klusek

jakie posiadacie ładowacze

Polecane posty

klusek    9

mam pytanie jakie posiadacie ładowacze obornika??i jak wam sie sapwuja


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja mam ładowacz na tylni podnośnik produkćji "Made in Stodoła" spisuje się dobrze ale nakładanie trochę to czasu zajmuje może niedługo będzie tur do 3512 albo cyklop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

to może lepiej cyklopa?? z tego co wiem to dobrze sie spisuje


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

ja ładuje trolem fajne śmiga jestem bardzo zadowlonony z niego a mam go nie cały rok ;p


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

widze ze tak jak ja posiadacie ładowacza troll ja mam go juz 2 lata i tez jestem zadowolony


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

właśnie wiem rama jest troszke zasłaba a z jakim ciagnikiem chodzi u ciebie troll??u mnie z C-330


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Ciekaw jestem waszego zdania na temat osprzętu do tura, otórz czy przydaje się chwytak do bel, koleś kupił i leży i rdzewieje bo nie chce mus się przekładać i nawet sianokiszonke łapie krokodylem i za oborą owija, a co do krokodyla, to jak nie mam obory przejazdowej to tylko do brania gnouj z płyty się przyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

wydaje mi sie ze tylko do brania z płyty bo jak nie masz obory przejazdowej to bedzie ci ciezko nawracać i manewrowac


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem waszego zdania na temat osprzętu do tura, otórz czy przydaje się chwytak do bel, koleś kupił i leży i rdzewieje bo nie chce mus się przekładać i nawet sianokiszonke łapie krokodylem i za oborą owija, a co do krokodyla, to jak nie mam obory przejazdowej to tylko do brania gnouj z płyty się przyda?

chwytak sie przydaje jak sie ma duzo bel

krokodyl tez sie przyda wygodniej i lepiej jest brac krokodylem niz cyklopem przynajmiej ja tak wole


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Dobra ale jak krokodylem będe sianokiszonki nosił to się nie pognie>?

Bo siano to wszyscy krokodylami noszą, a co do krokodyla i wideł, to wydły trudniej nabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

mnie sie wydaje ze bele sianokiszonki sie krokodylem nie powinno nosic :P


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
mnie sie wydaje ze bele sianokiszonki sie krokodylem nie powinno nosic :P

Wiadomo o co chodzi ( nie owiniete) a z owijarki i tak spadnie za stoddołą miejsca tam ma w h*j i warstw układać nie musze :D

A co do krokodya i wideł czy potrzebny krokodyl tylko do gnoju z płyty, czy musiał bym wiecej pchać żeby nabrać widły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

jeżeli masz duzo na płycie to krokodyl by sie przydał bo smymi widłami to bedziesz tylko mieszał gnój a krokodyl ci to przycisnie i nie bedzie spadywało z wideł


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frost    0

Ja posiadam taki sprzęt:

ładowacze czołowe:tur 1 i trac lift 220

ładowacze przyczepiane: cyklop polski

i avanta 320s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

do lipca 2007 przy oborniku smigal ladowacz Trol, a pozniej to juz TUR na C330 :rolleyes:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W gospodarce taty jest fajny ładowacz -Widełki :) :) :) :rolleyes: nigdy nie zawodzi

 

Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja mam cyklop 2 z tłogiem na dole przy ramie


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

My mamy tura głównie do obornika z kurnika i cyklopa.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Potrzebuję wjechać cyklopem na łaki torfowe i potrzebuje dorobić bliźniaki, czy ktoś takie coś robił? Albo mi podpowie 
    • Przez Mateusz100
      Witam posiadam ładowarke kramer stary złom można wopwiedzieć niby stan dobry ale jednak nie model to jak piosze to 311 S wersja bardzo żadka spotykana bo jak sie patrzy na olx to wiecej jerst 312 albo 512 . Problem tkwi w jeździe a mioanowicie niemy sobie tak wymyślili jaze ma tylko dwa biegi 1 i 2 szybszy i wolniejszy a żeby cofnać do tyłu i z powroterm jechac do przody to trzeba sprzegłóo wciskac nma max aż sie usłyszy taki przeskok jakby i wtedy jedzie do tyłu lub do przodu i tutaj jest problem wciskam jak głupi to sprzeło i nie chce przeskoczyc jak wejdzie do tyłu ot ciagle do tyłu jadse a do przodu nie chce wejsć fikam jak głupi tąś nogą i nic makabra..... nieo mam pojecia co to jest za dziadostwo ale mam tak od wielu lat ... najlepsze był oto że tylkp do tyłu zawsze ładnie wchodziło a do przodu byl problem a teraz to nawet do tyłu czasem nie chce wejść..... prosze o jakąś pomoc miałktoś taki problem w takiej maszynie?
    • Przez Johhny
      Witam mam problem z ładowaczem t 214(cyklop) problem polega na tym  że tylko funkcja od podnoszenia i opuszczania stopek działa a pozostałe funkcje wogule nie działają brak reakcji na pozostałe funkcje w cyklopie po za tym przy włączeniu cyklopa ciągnik ma bardzo ciężko tak jak by coś go dusiło czy hamowało ustępuje to dopiero jak wcisnę wajchę od podnoszenia i opuszczania stopek co może być przyczyną własnie nie działania pozostałych funkcji w cyklopie bo jak mówiłem już działa jedynie funkcja od podnoszenia stopek a poza tym nic więcej 
      Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc
    • Przez pawel7470
      Witam!
      Mam problem z ładowarka Jcb 520-50 sprawa wygląda tak że podczas jazdy gdy ładowarka sie rozgrzeje zapala lub mrugnie kontrolka (?) po czym pedał hamulca robi się twardy i silnik ma ciężej a gdy zgaszę ładowarke i odpale ponownie to pedał hamulca robi sie miękki i działa robi się tak cały czas jak jest rozgrzana. Czy może mieć coś z tym wspólnego pompa hydrauliczna. Pozdrawiam
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj