coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Bartek19992    0

Niestety link mi nie działa :D zna ktoś cene przedniego TUZ i WOM do MF-a 5445?

podrawiam


Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo85    1
zna ktoś ceny MF serii 64XX?? Nikt nic nie napisze ??
cena netto 6475 61000euro amortyzowana oś i przedni tuz po 3000 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosak24h    0

Moim zdaniem najlepsze na małe i średnie gospodarstwa jest ursus moze sie wydamać ze jak w polsce teraz ursus jest produkowany na mała skale to jest lipa a to nie prawda bo ursusik 7528 (4700kg 101km i maks udzwig podnośnika to 3800kg) to robi wrazenie 120km silnik innej marki by miał problemy z nim wiec ja uwazam ze Ursus jest nadal the best i jak nie wierzycie to wejdzcie na http://www.ursus.com.pl/ i zobaczycie ze jest bardzo duzo dealerow blizko was, a jak duze gospodarsto (potrzeba 200km+ ) to polecam new holland

 

 

Ps. Ursusy maja silniki do 190km i sa tańsze i niepowiedziałbym ze gorsze :D


ursus_logo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

taa wydajnosc hydrauliki w ciagniku o mocy 190 KM na poziomie 55 l/min to nic gorszacego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosak24h    0

ale na podnosniku 3800kg to chyba jest coś i przy tak niskiej cenie

 

Ps a tak wogole to wydajność pompy w l to jest szybkośc podnoszenia , nie potrzeba szybszej bo jak patrzyłem w nh to tyle samo tylko ze mocniejszy podnosnik ale 3800 (to co bedziesz brał cieższego, pług 7 skibowy obrotowy?? to by go przewazyło (moze i nie) ale byś go nie pociagnał bo byś sie zakopał :D)


ursus_logo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

Ale zrozum sobie że w przypadku pługa nie liczy się tylko jego ciężar ale i długość. Nie znasz podstawowych praw fizyki?

Załóżmy że będziesz miał dwudziesto kilowy obciążnik i jak myślisz podniesiesz go? Raczej tak. a teraz wyobraź sobie że masz stalową rurkę która też waży 20 kg ale jest długa na 4m. Podniesiesz ją biorąc za jeden z końców? Wątpliwe. Chyba że jesteś silny jak podlipięta (czy jak mu tam było) hehe.

A i jeszcze jeżeli chodzi o pługi to siedmio skibowy będzie już raczej pługiem półzawieszanym

 

No i najważniejsze jest to że niestety ale piszemy w niewłaściwym temacie więc lepiej skończmy dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafiadankow    3

moje wnioski, jeżeli chodzi o przekładnie automatyczne (bezstopniowe) to żadna, ale to żadna maszyna nie ma lepszej przekładni tego typu niż w Fendt'cie. Pozatym ta kasa którą dajemy za full wypas to nie jest aż tak tragicznie, bo spójrzcie, macie amortyzowaną oś, komputer (bardzo łatwy w obsłudze wbrew pozorom). Nie wiem czy konkurencja posiada lepszy komputer, bo nie jeździłem ;p Ale też Fendty są bardzo mało awaryjne, są robione po to by służyły tyle, ile mają zrobić, a nie, zeby co chwwile po jakąś część jeździć czy do serwisu zawozic. Także spójrzcie tez na ten argument. Bo jednak konkurencja chyba nie jest aż tak niezawodna jak Fendt :D Ja za 412 w fuul wersji byłbym skłonny dac max 300 tyś w chwili obecnej. I w sumie róznica zenowa międzi nowym 312 a 412 jest niewielka, a w 412 mamy kompa i lepiej wyposażoną przekładnie (tempomat, skrzynia polowa/szosowa, 4 stopnie przyspieszania). No, to tyle z mojej strony, bajo ;*

Edytowano przez brzozak2
duzo pisania, zero konkretów - %

operator maszyn

przedstawiciel handlowy - www.rolma.pl
gitarzysta, manager w zespole muzycznym - www.facebook.pl/albatroswloszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansowa3    0

Massey fergusson 2410 bedzie kosztować w granicach 80000 do 90000 zł jego wada jest brak przedniego podnośnika w wyposażeniu podstawowym i trzeba dodatkowo płacić.. Jesli ktoś zna dokładny cennik tej werji ciągnika bede wdzieczny za jego podanie równiez może byc dla ciagników używanych tej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Niestety już nieistotna informacja, MFa serii 2400 już nie produkują, nie sprowadzają i nie mają już nic wolnego w ofercie. Poza tym informacja 100 tysi za któryś z trzech to też mie do końca precyzyjna. :)


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFarm    0

zgodzę się z kolegą ja mam ursusa 1014 i ie raz pomagałem innym co mają większe ciągniki

załóżmy sąsiad ma 4h(mało;p} a kupił sobie JH??? sześciocylindrowego, a ja mam cztero jego ma co najmniej 150KM, a mój góra 125. ja pługami obrotowymi 4 skiby on takie same na nawrotach zostawał w tyle. przesiadłem się na chwilke bo chciałem spróbować co prawda komfort jazdy lepszy i to o wiele, ale jak Ursusowi przycisne to drze ziemie i idzie do przodu a tego JH muliło jak malucha pod górke

 

 

moje zdanie proste 2 wady ursusa

-kabina (powinna być dana kabina jak np. w NH}

-Ursus nie produkuje większych ciągników niż 190 KM a gdyby produkował to teraz w co drugim gospodarstwie by funkcjonował

a Co do NH też bardzo popularnego w polsce to też bym nie kupił bo zdarza się ta sama sytuacja:/

Edytowano przez brzozak2
naucz sie pisac!!!!! co to jest JH??? co znaczy zwrot "ja pługami"???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

oj ursuso fanie idz do piaskownicy sobie orac tym 1014 z 4 obrotowa i powyprzedzaj inne zachodnie 150km:) tak sie sklada ze mam ten ciagnik i z 4 zagonowa beczy strasznie na ciezszej ziemi a takie u mnie sa ale co Ty za bajke wymysliles z tym wyprzedzaniem johna ale masz dziecko wyobraznie lepiej nic juz tu nie pisz i nie psuj nerwow... a i jeszcze jedno ten Twoj wszechmocny 1014 ma tyle mocy co moj czyli 96 o ile nic Ci nie zdechlo:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFarm    0

ty Moderator dobry jesteś hehe ;)

 

oj ursuso fanie idz do piaskownicy sobie orac tym 1014 z 4 obrotowa i powyprzedzaj inne zachodnie 150km:) tak sie sklada ze mam ten ciagnik i z 4 zagonowa beczy strasznie na ciezszej ziemi a takie u mnie sa ale co Ty za bajke wymysliles z tym wyprzedzaniem johna ale masz dziecko wyobraznie lepiej nic juz tu nie pisz i nie psuj nerwow... a i jeszcze jedno ten Twoj wszechmocny 1014 ma tyle mocy co moj czyli 96 o ile nic Ci nie zdechlo:)

 

no widzę że i ty jesteś z jakieś beztroskiego podwórka hehe akurat to co pisałem jest prawdą szóstki tylko chlają paliwo ich moc powinna się zaczynać od co najmniej 180KM, a te słabsze tylko piją za dużo a roboty g**** uchodzi-ale ty może masz innego więc to zmienia postać rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

orałem w tym roku 3 klase taką dosyć zwięzłą własnie tym ursusem 1014 do tego "forszaj" B 200 no to faktjakoś szło ale tylko wtedy kiedy wjeżdzało sie w bruzde z gazem do podłogi i opuszczało sprzęt w biegu i tak do końca pola a jak tylko byś puśćił lekko gaz to już nie miał siły sie uwlec i redukcja na 2 polową,a obok mnie orał Class 140 km z 4 obrotówką 4x50, to jakoś on nie miał problemów z wyprzedzeniem mnie nawet jeśli byłem już w połowie pola a on dopiero nawracał, owszem orają u nas zetorki które mają coś koło 100 km obrotówkami 4 ale to ich prędkość robocza jest na poziomie ursusa 360 z trzema skibami. Ale zgodze sie z Tobą ze akurat ten ursus nie jest łakomy na paliwo to fakt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Czytam te nowinki huh.gif (by UrsusFarm) i zaczynam dochodzić do wnisku, że zamiast atakować, powinniśmy się najpierw przywitać i rozpoznać intencje oraz obyczaje. rolleyes.gif Nikt nie wie jak przedstawiciel obcej planety może zareagować. Także ostrożnie smile.gif

 

Bądź pozdrowiony


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

bardzo dobrze to ujales :(

argumenty tego osobnika sa bez watpienia oderwane od rzeczywistosci, nawet nie chce mi sie ich negowac, bo wiem, ze taki gosc jest zamkniety w swoim swiatopogladzie i nic, absolutnie nic tego nie zmieni.

tylko ursus i heja w swiat, po skarby i dziewice ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

"po skarby i dziewice";):):):):(:D:D no padne dobry tekst brzozak:):) ale nie odbiegajmy od tematu wiecie panowie moze jaka cena mf 6480??


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Tysz mi się ten tekst spodobał, puszczę go dalej w świat. biggrin.gif

 

MF 6480

 

AMORTYZOWANA OŚ - QUADLINK

Wyposażenie standardowe:

- moc znamionowa 145 KM, wg ISO,turbo-intercooler,

- moc max. 157 KM, Power Boost przy 2000 obr/min 170 KM,

- silnik Perkins, 6-cylindrowy, poj. 6.6 l, Tier 3,

- skrzynia Dyna-6, 24/24 (40 km/h) + hydr. przekł. nawrotna,

- wyświetlacz kontrolno-sterujący DOT MATRIX,

- przednia oś amortyzowana - Quadlink,

- programowanie obrotów silnika,

- klimatyzacja + ogrzewanie kabiny,

- regulowana kolumna kierownicy, fotel pneumatyczny, siodełko dla pasażera,

- komin boczny, analogowo-cyfrowa deska rozdzielcza, duże teleskopowe lusterka zewnętrzne,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- zaczep górny automatyczny, przestawialny wysokościowo,

- zaczep dolny do przyczep jednoosiowych,

- ogumienie przód 480/65 R 28

- ogumienie tył 600/ 65 R 38

- tylny TUZ - udźwig 7 100 kg,

- EHR - sterowanie TUZ-em,

- kpl. przegubów kulowych do końcówek zaczepów ramion dolnych Walterscheid,

- tylny WOM - 540/1000 obr./min,

- 3 pary wyjść hydraulicznych,

- oświetlenie robocze przednie ( 4 szt. ) i tylne ( 2 szt.), montowane w dachu,

- oświetlenie robocze przednie na słupkach kabiny ( 1 para ),

- oświetlenie robocze na tylnych błotnikach ( 1 para ),

- pogrzewacz elektryczny silnika,

- światło ostrzegawcze - "kogut",

- kpl. narzędzi,

- wąż z końcówkami do pompowania kół,

- instrukcja obsługi w języku polskim,

- radio CD,

- obciążnik blokowy pod ramą 265 kg,

- instalacja pneumatyczna jedno i dwu-obwodowa,

- obciążniki przednie 610 kg (10x55kg, 1x60kg z zaczepem),

- przedni TUZ + ramka do obciazników

 

Cena: 71 500 € netto (tradycyjnie dopowiem, że nie wiem, jakie mogą być upusty od tej ceny)


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

o matuch bardzo dokladnie mi odpisales dziekuje Ci bardzo to jest absolutnie full wypas chyba nie?? przedni tuz amortyzowana os i takie tam a nie wiesz ile goly kosztuje i masz moze cene 6475 i 6485??


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Spoko, chociaż zabrzmiało to jak "o Matko", albo co gorsza "o Boże" wink.gifbiggrin.gif Żarty.

 

Amortyzowana oś to około 2 000 €

 

MF 6475 to około 65 000 € netto - ta sama specyfikacja tylko bez osi amortyzowanej. 2008 rok

 

MF 6485 to około 74 000 € netto - amortyzowana oś i bonusowo dodana pneumatycznie amortyzowana kabina. 2009 rok


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj