• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bananek
      Witajcie Chłopy! mam taki problem z moją trzydziestką. Od tygodnia hydraulika zrobiła się słabo wydolna. Wymieniłem pompę i niewiele to zmieniło. Rozdzielacz tura podłączony mam na blotniku jako pierwszy po pompie. Jak coś podnoszę to muszę gazować dużo i po pociągnięciu dźwigni tur drgnie w górę i staje w miejscu. Jak puszczę dźwignię i znów pociągnę to znów drgnie kilka cm i staje. Czy możliwe jest to, że ślizga się drugi stopień sprzęgła? tak mi to wpadło do głowy wczoraj. Czy hydraulika może stawiać takie opory, że posunęłaby się tarcza? Pomocy, bo ładowanie obornika jest teraz baaaardzo irytujące.
    • Przez Konrad1705787
      Witam planuje wymianę pompy hydraulicznej w mojej 30 i mam pytanie jaką polecacie założyć wzmocnioną czy zwykłą standardową ? 
      Pozdrawiam. 
    • Przez Daniooo
      Witam wszystkich! Mam problem z moim Same a dokładniej hydrauliką, problem polega na tym że słabo podnosi podnośnik, często przy podnoszeniu ciągnik się trzęsie a jak dodam  gazu to jeszcze bardziej, ma słaby udźwig, czasami np w czasie orki czy gruberowaniu chce podnieść maszynę a podnośnik nic nie podnosi muszę wtedy ruszyć np do tyłu lub przodu i dopiero zaczyna podnosić. Czyściłem filtr od hydrauliki bo nie mogłem dostać nowego, zmieniłem olej i cały czas bez zmian. Nie mierzyłem ciśnienia na wyjściach bo nie mam przyrządu do tego ale kipowałem 8t przyczepę i bez problemu daje rade.
      Mam jeszcze pytanie w którym miejscu znajduje się ta pompa?
      Z góry dzięki za podpowiedzi
    • Przez Grzegorz1322
      Witam. Mam problem z mechanizmem sterowania po zdjeciu pokrywy brakowalo zabezpieczenia i sie rozwalil. Podnośnik musialem sciągnąć bo był pekniety. Czy posiada ktoś schemat?
    • Przez pawelrenault
      Witam.Czy miał ktoś doczynienie z zaworem bezpieczenstwa w ciągnikach renault?Rozebrałem go i w środku jest spręzyna  i 5 podkładek.Czy powinny byc te podkładki czy nie?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.