Skocz do zawartości
klusek

jakie koncentraty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koncentraty
Szymi40    370

Brałem tylko tucznikowy [30-110 kg ] 50 zł za 25 kg. Ale wruciłem na Rusinowo [napewno wiesz gdzie] po 72 za woreczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syberol    5

Wygląda na to, że kupowałeś najtańszy z możliwych o zawartości białka 27% dlatego efektów niestety nie było. Ja na przykład nawet nie sprowadzam tego produktu bo jest za słaby. Gdybyś spróbował Gol-Tucz (38% białka, 66zł) lub Super-Tucz (40% białka, 67zł) to zapewne efekt by był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

syberol    5

tu też cena z dostawą;) oczywiście nie namawiam na zmianę jeśli masz już sprawdzony tylko staram się wskazać różnice bo w Twoim przypadku testowałeś dwa produkty z zupełnie innej półki. Tak jak mówiłeś w parze z jakością idzie cena więc produkty różniące się 22zł na worku nie mogą być tej samej jakości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    370

tu też cena z dostawą ;) oczywiście nie namawiam na zmianę jeśli masz już sprawdzony tylko staram się wskazać różnice bo w Twoim przypadku testowałeś dwa produkty z zupełnie innej półki. Tak jak mówiłeś w parze z jakością idzie cena więc produkty różniące się 22zł na worku nie mogą być tej samej jakości..

Testowałem więcej firm- Rusinowo [jak dla mnie] na + A tak poza tematem, bracia Kul.... nadal chandlują bydłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu86    0

A co sądzicie o koncentratach z Neorolu i jakie ceny są u was?

ja stosuje koncentrat onyx z nutreny 70 zł za 25 kg.chyba 38% białka

 

Tak stosuje dla prosiat prestarter idol potem biqprosie a dla tucznikow biqgolden ogolnie jesli chodzi o prosieta i odsadzenie to nie ma nic lepszego, stosowałem rózne firmy i jak 2 lata temu przeszedłem na neorol to zero upadków czy biegunek przy odsadzeniu i dobra cena bo worek idola 25kg to 55zl. a prestarter z nutreny kosztuje 65zl

 

to drogo za ten onyks placisz.. moj diler (ten sam co neorol) ma za 65 a jak bys bral tone miesiecznie to 63 nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firek    2

Lepiej stosowac Premix i śrutę sojową i rzepakową niż koncentraty, wychodzi taniej i efekty lepsze.

 

Np 6 worków koncentratu x 68 zł to 408 zł

 

Worek najlepszego premixu np. z Josery o najwyższym składzie aminokwasów kosztuje 132,5 zł do tego 125 kg śruty sojowej i całkowity koszt wyjdzie 395 zł przy tym samym poziomie białka co w koncentracie a gdy połowe śr sojowej zastąpimy śr rzepakową koszty nadal będą malec.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo72    0

Ja stosuję koncentraty FIRMA ROZALCZYK (mieszalnia) i jestem zadowolony z tych koncentratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    7

Pytanie trochę z innej beczki ale powiedzcie ile ma taki pośrednik sprzedający koncentraty np. na jednym worku 25kg który kosztuje 70 zł? Tak orientacyjnie lub jeśli ktoś wie to konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu86    0

to zalezy ile dostaje upóstu, im wiecej bierze tym wiekszy upóst:) moj dealer nutreny jesli sie duzo bierze daje 2 zl upustu, kierowca ma 1zl czyli jest z czego urywac i nawet 10 zl moze miec na worku:)

Edytowano przez reniu86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

u mnie locha karmiąca dostaje sano protamino matra, locha prośna sano protamino pregna, prosięta przy losze od 7 dnia życia w miseczki sano prekern forte aż do 14 dnia po odsadzeniu , potem prosiak przechodzi na de heus hgc junior następnia 1 faza tucznika de heus hgc warchlak/tucznik i 2 faza także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    6

stosuje ktoś prowit dla loch firmy nut rena jeśli tak to proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Ja teraz dla warchlaków stosuje gotową paszę Schaumanna bo nie opłaca mi się dla nich samemu robić.Jak wyliczyłem to wolę dołożyć trochę a mniej roboty a nawet przyrosty lepsze zauważyłem.Polecam tą paszę zółciótka i ładnie pachnie.Trochę odeszłem od tematu.A potem stosuje Uniwersal Gold z Piasta cena 65zl za 25kg tylko trochę słabo rosną i zastanawiam się nad zmianą na LNB.Co o tym sądzcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rege    1

ja kupiłem ostatnio pasze z firmy BARBARA ,pełnoporciowa granulki i powiem ze jestem mile zaskoczony , przyrosty całkiem niezłe i co najwarzniejsze cena w porównaniu z innymi T starter 1,43zł/kg. Jak ktos kupował pasze z tej firmy niech napisze bo mam zamiar cały tucz przeprowadzić na pełnoporcjówce z tej firmy. Ceny pasz pózniejszych to T grower 1,22zł/kg T finisz 1,13zł/kg

czy lepiej robic zamemu pasze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×