coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

mgilek1    0

a fendt 412 vario z oponami przód 520mm;tył 600mm, przednim wałkiem i podnosnikiem. Z tego co wiem to amortyzacja kabiny i osi jest chyba w standardzie. ile by taki traktorek mógł kosztowac??? Z góry dzięki.PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

412 ok 83 tys euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile kosztuje 718Vario i 818Vario?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

718 z TMS i TI - 103 tys € netto

818 z TMS i TI - 107 tys € netto

 

 

Hej Sokole! wink.gif

wierzę, że takich jak Ty jest więcej niż 5%, ale nie zmienia to faktu że handlowiec nie zmieni standardu negocjacji dla znacznej mniejszości. Niestety nie można wszystkich mierzyć tą samą miarką, a szkoda.

Twoje podejście do negocjacji mi się podoba, ale zdecydowana większość uwielbia negocjacje i poczucie spełnienia jak zjadą 2-5 tys od ceny początkowej.

Ty powinienneś spojrzeć na przedstawiciela, jak bys miał mu zaraz przysolić i rzec krótko, nie interesuje mnie przeciaganie liny, poprosze dobrą cenę, ma Pan jedno podejście!!! Nic innego Ci nie pozostaje, niestety smile.gif


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wito    0
nie interesuje mnie przeciąganie liny, poproszę dobrą cenę, ma Pan jedno podejście!!!

 

Doskonale napisane ;) ;) Ciekawy jakby się diler wtedy zachował :P

 

Sorry za cytowanie poprzedniego postu , ale chodziło mi konkretnie o to zdanie :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Matuch-spokojnie możesz i mnie doliczyć do owej mniejszości biggrin.gif -zauważyłem że mam jakoś niepokojąco zbieżne poglądy z kol.Sokolem biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

Przyłączę się także do tej mniejszości, też lubię konkrety a nie ceny z kosmosu i potem mam żebrać o każdy dodatek albo, że ktoś mi trochę c ceny zejdzie i muszę wysłuchiwać dilerów jak to już oddają po kosztach albo nawet dopłacają do tego ciągnika. Ostatnio właśnie zakończyłem jak to nazywacie negocjacje tylko idąc do dilera od razu mówiłem co mnie interesuje z wyposażenia co musi być na 100 % a z czego mogę zrezygnować i by podawali cenę ostateczną bo idę jeszcze do trzech innych marek i wybiorę najkorzystniejszą ofertę. Jak już wybrałem markę to negocjacje sprowadziły się do tego że powiedziałem że u innych mam dodatkowo wyposażeniu np. radio i obciążniki i czy w tej cenie u nich to dostanę jak tak to biorę ciągnik no i po kręceniu nosem dostałem to, ciągnik zaliczkowany. A Ci co wyskoczyli z ceną z kosmosu odpadli w przedbiegach między innymi korbanek z massseyem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakiej marki ciągnik kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

Jakiej marki ciągnik kupiłeś?

 

Rok temu JD 6930comfort, teraz Agrofarm 410 - ten pomocniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Jeżeli wrócił do oferty to jaka jest jego cena i z jakim jest wyposażeniem ten MF 5445?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu12347    0

WitaM,panowie mam okazje kupic mf 3635 80KM 2008r 2mtg, cena bardzo atrakcyjna. Brac go? Nie moge znalezc informacji na temat tych ciągników, jak sie sprawują, co o nich sadzicie, są jeszcze produkowane? Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

chcialbym poznac cene nowych MF 8450/60/70/80 oraz ceny 6480/85/90/95 w wyposażeniu prosze uwzglednic przedni tuz i wom dla kazdego modelu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Może pobwimy się w zgadywanie ja obstawiam że seria 200 zacznie się od 45 - 50 tys euro netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

witam mam malutkie pytanie czym różni się Massey Ferguson 7465 od MF 6475 prócz skrzyni i dyna tronic, jaka jest różnica w cenie między nimi?? czy warto brać serie 74xx?? mamy stosunkowo nie duże gospodarstwo nastawione na produkcje mleka, ciągnik ciągał będzie kosiarki przyczepe samozbierającą i takie ogólnie najcięższe maszyny, pług obrotowy 4skibowy, czy w zupełności powinien wystarczyć 5475 moc mają podobną jak jest z wyposażeniem?? no i najważniejsze... cena, czy opłąca się do takiego ciągnika zakładać ładowacz?? i czy jest możliwość założenia go jako wyposażenie dodatkowe żeby we wniosku nic nie trzeba było zmieniać??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabubiony    0

Co powiecie na MF6475 za 65 tyś Euro z miękim przodem amortyzowaną kabina przednim tuzem i womem ?? czy wart jest tych pieniedzy?Mowa o nowym z rocznika 2010??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj