Rolnik85

John Deere W 540 [połączone]

Polecane posty

Rolnik85    13

Guzik a co tam masz już jakąś maszyne na placu że CB będziesz montował ? U mnie CB ma być zamontowane ale w jaki sposub to będzie to jeszcze nie wiem bo cały czas czekam za kombajnem.


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Rolnik Może w tym miesiącu przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1333    5

Panowie a posiada ktoś z was w 540 bo ja mam zamiar kupić taki kombajn i chaciał bym coś dowiedzieć się od użytkownika takiej maszyny. czy to jest dobry wybór na 300 hektarów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Rolnik "Jedyna słuszna zieleń" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Ja mojego też będe odbierał w tym miesiącu :D Ursus ja takiego kupiłem na 200 ha .


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1333    5

Rolnik85 a jak myślisz czy da on se rade na 300 hektarach?? i jaki przerób na godzine powiedział Ci diler???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Mi powiedzieli że ok 18-20t na godzine ale wydaje mi się że to troche przesadzone. Nie wiem czy dar rade dopiero będę wiedział po tych żniwach


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Rolnik ty będziesz miał w nowej kabinie bo jak to jest wszystkie kombajny od tego sezonu są juz w tej nowej kabinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

guzik tak będe miał nową kabine wszyskie roczniki 2012 będą w nowej kabinie .

 

Ursus tak sobie myślałem realnie o tych 16-17t mi to wystarczy.


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

ma ktoś ofertę na w540 na dzisiaj?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

495 netto, opony 800, 6,1 m heder i przystosowanie do QQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-- połączono --

 

Witam,

Co sądzicie o kombajnie W540? przymierzam się własnie do kupna, słyszałem opinie o bardzo dobrej jakości ziarna, a u mnie maszyna będzie służyć zarówno do drobnoziarnistych jak i do kukurydzywięc chciałbym aby nie łamał mi ziaren kukurydzy. co sądzicie?

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djakdeere    0

Z tego co mówił mój znajomy, który był na zwiedzaniu fabryki i testach kombajnu w Niemczech to naprawdę godny uwagi kombajn o dobrym dostępie do punktow serwisowych, i silnik jest zasilany wyłącznie ON a nie jak w New Hollandach, Case i innych z AdBlue. Moc od chyba 238KM w najmniejszym modelu, duży zbiornik na ziarno od 8000L, nowoczesna kabinę, w standardzie jest gotowy do podłączenia systemów monitorowania plonu i prowadzenia AMS, ma bęben młócący o średnicy 660mm, dużym kątem opasania przez klepisko, i śmilakowe przenośniki ziarna pod klepiskiem transportujące równomiernie ziarno na sita co poprawia równomierność czyszczenia ziarna a co za tym idzie czyste ziarno w zbiorniku. Ciekawym rozwiązaniem są hedery z systemem "Premim Flow" czyli podawaniu masy żniwnej z kosy na przenosnik slimakowy za pomocą ruchomych pasów ( coś jak w snopowiązałce) tylę że w tutaj pasy transportują masę do tyłu a nie w bok i dzięki temu podawanie masy jest płynne i nie ma różnicy czy zboże wyległo czy jest stojace przenośnik pochyły ma cały czas równomierne obciążenie, poza tym nie potrzeba stołu do rzepaku gdyz pasy te automatycznie go zastepują, wystarczy tylko dołożyc kosy boczne i po sprawie, naprawdę polecam

 

jeśli ktos kiedys kosil kombajnem John Deere nawet starszymi modelami to wie o czym mówie. One się nie dławią i nie zapychają, mają super wydajne sita i rozdrabniacz o takich obrotach że cos niesamowitego.

Chciałbym go obejżeć, więc niedawno dzwoniłem do John Deera i mówili że prawdopodobnie bedzie go można zobaczyć na targach AgroTech w Kielcach od 8 do 10 marca, tylko nie byli mi w stanie powiedzieć w jakim wyposarzeniu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jaką masz cenę i w jakim wyposażeniu na niego?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rootmar    0

Witam, mam także dylemat w sprawie wyboru kombajnu - między w540 a nh cx5080.

Oferty są następujące:

w540

heder 5,5m stół do rzepaku polski kosy mechaniczne

greenstar 3 dotykowy

opony 800 michelin

485 tyś netto

 

nh cx 5080

heder 5,1 stół do rzepaku polski

IntelliView III™

opony 800

455 tyś netto

 

 

nh cx 5080

heder varifeed 5,1 stół wysuwany

IntelliView III™

opony 800

480 tyś netto

Decyzja była już podjęta ponieważ JD miał dać leasing promocyjny 5% plus zwrot z polsefu 10% ale jak przyszło co do czego to promocja się skończyła i teraz dylemat od nowa. Inne kombajny nie wchodzą raczej w gre - class za drogi, df za drogi, fendt, mf brak ochoty na dalszą współpracę z korbankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djakdeere    0

Aktualna cena na W 540 to jakieś 520 tyś, netto, ale myslę że mozna by bylo jeszcze cos wynegocjować

 

Co do promocji w finansowaniu i Polsefie to wiem że mają jeszcze chyba kasę w BZWBK i chyba w BGŻ

 

jaką masz cenę i w jakim wyposażeniu na niego?

 

Witam, mam także dylemat w sprawie wyboru kombajnu - między w540 a nh cx5080.

Oferty są następujące:

w540

heder 5,5m stół do rzepaku polski kosy mechaniczne

greenstar 3 dotykowy

opony 800 michelin

485 tyś netto

 

nh cx 5080

heder 5,1 stół do rzepaku polski

IntelliView III™

opony 800

455 tyś netto

 

 

nh cx 5080

heder varifeed 5,1 stół wysuwany

IntelliView III™

opony 800

480 tyś netto

Decyzja była już podjęta ponieważ JD miał dać leasing promocyjny 5% plus zwrot z polsefu 10% ale jak przyszło co do czego to promocja się skończyła i teraz dylemat od nowa. Inne kombajny nie wchodzą raczej w gre - class za drogi, df za drogi, fendt, mf brak ochoty na dalszą współpracę z korbankami.

 

Fabrycznie JD finansuje BNP PAribas i rzeczywiście u nich aktualnie tzn ostatni tydzień stycznia nie ma juz polsefu, ale bylem 2 dni temu w BZWBK i powiedzieli że maja jeszcze limity, pozatym w BGŻ składam właśnie biznes plan na zakup ziemi z lini CSK ( częściowa spłata kapitału)

 

Aktualna cena na W 540 to jakieś 520 tyś, netto, ale myslę że mozna by bylo jeszcze cos wynegocjować

 

Co do promocji w finansowaniu i Polsefie to wiem że mają jeszcze chyba kasę w BZWBK i chyba w BGŻ

 

 

 

 

 

Fabrycznie JD finansuje BNP PAribas i rzeczywiście u nich aktualnie tzn ostatni tydzień stycznia nie ma juz polsefu, ale bylem 2 dni temu w BZWBK i powiedzieli że maja jeszcze limity, pozatym w BGŻ składam właśnie biznes plan na zakup ziemi z lini CSK ( częściowa spłata kapitału)

 

z tego co mi wiadomo to spłacaja do 30 % kwoty kredytu za ciebie, i nie ma ograniczeń co do mocy ani wielkości maszyny tak jak jest to w modernizacji gospodarstw

 

Aktualna cena na W 540 to jakieś 520 tyś, netto, ale myslę że mozna by bylo jeszcze cos wynegocjować

 

Co do promocji w finansowaniu i Polsefie to wiem że mają jeszcze chyba kasę w BZWBK i chyba w BGŻ

 

 

 

 

 

Fabrycznie JD finansuje BNP PAribas i rzeczywiście u nich aktualnie tzn ostatni tydzień stycznia nie ma juz polsefu, ale bylem 2 dni temu w BZWBK i powiedzieli że maja jeszcze limity, pozatym w BGŻ składam właśnie biznes plan na zakup ziemi z lini CSK ( częściowa spłata kapitału)

 

 

 

z tego co mi wiadomo to spłacaja do 30 % kwoty kredytu za ciebie, i nie ma ograniczeń co do mocy ani wielkości maszyny tak jak jest to w modernizacji gospodarstw

jedyne co maszyna musi spelniać to wiek poniżej 5 lat, nie finansowana wczesniej z funduszy unijnych i nie kupowana od rodziny w lini prostej ( brat , ojciec)

 

Aktualna cena na W 540 to jakieś 520 tyś, netto, ale myslę że mozna by bylo jeszcze cos wynegocjować

 

Co do promocji w finansowaniu i Polsefie to wiem że mają jeszcze chyba kasę w BZWBK i chyba w BGŻ

 

 

 

 

 

Fabrycznie JD finansuje BNP PAribas i rzeczywiście u nich aktualnie tzn ostatni tydzień stycznia nie ma juz polsefu, ale bylem 2 dni temu w BZWBK i powiedzieli że maja jeszcze limity, pozatym w BGŻ składam właśnie biznes plan na zakup ziemi z lini CSK ( częściowa spłata kapitału)

 

 

 

z tego co mi wiadomo to spłacaja do 30 % kwoty kredytu za ciebie, i nie ma ograniczeń co do mocy ani wielkości maszyny tak jak jest to w modernizacji gospodarstw

 

 

jedyne co maszyna musi spelniać to wiek poniżej 5 lat, nie finansowana wczesniej z funduszy unijnych i nie kupowana od rodziny w lini prostej ( brat , ojciec)

Z wyliczen pani z BGŻ w Tomaszowie Maz. najlepiej się oplaca maszynę do 300 tys netto, ale trzeba mieć 20% własnego wkladu

 

Aktualna cena na W 540 to jakieś 520 tyś, netto, ale myslę że mozna by bylo jeszcze cos wynegocjować

 

Co do promocji w finansowaniu i Polsefie to wiem że mają jeszcze chyba kasę w BZWBK i chyba w BGŻ

 

 

 

 

 

Fabrycznie JD finansuje BNP PAribas i rzeczywiście u nich aktualnie tzn ostatni tydzień stycznia nie ma juz polsefu, ale bylem 2 dni temu w BZWBK i powiedzieli że maja jeszcze limity, pozatym w BGŻ składam właśnie biznes plan na zakup ziemi z lini CSK ( częściowa spłata kapitału)

 

 

 

z tego co mi wiadomo to spłacaja do 30 % kwoty kredytu za ciebie, i nie ma ograniczeń co do mocy ani wielkości maszyny tak jak jest to w modernizacji gospodarstw

 

 

jedyne co maszyna musi spelniać to wiek poniżej 5 lat, nie finansowana wczesniej z funduszy unijnych i nie kupowana od rodziny w lini prostej ( brat , ojciec)

 

 

Z wyliczen pani z BGŻ w Tomaszowie Maz. najlepiej się oplaca maszynę do 300 tys netto, ale trzeba mieć 20% własnego wkladu

bo powyżej 300 tys to już procentowo spada kwota dofinsowania , ale to i tak więcej niż 10% polsefu, ciekawe czy w innych bankach też mają taką linię kredytową ??

 

mysle , że powinni mieć , wie może ktoś cos więcej na temat finansowania csk, w jakich bankach jeszcze można je uzyskać?

 

co do aktualnej oferty to znalazlem roczny na allegro w cenie 459 netto, z przebiegiem 100 godzin http://otomoto.pl/kombajn-zbozowy-john-deere-w540-A188109.html

oraz fabrycznie nowy z roku 2013 w Premiumtrade za 528 netto http://allegro.pl/100-nowy-kombajn-john-deere-w540-heder-618r-5-5m-i2974711417.html

 

Aktualna cena na W 540 to jakieś 520 tyś, netto, ale myslę że mozna by bylo jeszcze cos wynegocjować

 

Co do promocji w finansowaniu i Polsefie to wiem że mają jeszcze chyba kasę w BZWBK i chyba w BGŻ

 

 

 

 

 

Fabrycznie JD finansuje BNP PAribas i rzeczywiście u nich aktualnie tzn ostatni tydzień stycznia nie ma juz polsefu, ale bylem 2 dni temu w BZWBK i powiedzieli że maja jeszcze limity, pozatym w BGŻ składam właśnie biznes plan na zakup ziemi z lini CSK ( częściowa spłata kapitału)

 

 

 

z tego co mi wiadomo to spłacaja do 30 % kwoty kredytu za ciebie, i nie ma ograniczeń co do mocy ani wielkości maszyny tak jak jest to w modernizacji gospodarstw

 

 

jedyne co maszyna musi spelniać to wiek poniżej 5 lat, nie finansowana wczesniej z funduszy unijnych i nie kupowana od rodziny w lini prostej ( brat , ojciec)

 

 

Z wyliczen pani z BGŻ w Tomaszowie Maz. najlepiej się oplaca maszynę do 300 tys netto, ale trzeba mieć 20% własnego wkladu

 

 

bo powyżej 300 tys to już procentowo spada kwota dofinsowania , ale to i tak więcej niż 10% polsefu, ciekawe czy w innych bankach też mają taką linię kredytową ??

 

mysle , że powinni mieć , wie może ktoś cos więcej na temat finansowania csk, w jakich bankach jeszcze można je uzyskać?

 

co do aktualnej oferty to znalazlem roczny na allegro w cenie 459 netto, z przebiegiem 100 godzin http://otomoto.pl/ko...40-A188109.html

oraz fabrycznie nowy z roku 2013 w Premiumtrade za 528 netto http://allegro.pl/10...2974711417.html

Dzwoniłem do nich dzisiaj i jeśli sie chce jeszcze dostac kombajn na żniwa to trzeba go zamawiać najpoźniej do polowy lutego, bo później to już raczej czas dostawy to sierpien i poźniej

 

lub trzeba będzie brać to co będzie na stanie i bez dopasowywania wyposarzenia pod siebie, niby to nie problem, ale wydając pol bańki to kupować to co aktualnie jest na połce to trochę nieciekawie, ale jakl nie dam rady zalatwić kasy to nie będe mial wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek1810    13

Kto się może wypowiedzieć na temat realnej wydajności kombajnu JD W540 ile wymłóci ha na godzinę przy wydajnosci z hektara X, lub ile ton na godzinę wymłóci ???

Bardzo mnie interuje rzeczywista wydajność bo w mojej okolicy rolnicy są zawiedzeni CWs 1450 , Tucano 320 , Tc5070 wszyscy posiadacze tych kombajnów nie kupili by ich drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

moj znajomy mial w 540 pierwszy sezon to podczas sypania w locie mowil ze 2ha/h tylko ze u nas sa male kawalki srednia wielkosc 1.5-3hektary przy plonie okolo 8 tpszenicy i sredniej dlugosci zboza

 

od serwisantow jd slyszalem ze w 540 a byly 1570 mieli podobna wydajnosc chodz w 540 wydawal by sie wydajniejszy

Edytowano przez Heniekii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj