Skocz do zawartości
klusek

jakie koncentraty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koncentraty

Wiadomość z agroFakt.pl

madej    0

Chciał bym się dowiedzieć jak świnki rosną na koncentratach maxfutter i jakie są ceny

Może mi ktoś podać cenę takich pasz jak:

*Witalmix Multi Premium z Wipaszu

*Protamino Premium Forte z Sano

*Protamino Premium z Sano

Edytowano przez FarmerPawlos

maluch1    0

U nas to do prosiaków to z nerolu

Do świnek do tuczu to z nutreny

A do maciur to z nutreny.

lulek    0

koledzy czy ktos stosował pasze Vitfoss ? bo ja jade na sano jak dla mnie jest to dobra paszam bo stosowałem przez 5 lat ale za drogo wychodzi. Ja kupuje po 62 zł za worek bo jestem w grupie producenckiej ale mam mozliwos kupic też tam pasze z firmy Vitfoss która kosztuje 53,50 zł za worek i ma wieksze troszke składniki :) co sądzicie o tej paszy

koledzy czy ktos stosował pasze Vitfoss ? bo ja jade na sano jak dla mnie jest to dobra paszam bo stosowałem przez 5 lat ale za drogo wychodzi. Ja kupuje po 62 zł za worek bo jestem w grupie producenckiej

Ale za worek jakiego koncentratu?

lulek    0

Farmer Pawlos

koncentrat dla swin to stosowałem przez 5 lat sano forte i teraz płaciłem po 62 zł za worek 25 kg ale jest za drogie i teraz mam możliwosc pasze firmy Vitfoss za 25 kg po 53,50zł ale waszystkich składników ma wiecej a w praktyce sie okaże.

jacek177    0

pasze z agrocentrum znam bardzo dobrze a o co dokładnie chodzi i co stosujesz sprint finisz prestartery?

kkk2006    0

Ja stosuje premiksy koncentraty i dodatki paszowe z LNB najlepej wypada cena do przyrostów i ilosci i jakosci miotow.

jacek177    0

Narazie zaczynam karmić duże tuczniki finiszem. Jak z zużyciem do przyrostu masy?

pasza jest super bynajmiej była bo od lipca nie stosuje ale dziś był u mnie przedstawiciel i poniedzieli znowu będe brał agrocentrum jest chyba najlepsze jeżeli chodzi o pełnoporcjowe zużycie niskie 2,6-2,8 a przyrosty nawet powyżej 1kg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się