Rolnik85

John Deere W 540 [połączone]

Polecane posty

Rolnik85    13

Hubert ale tu cuiuciubabke uprawiasz :D Decyzja już podjęta czy jeszcze myślisz ?


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

juz zaliczka wpłacona nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Jestem prawie w 100% pewny co będzie :) Ale pożyjem zobaczymy


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

hubert z tym lexsionem dobra decyzja mimo wszystko uważam że to najlepsza alternatywa w stosunku cena jakość


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

K..wa Gary@.... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wypaplał tak jakby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Jak mi napisałeś jaką masz propozycje na lexa odrazu wiedziałem żę go kupisz. Jak bym miał taki areał jak Twój to też bym kupił lexa. To jest rotorowiec czy normalny ? To się zamieniliśmy markami w kombajnach ;) To będą ciekawe żniwa dla nas Hubert :D


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

A mówiłeś że Claas nie warty uwagi... ;) Akurat 660 to normalny na wytrząsaczach, ale w tej cenie pewnie byłby Tucano 480 na jednym rotorze tzn. hybryda na jednym rotorze... Pozdrawiam

Edytowano przez danield28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

hubert z ciekawości - co cie przekonało do lexa - bo ja miałem podobną oferte z claasa ale wolałem maxymalnie wyposażonego t660i za niewiele mniejsze pieniądze - tak samo wyposażony lex 660 wychodził ponad 150 drożej od JD, a dodatkowo mam ciągniki pod greenstara więc dodatkowy zysk - z anteny i gs2630

Edytowano przez szarywilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czemu postawiłeś na markę Claas a nie JD ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Napisałem, że Gary@ ,,tak jakby wypaplał'' jakie wyposażenie ? Wkrótce (czerwiec,lipiec) sie dowiecie... nie chce zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego porażka?odpowiedz w jednym prostym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

jego zdaniem nh byłby najlepszy w tym przypadku :ph34r::P


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

atomik uważasz wielbiciel marki nh? :P niech się sam wypowie czemu porażka, czekam na mocny argument <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powiem szczerze, że Claas w kabinie niczym nie zachwyca. Jak na taką kasę mogliby kabinę poprawić, jest to miejsce pracy i człowiek na żniwach spędza tam bardzo dużo czasu.

Najnowoczesniejsza i zarazem najbardziej przypadła mi do gustu w JD, świetne materiały, ergonomiczna, prosta w obsłudze deska rozdzielcza, komputer w jezyku PL nie stanowi problemu po chwili obeznania dla posiadaczy JD z CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Prawda hubi ,bardzo dobrze rozwiazali . Moze takim wielbicielem NH nie jestem jesli chodzi o posiadany ciagnik na podworku , jedynie AC chwale bo wart jest. Z kombajnow case mnie kreci ,jeden rotor robi zadyme na polach. Jednak klawisze nh tez nie sa zle z twin rotorem. W okolicy byly lexy nowe bodajze 580 i 600 obydwa roku nie byly na gosp. bardzo awaryjne , nawet musialem kosic za jednego . Radze zobaczyc jakie maja rurki od hydrauliki i wody , wg. wlasciciela tego lexa byly za male i pekaly co jakis czas. Innych awari wlasciciele nie ujawniali bo wstyd sie przyznac. Sprzet nowy mial robic nie stac .


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Jeśli chodzi o kabiny to Claas faktycznie niczym nie zachwyca . Ja jak pojechałem oglądać JD to jak wszedłem do kabiny to mi banan na twarzy wyskoczył .


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie mówię, jd mają lepsze kabiny od claasa, ale powiem tak, nie tyczy się to jd, co woleli byście, kombajn który ma extra kabine a sieje za sobą lub niszczy ziarno, czy kombajn ze zwykłą kabiną co pięknie wszystko oddziela, nie gubi ziarna, nie niszczy? to jest taki głupi przykład, a co do claasa to jak każdy sprzęt nie jest on ideałem, lecz tyle lat ta marka ma doświadczenia że innym maszynom żniwarskim trochę daleko do tego, odniosę się do claasa mediona 310 jest to mały kombajn mamy go już 5 lat i jedyna poważna usterka to pompa wody padła, nie abym zachwalał ale kosimy ludziom ok. 200ha jest to dużo jak na taki kombajn w usługach ,ale jeszcze nikt nie narzekał że gubi ziarno czy jest zniszczone, sąsiad kupił sobie w tamtym roku jd1470 pojechał na usługi, ziarno gubił jak by ktoś rozsiewaczem porozsiewał, a ustawiał mu to wszystko przeszkolony personel, to jak to jest? 2 Lexy ma spółdzielnia niedaleko nas, koszą ok. 1200ha, + usługi, rozmawiałem to mieli usterkę hydrauliki w jednym od 4 lat ale serwis zrobił to w ok. 1h czasu, wiadomo nic nie jest wieczne. Ja jako posiadacz ciągników marki jd. nie wymienił bym na żadną inną, bo jest to marka wyspecjalizowana w ciągnikach, ale już do kombajnów nie jestem przekonany, może się mylę ale ceny o czymś świadczą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Kombajn gubi z winy nieudolnego kombajnisty a nie ze swojej winy. Ja jestem po pierwszym sezonie w 1470 wlasnie i dobre ustawienie przyszlo mi po 20 ha skoszonych. Dolne sito pratycznie w pionie (nigdy tyle nie otwierale w zadnym innym) otwarte i dopiero czujniki opadły i mozna bylo kosci z max wydajnoscia. Zeby nie bylo ze brudne bo 1.2% zanieczyszczeń to był max w jeczmieniu.

Przeszkolony personel mu kombajn ustawial,heheh dobre, u mnie tez ustawiali wg katalogu . Po 15 minutach powiedzieli ze nie potrafia ustawiac kombajnow tylko je naprawiac w co tez watpie.

Edytowano przez szczewko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli chodzi o kabiny to Claas faktycznie niczym nie zachwyca . Ja jak pojechałem oglądać JD to jak wszedłem do kabiny to mi banan na twarzy wyskoczył .

Miałem tak samo :) zakochałem się we wnętrzu.

 

Fakt faktem... lexiony do bardzo dobre kombajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Jd 1470 to kombajn clasy b z gamy JD kosztuje ile kosztuje więc coś za coś. Claas dla mnie jest numerem jeden w kombajnach. Deer20 z tą kabiną masz 100%


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

claas byl kombajnem z klasa do roku 1989 , teraz padaka . kwestia ustawien i kombajn idealnie zbiera. W rotorze kwestia wejscia i wyjscia w lan. Kazdy chwali swoje , jednak przy wilgotnosci 6* ziarna rzepaku zaloze sie ze kazdy klawisz bedzie robil polowki.


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj