Zaloguj się, aby obserwować  
Zetorursus94

Młody rolnik 2012

Polecane posty

Mam pytanie mianowicie pieniędzy na młodego rolnika, czy dostane? Jestem z wielkopolski mam 17 lat w październiku 18, 15 ha ziemi, szkołe robie ZSZ i opłacam ZUS bo jestem zatrudniony(praktyki), szkoły mi został jeszcze rok. Wiem, że trzeba miec rok opłacony Krus, czy mogę go opłacić po złożeniu wniosku jak szkołe skończe bo nie moge oplacac ZUSu i Krusu. Czy moge w tym roku składać wniosek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie nie dostaniesz kasy już niema na nowe nabory skończyła się. nie wiadomo czy wszyscy z 2011 dostaną a nowi nie mają nawet co marzyć o nowym naborze. Może po 2013 coś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2144    0

Hej!!!

Mam takie pytanko? W zeszłym roku składałem wniosek o dotacje 75 tyš dla młodego rolnika! Ale niestety mi nie przyznali ponieważ stwierdzono ze wniosek nie doszedł w terminie, fakt ze puźno składałem . Ale do czego zmieżam chciałbym Teras też złożyc co musze zrobic jeszcze ras wszystko od nowa papiery it'd . Czy tylko to jakoš odnowic?????

No i jeszcze jedno moj ojciec ma 15 ha I w pszyszlym roku moze išc na strukturalnom ile by Musial Sobie zostawic ha zeby dostal rente ...

A ile mi by musiał przepisac zebym dostal Tom kasiore dzieki:)

Prosze piszcie dzieki;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Szanowny kolego. Nabory się skończyły. O strukturalnej ojczulek może pomarzyć. Trzeba czekać na 2014 rok. Dopiero wtedy będzie wiadomo co i jak. Możliwe że zmienią się wymagania jak i cała procedura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2144    0

Szanowny kolego. Nabory się skończyły. O strukturalnej ojczulek może pomarzyć. Trzeba czekać na 2014 rok. Dopiero wtedy będzie wiadomo co i jak. Możliwe że zmienią się wymagania jak i cała procedura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez podol21
      Witam. Znacie kogoś z okolic Płocka i Płońska co zajmuje się pisaniem wniosków i biznes planu na działalność pozarolnicza? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj