michael307

Deutz ttv 410, fendt 312 lub 412 fendt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michael307    5

Mam problem z wyborem nowego traktora Deutz ttv 410, fendt 312 lub 412 fendt ktorego mam zakupic z beztopniowa skrzynia biegów programowalna hydraulika tuz przedni i wom prosze o pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

do czego to będzie ciągnik,na ile ha?:)

wiadomo ze 412 od 312 lepszy cięzszy w srodku też lepiej ale drożej wyjdzie z tej trójki pewnie najtaniej wyjdzie df znasz jego cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

bedzie pracować na 70 h pola i 30 łak i przy paszowozie za 312 korbanek zaspiewał 75 tys euro za 412 ponoc 20 tys wiecej bo tam tylny most juz jest od seri 700 i cos tam było jeszcze a deutz w przeliczeniu na zł 310 tys zł

Edytowano przez michael307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Te ceny to brutto? Bo mi za 412 powiedział 70 tyś euro netto a tobie tyle za 312 <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas323    2

Coś zawyżone chyba ceny, bo na jesień za 420 ttv chcieli w granicach 190 tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a może najmniejszy Case CVX???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

ja wole fenda albo deutza bo u nas case to cos ludzie nie kupuja bo u nas społdzielnie maja i czesto sie psuja. Bo mi chodzi o tego agrotrona ttv 410,

Edytowano przez michael307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

ceny fendow to kosmos bo korbanek ma ny wyłacznośc w polsce fenda to może robic to co chcce. a z jakim wyposarzeniem ci zaspiewali te 280 tys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Niestety nie pomogę Ci za dużo, bo chciałem zobaczyć tylko jak ma w środku w porównaniu z zwykłam K. Tylko co pamiętam, to monitor Infocenter, podłokietnik z joystickiem (ale to ma chyba każdy ttv w standardzie). Na pewno nie miał przedniego tuz w tej cenie. Był to dealer z Rawy Mazowieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

bo mnie interesuje z tuzem przednim i wom oś resorowana i ta sterowana hydraulika i dodatkowe obciazniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

negocjowałem ale juz mniej juz nie chce zejsc na pocztku chciał wiecej a z korbankiem nie ma co negocjowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

W TTV amortyzowana oś jest w standardzie ;) wraz z systemem automatycznych blokad mechanizmów różnicowych.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

wiem tylko niektorzy nie kompetentni przedtawiciele nie wiedza inni gadaja w standardzie inni nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarpen12    1

Mnie także interesuje TTV tylko model 430. Na targach agro-premiery w Poznaniu za podstawową wersje powiedzieli 290 netto. Sprzęt świetny. Porównywalny z fendt-em. Fajnie jakby ktoś posiadał już ten traktor i napisał coś o nim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Na targach zawsze mówią ceny na "odwal się" i ceny sugerowane. Najlepiej umówić się z przedstawicielem i dogadać konkretnie kompletację ciągnika i co za tym idzie cenę. Należy pamiętać, że to Fendt ma silnik taki jak Deutz a nie odwrotnie, jak to niektórzy mówią. Dodatkowo, z tego co mi wiadomo, skrzynia bezstopniowa Deutz'a ma przewagę nad Vario Fendta, ponieważ ma 4 przełożenia mechaniczne a Fendt 2.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

na targach teraz gadałem z roznimi z fenda albo deutza kazdy powie inna cene a pózniej sam nie wiem jaka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

to co byscie wybrali deutza czy fenda ???bo nie wiem co wybrac bo fend drozszy a deutz tanszy i ponoc ta sama klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Naciskaj na Korbanka bo to jemu zależy żeby sprzedać. Jak ostateczną cenę proponują ci np. 75tyś euro to powiedz im że możesz najwięcej dać za niego 72 albo 73 i zostaw kontakt do siebie i powiedz zeby się zdecydowali do jakiejś tam daty, np za miesiąć bo jak nie zejdą z ceny to bierzesz inny ciągnik. Ja tak bym postawił sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael307    5

bo 75 tys chcca za 312 z tym wyposarzeniem co ja chcce a mi jest ciezszy potrzebny do kiszonek jako 2 traktor do wciagania a za 412 chce 18 tys wiecej i ta sama moc ale cieższy o tona i ma juz tylny most wersi 700 a ten deutz ma taka sama wage i ponoc ta skrzynia jest lepsza ttv bo ma 4 zakresy sam nei wiem co wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Masa w ciągnikach to nie problem- zawsze można dodać obciążniki i zalać koła płynem :)

Nie warto dawać 18tys euro jeżeli zależy nam na masie ciągnika, to możemy skorygować dużo niższym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Też mi się wydaje, że 18 tyś euro to nie warto dopłacać. Założysz sobie na tył balast o wadze 1,8t i będzie wystarczający, ale to nie moje pieniądze. Zrób jazde próbną każdym z tych ciągników i podejmiesz decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KubaMF
      Witam, po dłuższym czasie jednak rezygnujemy z poszukiwań zetora i ursusa. Dużo poczytaliśmy na temat wyżej wymienionych casów i fergusonów. I teraz jednak będziemy celować w te modele. I tu moje pytanie co waszym zdaniem będzie lepsze ? Budżet 75000-80000 zł, areał 20 ha z tendencją wzrostową. Ciekawi mnie głównie case, skrzynia jest bardzo fajna bo nie jakoś bardzo rozbudowania jak w mf i myślę że tym samym jest mniej awaryjna. Najbardziej ciekawi mnie silnik bo w każdym mx-ie jest ten sam silnik tam sama pojemność itp. Więc tu moje pytanie na jakieś podstawię jest tutaj zwiększana moc z każdym modelem, dawka paliwa ? Jak oceniacie która marka jest bardziej przyjemniejsza w jakiś naprawach, już przerabiałem tryliard razy który się bardziej psuje ale ja jestem zdanie że wszystko co by nie było się psuje, więc pytam się o koszty takie mniej więcej  Wiadomo że będzie głównym ciągnikiem i przeważnie to jakieś ciężkie prace. Dziękuje za pomoc w wyborze 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj