Rolnik85

John Deere W 540 [połączone]

Polecane posty

Rolnik85    13

Ile Ci zawołali za W 650? Ja już tylko mogę grzecznie czekac i miec nadzieję że maszyna bedzie się dobrze sprawdzac .

Edytowano przez Rolnik85

Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w650 529,000 tys pln netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

no to całkiem przyzwoita cena mi za Fendta 6275 l powiedzieli 540.netto Miałem Fendta na pokazach bardzo fajnie się nim pracowało ale z wyglądu sprawiał wrażenie słabej konstrukcji wszystko bardzo delikatne no i wykonanie też troszkę pozostawia do życzenia (jak nowy to bardzo fajny a co dalej )


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam ofertęza Fendta 6300 720,000 netto :) na wstepie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

mi fendta 6300 z hederem biso i jeszcze pare dodatków dawali za 640,00 netto

JD W 650 685,000 netto i praktycznie golas

a za t550 690,000netto

Edytowano przez imi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale te ceny są różne :) roznice w cenach kosmiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

A orjentował się ktoś w cenach W 540 ?


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

mi na premierach za W540 z wózkiem i stołem polskimi nie wiem jakie dodatkowe wyposarzenie (wiecie jak to na premierach można porozmawiać...) powiedział 460-470 PLN więc pewnie urwać z tego można sporo.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"w540c" nie mają greenstar ready, a w 2012 wogóle niema "w540c" tylko same " w540 " z " i " lub bez

zależnie od kupującego ...c w ciągnikach to znaczy clasic tzn goły nie w kombajnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

buahhahha..... skad te ceny wziąłeś? Katalogowe są nawet tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i prosze pamietać zapytać czy netto czy brutto bo zazwyczaj sprzedawcy mówią netto

 

przelicznik john daje mniejszy w euro

 

prosze tez pamietac ze sprzedawca moze jeszcze wcisnąc tańszy heder 300 zamiast 600 , wuzek polski zamiast niemiecki , itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do stołów polskich do rzepaku kupiłem polski i załorzyłem na heder wersji 600 i musiałem wzywć serwis bo zaczoł mi pękac przy przekładni ze mało brakowało to by całkiem odleciała ,hedery wersji 600 mają bardzo duże obroty na wyjściu na przekładnie schumachera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Jeśli chodzi o ceny to podał dobre. Mój według konfiguratora też kosztuje prawie 190 tys euro ale w polsce mamy promocje :D Ciekawe czy naprzyklad Niemcy kupują za takie pieniądze jak w konfiguratorze czy też mają promocję. Jeśli chodzi o stół i wózek to też muszę gdzies zamówić bo orginalny dość drogi. Bede się rozglądał za nowym tucholskim podobno bardzo dobre z opini użytkowników i te nowsze już nie penkają i też są na szumacherce. i na jakiś niemieckich kosach.


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taki JD jest na allegro i on mnie bardzo zaciekawił bo jego cena to 450 tyś netto tylko nie wiem co on ma jest to kombajn po pokazowy heder ponad 5 m. Jak za te pieniążki to w porównaniu do NH tc5070 RS 420 tyś netto to JD wychodzi o wiele taniej a NH csx 7040 to już cena 525 netto. Jak bym zmieniał kombajn a niebawem mam nadzieję że to nastąpi to postawił bym na JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Guzik daj linka do tego JD to go zobaczymy ja nie mogę go znaleźć


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie teraz na allegro go niema on był w miejscowości Pszczółki jeszcze stał dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

mi fendta 6300 z hederem biso i jeszcze pare dodatków dawali za 640,00 netto

JD W 650 685,000 netto i praktycznie golas

a za t550 690,000netto

Twój dealer JD sie nie popisał - pogadaj z innym - bo masz strasznie drogą propozycje.

Polecam swojego - zostanie ci na nówkę auto dobrej klasy. A dla mnie krzynka piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

imi ty postawiłeś na NH czy Fendt bo chyba pisałeś co wybrałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Hubert a nie uważasz że seria W jest troszkę za mała to w sumie odpowiednik serii 20- 2266 a takim ja kosiłem przez 15 lat swoje 560 plus 100-150 usług ha ale - nie powiem że bez stresu - suszarnia miała co robić ?? i mimo że teraz mam mniej pod kose bo 100 ziemniaków co roku to wybrałem t660i, a ty na 600 ha chcesz W ?? wiem że troszkę przesadziłem - ale w ubiegłym roku miałem go na testach i powiem że przy takim roku jak był - i tak był za mały - i mój stary 2064 też latał do pomoc, bo t660 nie miała przekładni redukcyjnej do łubinu . I choć jedynie 30 ton pszenicy poszło na magazyn bez suszenia -to udało się wykosić pszenice na czas (liczba opadania całej pszenicy ponad 260) - więc stwierdziłem że przy tych kosztach energii lepiej zapłacić więcej za kombajn - i ew. wynająć na usługi jak kupić na styk i suszyć przy takich kosztach. A mam sąsiada twardziela który przez 6 lat twierdził że bizon bs wystarczy na 200 ha -i co roku robiłem mu usługę na 50-100 ha - aż w końcu kupił tucano jak mu powiedziałem że położonego porośniętego zboża nie chce mi się kosić za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

imi ty postawiłeś na NH czy Fendt bo chyba pisałeś co wybrałeś ??

30 czerwca wstawie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hubert a nie uważasz że seria W jest troszkę za mała to w sumie odpowiednik serii 20- 2266 a takim ja kosiłem przez 15 lat swoje 560 plus 100-150 usług ha ale - nie powiem że bez stresu - suszarnia miała co robić ?? i mimo że teraz mam mniej pod kose bo 100 ziemniaków co roku to wybrałem t660i, a ty na 600 ha chcesz W ?? wiem że troszkę przesadziłem - ale w ubiegłym roku miałem go na testach i powiem że przy takim roku jak był - i tak był za mały - i mój stary 2064 też latał do pomoc, bo t660 nie miała przekładni redukcyjnej do łubinu . I choć jedynie 30 ton pszenicy poszło na magazyn bez suszenia -to udało się wykosić pszenice na czas (liczba opadania całej pszenicy ponad 260) - więc stwierdziłem że przy tych kosztach energii lepiej zapłacić więcej za kombajn - i ew. wynająć na usługi jak kupić na styk i suszyć przy takich kosztach. A mam sąsiada twardziela który przez 6 lat twierdził że bizon bs wystarczy na 200 ha -i co roku robiłem mu usługę na 50-100 ha - aż w końcu kupił tucano jak mu powiedziałem że położonego porośniętego zboża nie chce mi się kosić za tą cenę.

 

A czy ja gdzieś napisałem że kupuję W?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj