• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MateuszHuc
      Zetor 9540 Problem z Hydrauliką
      Ciągnik jeśli jest zimny trzeba około 10 minut gazować nie chce dźwigać tura ani nie reaguje tylni podnosnik 
      Wałek kręci się na zimnym lecz gdy się zagrzeje wałek traci moc i przestaje się kręcić 
      **Proszę O Pomoc **
    • Przez listek11
      Witam mam pytanie jaki olej do hydrauliki w Renault 7514 ile jest filtrów i gdzie się znajdują
    • Przez MowMiStryju
      Witam wszystkich,
      Mam problem w swoim Ursusie 3512 z hydrauliką zewnętrzną. Po przestawieniu rozdzielacza na położenie podania oleju na wyjścia zewnętrzne z rozdzielacza nie leci ani gram oleju, gdy wrócę na stały wydatek żeby działał podnośnik wszystko jest w jak najlepszym porządku. Podnośnik działa normalnie i podnosi bez problemu. Nadmienie że traktor ma około 20 lat i z tego co wiem to nigdy hydraulika zewnętrzna nie była w nim używana. Czy problemem może być rozdzielacz? Z góry dzięki za sugestie.
      Pozdrawiam
    • Przez WiesawWolfram
      Witam muszę wymienić rozdzielacz przy turze i moje pytanie brzmi jaki wybrać ? Czy z sekcją pływającą czy zwykły , jakiej firmy żeby potrzymał w rozsądnej cenie .
    • Przez Antekk
      Witam, mam pytanie czy w ursusie 335 filtr hydrauliki się czyści? Czy w środku jest jakiś filtr co się wymienia? Czy można gdzieś kupić taki filtr? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.