Skocz do zawartości
klusek

jakie koncentraty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koncentraty

My teraz przeżucilismy sie na Nutrene i jest bardzo dobrze...worek 25 UNIMAX-u kosztuje 42zł razem z przywozem do domu:) Polecam

Jackassiu    50

Stosujemy koncentraty firmy Sano: Boni M, Babsy, Protamino Premium, a Matra dla macior. Wcześniej stosowaliśmy koncentraty firmy Hima, ale zrezygnowaliśmy z tej firmy bo stosowanie tych koncentratów nie przynosiło oczekiwanych efektów. Pozatym w porównaniu Sano nie dośc że jest tańsze to pozatym otrzymuje się większe przyrosty dzienne.

My z początku dawaliśmy Sano później z Dossche a teraz już od niecałych 2 lat dajemy z firmy Blattin. Na paszach z Sano i Dossche mieliśmy więcej upadków i świnie były ciągle ożywione a teraz nażrą się i leżą.

Wiadomość z agroFakt.pl

My od Września 2008 stosujemy koncentrat Piast PWT Uniwersal, worek z dowozem 44 zł, miesięcznie wychodzi z 1.5 t. Wcześniej był Eurolpol.

krolikNH    56

Ja używam koncentratów firmy Dossche, ale ostatnimi czasy zastanawiamy sie nad zmianą na Nutrenę bądź LNB. Czas pokaże jak to będzie :P

Pozdrawiam :D

gregor6    0

ja wziąłem Nutrenę Opas jeden gościu wziął podobno mu lepiej jedzą i widzi przyrosty to wziąłem na próbę zobaczymy.

Błędy!

Edytowano przez krolikNH
Ortografia

aldanio    2

My bierzemy wszystkie koncentraty z firmy schauman trzoda bardzo szybo przybiera na masie i chętnie zjada pasze

Arni    1

Dla tuczników bierzemy z Nutreny Prowit T. A dla prosiaków bierzemy z Paszmarku granulki ;)

pasio    1

Ja bazuję na firmie Sano, może są trochę drogie, ale bardzo dobre, daję wszystkim, maciorom, prosiętom, warchlakom i tucznikom ;)

Piochu    7

My stosowaliśmy premix z BASF (obecnie Trouwn Nutrion) ale ze względu na słaby plon grochu w ubiegłym roku jesteśmy zmuszeni kupować koncentrat ze Spomisu (obecnie Piast), i jesteśmy z niego zadowoleni. W końcu codziennie przejeżdżam obok tej mieszalni (mieszkam 2 kilometry od Spomisu)

JD1052    78

No właśnie... 6zl to i tak mało u mnie podrożało o 12 zł na worku! Piszcie jak jest u Was..

kuzaj63    25

U nas coś ok 10PLN na worku do góry. Pewnie związane to jest z drożejącą śrutą sojową?

Zetor1992    0

U nas jeszcze nie podrożały, a dajemy obecnie Hero żytni z Nutreny a wcześniej było Sano. Ja tam wolałem Sano ale "góra" zarządziła Nutrene

markpp    1

My już od ponad 2 lat dla tuczników stosujemy Strong z Nutreny

A dla maciorek to brat kupuje z pobliskiej mieszalni pasz koncentrat

lysyrolnik    14
Czy to prawda ze koncentraty sano podrożały znowu o 6 zł na woreczku Premium?

Na worku Premium cena skoczyła do góry o 12.50zl

Kizo    5

Do tych co podają ceny "worków" koncentratów, piszcie ilo procentowy jest ten koncentrat np na ostatni etap tuczu bo to jest bardzo istotne do ceny jednostkowej.

Maciek5290    17

Te koncentraty co ja daje to uniwersalne dla tuczników 10% a dla warchlaków 12,5 % starter 15 % premiksy dawaliśmy tylko dla macior ale już nie dajemy bo ich nie ma

pasio    1

U mnie ostatnio cena na worku Protamino Premium Forte skoczyła do góry o 15zł :/ . W tym wypadku zastanawiam się nad przerzuceniem się na paszę dla tuczników innej firmy. Stosuje ktoś LNB? Jak tuczniki na tym koncentracie rosną?

lukas17    0

Sano mocno w górę protamino premium forte 12zł w góre Pigi 2zł a zwykłe premium 1zł;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się