coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

vince    0

hubertuss a po jakim kursie euro liczysz za 5611 w standardzie ze wychodzi 220tys. Ja jak rozmawiam z dealerem od korbanków to cenimy zawsze w euro. Kilka dni temu miałem oferte 5611 z autodrive i amortyzowana osią za 60tys euro i przedstwiciel dał mi do zrozumienia ze jest to cena graniczna minimum... 60tys x 4,25= 255tys zł. Jak dla mnie to troche za dużo o te 30tys zł jak na taki traktorek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Umiesz czytać po polsku? Rozumiesz co czytasz? Dwa razy pisałem, że 220 tys to za standard. Autodrive dopłata 3-4 tys euro co daje mniej więcej 13-16 tys Za ośke pewnie podobnie i masz 250. Nikt nie karze kupowac przedniej osi i autodrive. Odliczysz te dodatki i wyjdzie 220 tys. Nikt tez nie każe kupować mf a. Może znajdziesz za 220 tys coś z ośką i wszystkimi bigami w automacie. Np claasa bo inni nie oferują wszystkich przełożeń zmienianych automatycznie. A claas ma skrzynie mf a. Podsumowując i tobie i mi dealer prawde powiedział. Wcześniej kurs u korbanka był liczony w dniu wystawienia faktury nie wiem jak liczą teraz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tą serią 5400 (ze ściętą maską), są jeszcze w produkcji czy zastąpiła ją seria 5600? Ile mogą się cenić w wersjach podstawowych? Np. 5440. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

MOże u jakiegoś dealera znajdziesz. Cena to pewnie gdzieś koło 190 tys netto. Wycofano je z produkcji ale może korbanek jeszcze ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Przedstawiciel jak był u mnie to mówił, że ostatnie sztuki serii 5400, jakieś 13 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz536    3

Witam. Czy zna ktoś cenę Massey Fergusona 7614 z pakietem Essential w wyposażeniu standardowym?

 

280 tys. zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Fendt 208 Vario tms.

Amortyzowane oś i kabina

Przednie tuz i wałek

72 tys. Euro. 72 000 x 4,15 = 298 800 PLN

 

412 Vario

90 tys Euro

Edytowano przez Lukasz48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Jaka jest cena 716 z TMS bez WOM 130tyś euro

412 z TMS bez wom 410tyś zł

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan1978    0

Valtra n103.4

Cena netto 236000

Wyposażenie

H5 eco speed

4pary zaworow hydraulicznych

Amortyzowana oś

Opony 540/65/38, 440/65/28 continental

Sprzeglo Hitroll

Dodatkowe oswietllenie

Siedzenie pasażera

Wolny splyw 3/4 cala

Dwa przeglady gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic88    9

Zna ktoś cenę Fendta 514 i 714, tms tuz+wom i czy wiecie ile chcą dopłaty za zaczep kulowy do skrętnych osi przyczep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

a ktoś wie o co chodzi z tą gwarancją 5-cio letnią na maszyny od Korbanka? na jakiej zasadzie ona działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco401    0

Zna ktoś cenę Fendta 514 i 714, tms tuz+wom i czy wiecie ile chcą dopłaty za zaczep kulowy do skrętnych osi przyczep

 

Fendt 514 jak i 714 Vario SCR wersji Profi około 112 tyś Euro netto oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz0007    0

Witam.

Jakby ktoś chciał to jest MF 7614 za 68400,00 EURO NETTO w bogatym wyposażeniu:

amortyzowana oś przednia, amortyzowana kabina, przednie błotniki skrętne, automatyczne stabilizatory z blokadą tylnych ramion podnośnika.

Mam na ten ciągnik umowę ale będę się musiał z niej wycofać więc jest do przejęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sczarx    12

Witam.

Zna ktoś cennę Fendt'a 207 vario w standardzie i w full obcji na wąskich kołach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj