Skocz do zawartości
klusek

jakie posiadacie ładowacze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ładowacze

Wiadomość z agroFakt.pl

Dodi    105

Ja mam Troll 350. Już ma swoje lata i zaczyna się giąć. No ale może niedługo będę miał tura do C-362 :)

Gorzupiak    0

My właśnie co odebraliśmy nasz cyklop od remontu :P

3/4 części nowe, reszta zregenerowana, wszystko odmalowane :lol:

Także teraz tylko ruszać do pracy :lol: Tylko, że codziennie pada :lol:

K1ROVEZ    0

Ja mam na C 360 Tura T 261 z Hydrametu Giżycko. W maju będzie miał rok i jak na razie jedyne co mu mogę zarzucić to to, że już trochę wybiły się otwory na sworznie w kolumnach.

A w ramie ładowarki się nie wybiły, sworznie też są jeszcze nie ruszone...

Powinni robić twarde słupice, a miękkie sworznie - wtedy to one by się wybijały, ale wymiana byłaby łatwa i tania, albo jakieś ułożyskowanie wymyślić w tych otworach...

A tak poza tym to on ładuje praktycznie tylko bele, więc nie wiem czy moja opinia jest miarodajna, choć używany jest codziennie.

PS: kupiłem go w firmie Jan-Pol i dałem za niego 5000zł zbite z 5200, bo braliśmy tam jeszcze prasę...

malawania    19

dzięki mi dzis mają przywieźć z tura 14 z giżycka 3 sekcyjmy i tak właśnie sie pytam (do zetora 5340)

szczupak26    0

Posiadam tura 3 sekcyjnego marki Emily T5 na Case 856 xl, potężny udziwg i prosty w obsłudze.

damian131091    28

W tej chwili mam Tura " TRIMA 320 PROFESIONAL", nie narzekam na niego, masywny, dobrze zamocowany, itp. Polecam :P

Gago    0

Ja mam HYDRAMETA3 przy MF 255 zero awarii tylko 2 razy szlałf pękł od hydrauliki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karip
      Czy ktoś wie jak ta część się nazywa oraz czy idzie ją dokupić? Jest to taka jakby rurka z gwintem i nacieciami która trzyma plastikową rączkę. 

• Przez magiq123
      Witam jestem wlascicielem mccronick mc 95 z ladowaczem czolowym quick i jest takie pytanie tur opadl do dolu i niechce sie podniesc co moze byc spowodowac takie zdarzenie? Czy moze te cholerstwo wlaczyla sie na pelzajacego tura .? 
    • Przez UrsusowyRolnik
      Koledzy planuje zakupić maszt do c360 macie jakieś sugestie? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Będzie używany do podnoszenia do 600kg
    • Przez ShadsoN
      Witam 
      Potrzebuję pomocy przy odkręceniu nakrętki trzymającej tłok w siłowniku. Na nakrętce z lewej strony widać wgłębienie które uniemożliwia jej odkręcenie. Jest na to jakiś zmyślny sposób czy pozostaje pradawna metoda nic na siłę tylko młotkiem ?
      Dodam, że potrzebuję wymienić uszczelnienia siłownika bo cieknie z niego olej, siłownik od łapy w cyklopie.
      Z góry przepraszam jeśli temat jest w złym miejscu.

• Przez mieciu68
      Witam mam okazje kupić tura  od mtz 82 nie wie ktoś czy adaptacja od mtz pasuje do ursusa 914 czy trzeba coś przerobić