coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

korbi555    70

Witam;)

Mogłyby mi ktos podac cene MF 5455 ale juz z rocznika 2010??

bo zapewne juz troszke podrozały

i ccene jeszcze MF 5435+szersze opony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek85    0

Interesuje mnie MF 6475, jaka cena? co jest w standardzie? ile kosztuje przedni tuz i wom? jakie wyposażenie można jeszcze do niego dobrać?

Wiem że można zadzwonić do Korbanka i wszystkiego się dowiedzieć, ale w wtorek ma przyjechać przedstawiciel i chciałbym być przygotowany do negocjacji z nim. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

Witam realna cena za MF'a6475 to 60 tyś Euro netto i do tego powinieneś mieć jeszczez dwa pierwsze przeglądy za free. przedni TUZ to 3tyś euro netto katalogowo a ceny wom'u Ci nie podam.Ja pare dni temu podipisałem umowe wlasnie na tego masseya tyle że biore go z amortyzacją kabiny, laczkami 480 przód i 600 tył no i dwoma pierwszymi przeglądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

tak tylko teraz już seria 300 ma vario w standarcie napewno wpłynie na zwiększenie sie ceny, a nie wiadomo ile zostało starych modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starych już chyba nic nie zostało.300vario zaczyna się od 95km a jak ktoś chciałby mocą takiego jak kolega napisał MF-a 4445 czy 307 to musi szukać w przedziale 70-100km czyli serię 200vario której jeszcze chyba niema,lub dołożyć sporo więcej i mieć większą klasę traktora czyli 309vario (95km) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

starych modeli została tylko ta 307 bo ja ostatnia 308Ci sprzedałem w okolice Śniadowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

o ta 307 którą Pan Piotr chciał mi początkowo wcisnąć w miejsce Zetora :) z tym ze cena była deczko inna


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Zna koś może cenę MF 5445? I czy ktoś na AF użytkuje ten model?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Pędzę z odpowiedzią niczym ta kuna patagońska (ponoć są szybsze od kun stepowych) wink.gif.

Niegdyś, przed szeroko rozumianym liftem (maska, nowy silnik,...) było inne nazewnictwo:

- 5435 - 83 KM znamionowo

- 5445 - 92 KM

- 5455 - 105 KM (tu i w 5445 mogłem sie o 2, lub 3 konie rypnąć, nie pamiętam dokładnie)

 

Teraz weszła nowa generacja silników Perkinsa Tier III z nowymi mocami, tak teraz masz:

- 5425 - 82 KM znamionowo

- 5435 - 92 KM

- 5455 - 105 KM

 

Wersja 5445 straciła pozycję i wyszła z użycia. Napisz mi tylko o który teraz chodzi? ;)


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Interesuje mnie cena MF 5435 wyposażonego w przedni tuz dodatkowe oświetlenie i szklany dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

to dlaczego w nowym katalogu jest mode 5445 i ma 95KM znamionowa i 100KM maksymalny 110 Powerboost.

a 5455 ma 105 nominalna 112 max i 125 powerboost.

a jeśli chodzi o 5435 92 znamionowa 96 max.

Mam nowy katalog no i tak tam jest napisane z resztą na stronie korbanków jest to samo, nie wiem czy może jest jeszcze nowszy ale ten co mam i co jest na stronie korbanków to przynajmniej na zdjęciach są już MF z tymi nowymi maskami podnoszonymi w całości do góry.

To jaka jest rzeczywistośc czy użytkownik Matuch ma rację?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Może nie jasno się wyraziłem. 5445 stracił rację bytu gdyż był droższy o 600 € od 5435 a oferował 3 konie więcej. Z tegoż powodu został zepchnięty na bocznicę, gdyż się nie kalkuluje i Korbanki go nie zamawiają, w ogóle. Co nie zmienia faktu, że masz rację i 5445 istnieje. smile.gif

 

MF 5435 z dachem Visio i przednim Tuzem - 43 850 € netto (cena cennikowa, upustów nie znam)

 

Co do oświetlenia to w standardzie masz z przodu:

- 2 pary na dachu, 1 para na słupkach i oczywiśie 1 para w masce.

z tyłu:

- oprócz oświetlenia drogowego masz 1 parę świateł roboczych na dachu. Dodatkowa para w tył dachu za 150 €.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

kurczę troche szkoda bo mam wniosek na ciagnik do 100KM no i 5445 najlepiej by pasował a 600Eur nie gra roli, i tak w stosunku do innych marek MF jest dużo tańszy.

A miałem jechać do tarnowa podg. zobaczyć właśnie mode 5445, ale skoro mówicie że nie zamawiają, a zadzwonie jeszcze zapytam.

Cena katalogowa - więc ile można utargować? ;) b0gdan powinien to wiedzieć

pozdrawiam


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

moje negocjacje co do ceny samego ciagnika były tak dawno, że naprawdę już nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzenio ma rację że 5445 byłby lepszy bo te 600 euro to nie dużo a mamy już silnik na common railu i power boost a 5435 jest na zwykłej pompie. My jak kupowaliśmy swojego 5435 też potaliśmy o wyższą serię ale jak mówił kolega Matuch nie ma jej w ofercie korbanków a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Czy już wiadomo coś więcej na temat cen Fendta 200 Vario, bo na stronie Korbanka jest już on pokazany.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

600 euro za silnik z CR power bost i 4 zaworową głowicą to raczej 5435 sie nie opłaca hehe no i mamy jesze te 3 czy 4 konie mechaniczne więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj