Skocz do zawartości
klusek

jakie posiadacie ładowacze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ładowacze
Mariusz650    1

miałem ładowacz Sipma T-426 przy MTZ teraz kupiliśmy TUR 6 z biedaszek do Lamborghini Grand Prix i mam jeszcze trola

Wiadomość z agroFakt.pl

Pronio82SA    1

Ja mam Tur2 do Ursusa C360 i bardzo dobrze sie spisuje!

ładowanie obornika idzie sprawnie i trzeba siie na ciągnąć tekiej linki!

Mamy zamiar kupić sobie roździelacz 2 sekcyjny i przerobic tura na hydraulczny wywrot Łyżki!

Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

Luke16    220

ja mam tura Quicka 2000 przy zetorze 7211 i cyklopa... Tur fenomen polski się chowa

brzozak2    236

cos na wzor TUR 6 tylko ze sipmy na U1614

naszczescie na codzien moge korzystac z ladowarki JCB 531.70 mojego sasiada :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

zetmen    1

@Piochu bardzo ci współczuje. Po szantażuj ojca to może zmieni zdanie. Ja mam polskią maszyne czyli cyklop i żadko kiedy urzywam tura mam go przy zetorze6340 Trac lift100. ale krokodyl służy jako wycinak i nierdzewieje.

John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

KAROL0905    1

Ja mam oryginalnego czeskiego tura do 7211 i cyklopa Ale zauważam iż z czasem cyklop stanie sie sprzętem nie potrzebnym w moim gospodarstwie ogólnie używam tura

czesio200    1141

ja mam cyklop 86 rok i niczego sie nie boi balotów nie robie więc nie ładowałem ale obornik czy kopanie żwiru to elegancko idzie

czesio200

semos    11

Posiada ktoś z was taki ładowacz http://www.allegro.pl/item288404757_chwyta...elke_tylna.html

jest mi potrzebne coś do nakładania belek na owijarkę jak również do ich przewożenia i ustawiania tura nie chce kupować bo do niczego innego nie był by mi potrzebny a ten ładowacz bardzo mi się podoba ze względu na możliwość obrotu. Jeśli ktoś sie spotkał z gdzieś ten ładowacz lub widział go gdzieś proszę o wypowiedz...........

Agrotron155    23

ja mam cyklopa i bardzo dobże się sprawuje zwłaszcza przy ładowaniu obornika na rozrzutnik albo przy zworzeniu liści po burakach

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam ładowacz czołowy do C-330.

klusek    2

jak zrobiłeś to z tej sieczkarni?? jak możesz wrzuc pare fotek

"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Kopernik    0

Ja mam TROLA i uważam że jak na gospodarstwo o małej używalności ładowacza to ta maszyna jest nie do zastąpienia <_< bo wrazie potrzeby można założyć łyżkę podsiębierczą i kopać fundament cze jakiś rów czy coś innego nie na dużą głębokość <_< a znów gdy potrzeb jest załadować obornik od 50 sztuk bydła to jest za mało wtedy porzeby jest cyklop bo ten gdy dostanie pełne obciążenie to zacznie pękać na ramie :D a znó gdy posiadasz paszowus to tur tur ma też wady i zalety ale jeżel miał bym kupić tura to co najmiej do 80KM bo do szejzdiesiątki czy małego ruska to poszturać troche raz kiedyś bo tak to też sie ciągnik szybko zużyje

klusek    2

ej ja wam sie dziwie.Mój wuja ma TROLL-a i ile razy my mu max do wideł czy łyżki dawali ze az siłownik od ramienia głównego ledwo dawał rade i nic zadnego pękniecia na ramie <_< <_< :D

"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

radzik    0

Ja posiadam cyklop NOJN i tur Quantum system 6000 ale mam problem bo niemam do niego łyżki

Kopernik nie był bym taki pewny , że TROL nadaje sie do kopaniajest do tego za słaby u mnie sąsiad ma nowego Trola nigdy nie urzywanego i ma juz 20 lat zlikwidował gospodarstwo i wyjechał do stanów 18 lat temu był u niego taki lokator i przyszedł taki facet do tego lokatora, żeby mu staw taki mały wykopał no to pojechał te staw miał być 4m*4m i nie cały metr głeboki niewiem czy pół wykopał i mu nawa pompa siadła ale on jej nie naprawił i tak schował do garażu. Wyprowadził sie i przyjechał własiciciel i chce sobie gnój wywieżć miał tam może z rozrzutnik takiego starego i mówi, że spróbóje go zapioł traktor i wyjechał próbóje ładować a tu nic on zdziwiony przy nowym cyklopie i coż ten lokator mu kasy nie oddał musiał zapłacić za pompe nową 2000 zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemo188
      Na jaką wysokość musi podnosić tur żeby załadować tira zbożem ?

Chcę kupić ładowacz czołowy i przymierzam się założyć go do c360 z tego co wstępnie mnie interesuje to wol-met 2b z łyżka 1,5m tylko że on podnosi niby na ok 3,3m i czy to wystarczy?

Przepraszam za nowy temat ale nie moglem znalezc odpowiedzi nigdzie  
    • Przez magiq123
      Witam posiadam ladowacz czlowy quick jest to rozdzielacz i joistyick elektryczny marki walvoil. Padl sterownik po miedzy joistyckiem a rozdzielaczem tur zatrzymal sie brak zadnej sekcji jak najlepiej zamienic ten sterownik. 
      brakujacy sterownik to to : https://www.anyreal.top/alo-loader-5101028-walvoil-183340008-ced251-v21-control-box-kubota-7200006019-p-12403.html
      cena w polsce 4tys netto. 

• Przez Bycek1234
      Witam, chciałbym kupić ładowarkę przegubową, z teleskopowym ramieniem. Na jakie szczegóły i wyposażenia patrzeć, co jest bardzo przydatne przy pracy? Nie chodzi mi o takie rzeczy jak radio czy lampy a raczej o rodzaj skrzyni itp
    • Przez kopokop
      Czy polecilibyście stacjonarny ładowacz obornika. Chce wiedzie czy opłaca się go kupić , zamontować i czy dużo zużywa prądu. Myślę że rocznie będzie z 10 rozrzutników jednoosiowych. 
    • Przez karip
      Czy ktoś wie jak ta część się nazywa oraz czy idzie ją dokupić? Jest to taka jakby rurka z gwintem i nacieciami która trzyma plastikową rączkę.