtedy gaz do dech i jedziemy a obydwie dłonie mamy na kierownicy. to raczej nie powinno być problemu z dołożenie TMS'a a dokładnie brakującego przycisku TMS na konsoli.

Edytowano przez MaciejP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oles    0

tez interesuja mnie te modele a bardziej ten wiekszy dzwonilem do przedstawiciela to pierwsza cene podal mi 61 netto potem 60.Po tyg blizej konca roku zobaczyl ze sie naprawde interesuje to mi powiedzial ze 3tys euro mniej ze z tamtego roku, nastempne 3tys ze popokazowy.Na razie caly czas rozmawiam przez tel ale czuje ze zejda jeszcze.

 

+10% za cytowanie poprzedniego posta, Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red    0

MF-7485, rok produkcji 2010 - moc znamionowa 165 KM wg ISO,

- moc max. - 180 KM, przy 2000 obr/min,

- silnik SisuDiesel, 6-cylindrowy, poj. 6.6 l , Tier 3,

- programowanie obrotów silnika,

- przednia oś amortyzowana,

- skrzynia Dyna-VT (40 km/h) + hydr. przekł. nawrotna,

- konsola GTA ( Datatronic III + kontrola poślizgu z radarem ),

- wyświetlacz kontrolno-sterujący DOT MATRIX,

- regulowana kolumna kierownicy, fotel pneumatyczny Super Deluxe,

- siodełko dla pasażera,

- klimatyzacja automatyczna,

- kabina amortyzowana pneumatycznie,

- komin boczny, analogowo-cyfrowa deska rozdzielcza,

- duże teleskopowe lusterka zewnętrzne z elektrycznym odmrażaniem i regulacją,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- zaczep górny automatyczny, przestawialny wysokościowo,

- zaczep dolny do przyczep jednoosiowych ( dolna belka ),

- zaczep dolny PITON do przyczep jednoosiowych ( bolec ),

- ogumienie przód 540/65 R28

- ogumienie tył 650/65 R38,

- przednie błotniki 520 mm - skrętne,

- tylny TUZ - udźwig 9 300 kg,

- EHR - sterowanie TUZ-em,

- kpl. przegubów kulowych do końcówek zaczepów ramion dolnych Walterscheid,

- tylny WOM - 540/750/1000 obr./min,

- 3 pary wyjść hydraulicznych o wydajności 110 l/min (hydraulika zmiennowydatkowa)

- oświetlenie robocze przednie ( 4 szt. ) i tylne ( 2 szt.), montowane w dachu,

- oświetlenie robocze przednie na słupkach kabiny ( 1 para ),

- oświetlenie robocze na tylnych błotnikach ( 1 para ),

- światło ostrzegawcze - "kogut",

- pogrzewacz elektryczny silnika,

- obciążnik blokowy pod ramą 265 kg,

- kpl. narzędzi,

- instrukcja obsługi w języku polskim,

- obciążniki przednie 720 kg (12x55kg, 1x60kg z zaczepem),

- instalacja pneumatyczna jedno- i dwuobwodowa do przeczep,

- radio CD.

 

Od siebie dorzuciłem jeszcze przedni TUZ i WOM

Cena na wrzesien 2010 to 310netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Massey Ferguson 3625 145tys. netto :blink: <_<

To jest obłęd. Ja za swojego MF 3635 dałem 153tyś. brutto, 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

jaki był kurs euro jak kupowałeś?

jeśli podobny to w Tarnowie nie ma sensu kupować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel250    2

Massey Ferguson 3625 145tys. netto :blink: <_<

To jest obłęd. Ja za swojego MF 3635 dałem 153tyś. brutto, 2 lata temu.

Dużo cenią za MF 3635 . Przy dołożeniu 10tys zł więcej miałbyś prawie MF 5425 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Cena okropna, dlatego zrezygnowalem z ciagnika i biore same maszyny <_<

Jak kupowalem to euro stało 4.70 chyba.

Już nawet nie pamietam tak dokładnie ale cos kolo tego.

Edytowano przez sterydek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Massey Ferguson 3625 145tys. netto :blink: <_<

To jest obłęd. Ja za swojego MF 3635 dałem 153tyś. brutto, 2 lata temu.

 

z jakim wyposażeniem ten 3625? I to chyba cena do negocjacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

To jest cena bez negocjacji, poprosiłem o przesłanie oferty i taką dostałem z podstawowym wyposazeniem.

Nie wiem czy tylko ten dealer jest taki drogi czy gdzieś indziej też. No ale już po wszystkim bo dzisiaj zlozylem wniosek o same maszyny bez ciagnika <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilW    3

Za 3 lata przypomnisz sobie aktualną cenę i będziesz sobie pluł w brodę, że za taką kasę nie kupiłeś :) Albo inflacja albo unia tak od 2003r ceny ciągników winduje, w zasadzie to ta kasa idzie w większości do Niemiec, a oni tak płaczą, że od uni mało dostają :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

myśle że nie, ceny beda może rosły ale o wartość inflacji. Prow na wykończeniu, w innych krajach spadek sprzedaży to i ceny nie bedą rosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Ale z nieoficjalnych zrodel slyszalem ze w 2015 ma byc jeszcze cos podobnego do PROW ale to nie jest nic pewne. Unia musi wszystko sobie przeanalizowac.

A co do licytacji to niech sobie mysla ale i tak sie tym nie przejmuje bo rozwijam sie w miare mozliwosci a inni z tej zazdrosci tak tylko mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

massey ferguson 7465 320tys netto


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj