coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

pino93    0

także przyłączam się do pytania ile za fendta 207 vario?

i ile on ma właściwie koni 60 czy 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak byś przejżał temat kilka stron do tyłu to gwarantuje, że na wieli z tych stron znajdziesz pytanie o ceny tej serii. Ceny może i się zmieniają ale to są zmiany kilku procentowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromo    0

znajomy postanowil zaoszczędzić i Bielaruse sobie kupil. mówi że jak sie popsuje to zaoszczedzi na częściach... nie wiem czy ma sens wychodzenie z takiego założenia :) Moim zdaniem chyba jednak lepiej dołożyć i kupić coś lepszego.... np Massey Feruson, ale to chyba sprawa indywidualna jest.


NAWOZEO.pl - SPOSÓB NA TANIE NAWOZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ile kosztują: 210,211 ewentualnie 310,311??

PS. ile nominalnie mocy ma 312?? tzn w homologacji podane


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

5435 kosztuje 40 tys€, miałem go wczoraj na testach. A po targach 5445 podobno 170tys PL choć z cennika 45 tys€. Ale narazie musze porównać z konkurencją bo za te pieniądze to już duży wybór sprzętów ok 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sergio25    0

5435 kosztuje 40 tys€, miałem go wczoraj na testach. A po targach 5445 podobno 170tys PL choć z cennika 45 tys€. Ale narazie musze porównać z konkurencją bo za te pieniądze to już duży wybór sprzętów ok 100km

Ja też zainteresowany jestem kupnem mf 5435 ale szukam coś tańszego z tej półki,może kolega mi coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jaka jest aktualna cena mf 3635 i 3645 czy ten ostatni jest oferowany w polsce. Ile trzeba dopłacić za rewers i półbieg elektrohydrauliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Będę miał na testach (chyba) kubote m108s to bede miał jakieś porównanie. Biorę też pod uwage zetora i new holanda bo są znacznie tańsze. Ten massey troche drogi mi się widzi. I ten monopol jednej firmy smierdzi drogimi częściami, a słyszy się często o niespecjalnym ich podejściu do małych klientów, choć to może tylko pogloski. Wybiorę się zobaczyć też polmota-h. Ogólnie maszyny tej grupy dość mocno zdrożały. W tamtym roku bodajże w listopadzie miałem oferte na 5435 za 148tys. A teraz 160 a podobno jest już nowa wyższa cena a te 160 to mam starą. Czy to taka polityka żeby przyspieszyć decyzje o zakupach czy stała zmiana w cenniku nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ceny w przeliczeniu na zł mogą się zmieniac ze w zględu na kurs euro. Zetor czy nh bedą tańsze od mfa. ale to też inny poziom. Co do części te do zetora nh czy kuboty tez tanie nie będą. To juz nie te czasy gdzie części do 7211 na półkach kilogramami lezały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Można w opcji dokupic jeden półbieg załączany przciskiem na lewarku biegów. W serii jest to dźwignia po prawej stronie kierownicy. Skrzynia działa prosto masz 4 biegi w dużej dźwigni i małą do 3 grup. Z lewej przy kierownicy masz rewers.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Fendt 412 miękka ośka , tuz, obiążnik tuz 800 kilo , kapcie tył 540 , kabina amortyzowana mechanicznie , cennikowo 85 tyś euro .

jak wam się wydaje zejdą na 80 tyś?


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj