Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bomba41

+/- 80KM, 4x4, używany, 30-40 tyś

Polecane posty

pawel885    376

Ursus i Zetor mają jeszcze tą wadę że mimo np 80 koni pod maską po przesiadce z zachodniego ciągnika 80-konnego tych koni po prostu nie czuć :blink: druga sprawa podnośnik - mam renówkę z lat 80-tych 55km i ma większy udźwig od zetora 7745 czy ursusa c385 a 68konny model to już dopiero ursus 12-stka ma podobny.... Każdy chwali swoje, ale zauważcie że każdy właściciel zachodniego ciągnika tłukł wcześniej latami ursusa czy zetora i nie znam nikogo kto by zaczynał przygodę z rolnictwem od razu od fendta czy MF-a. A kto ma zetora to skąd może znać awaryjność czy spalanie np Renówki jak nigdy jej nie miał... I czyja ocena jest wiarygodna?

Edytowano przez pawel885

Vrykoulakas    11

ja zaczynałem od Fendta 108S :) fakt jakiś tam minimalny dostęp do 30 miałem ale to sporadycznie raz na rok/dwa lata od szwagra pożyczałem żeby np turem gruz załadować.

bobytempelton    158

Mf 690 lepszego prostszego i wygodniejszego za 30tys sie nie kupi, masa części pasuje od ursusów 45xx-53xx dostęp w byle sklepie i ceny jak to z ursusa.

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    376

Massey bądź taka renówka - http://otomoto.pl/re...ny-A362611.html lub 751 bez turba, lepsza skrzynia 3x4 biegi plus rewers no i dużo mocniejszy podnośnik. Ta z linku może i odnawiana wizualnie ale środek widać że nie ruszany - w takim stanie tapicerki nigdy nie widziałem a kilka podobnych oglądałem to jedynie strzępy zostały... http://otomoto.pl/ca...xl-A360788.html również proste i ekonomiczne ciągniki.

Edytowano przez pawel885

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować