klusek

jakie posiadacie ładowacze

Polecane posty

KamilK199    9

Ja ładuje Białoruś JUmz i od 10 lat niemożna na niego nazekac poprostu bardzo dobry sprzęt do ładowania obornika,mało pali.

I mam jeszcze Ładowacz Veto tzn sam wysiegnik,bo rama mocujaca leży w garazu do innego ciagnika,może kiedys sie to wykorzysta a reszta jest orginalna od C 330,ładuje nim pomiot kurzy.

 

Tez mam bialorus JUMZ rolnicza od 5 lat i jak narazie sobie cyka jedyną wada moze jest to ze ma troche krotkie ramie ale duzy udzwig(cos za cos) jak najbardziej polecam:)


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Ładowacz czołowy HYDROMETAL AT10 Na Zetor 7745T.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

Tur 17 hydramet 2350kg udzwigu na NH T6050 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Troll 350. posiadam go od 2 miesięcy i jak na razie super mi się sprawuje...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Ja posiadam Tura 2 na c-360.Po przeróbkach:2 sekcja(rozdzielacz 3 sekcyjny ale narazie 3 sekcja nie potrzebna),pompa od trolla która zasila i tura i wspomaganie.Wysokość podnoszenia +/- 320cm przy łyżce w poziomie. Komfort pracy po przeróbkach 100razy lepszy niż przed,zwłaszcza jeśli się ma dużo pracy w turze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Ładowacz czołowy tur + przerobiony rozdzielacz (podniósł tonowy kloc topoli) przy ursusie c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Cyklopa. Używamy go już ponad 15 lat i jest świetnie.

Oczywiście nie tylko jest używany do obornika ale także do ziemi i tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

ja mam ładowacz czołowy ruskiej produkcji dość masywne bydle jest z niego...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja posiadam tura na ciapku. Na wiosnę dorobiłem mu krokodyla oraz zwiększyłem udźwig. Teraz podnosi tył :D Obciążnik bardzo wskazany :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryczek    0

mam pytanie jakie posiadacie ładowacze obornika??i jak wam sie sapwuja

Ja mam JOHN DEERE 6530 Premium a przy nim tura MX 12 a z przodu uniwersalną łyżkę z krokodylem o szerokości 2,5m (robiona na zamówienie) , tur ma udźwig 2.5t więc robota idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja mam ładowacz johndeere 583 do JD5720 jestem zadowolony :) ,morze za jakiś czas teleskopówka :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

andrzej2257 wkradł się u ciebie mały błąd nie morze ale może,a wracając do tematu ja ładuje gnój C-330 + Tur 1 i cyklopem T-124 i nie mogę złego słowa na nie powiedzieć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Ja posiadam Tura 2 na c-360.Po przeróbkach:2 sekcja(rozdzielacz 3 sekcyjny ale narazie 3 sekcja nie potrzebna),pompa od trolla która zasila i tura i wspomaganie.Wysokość podnoszenia +/- 320cm przy łyżce w poziomie. Komfort pracy po przeróbkach 100razy lepszy niż przed,zwłaszcza jeśli się ma dużo pracy w turze.

 

Jaki wielki zbiornik na olej masz w tym układzie zewnetrznym z pompą od trolla. Chce założyć pompę z przekładnia na wałek od tola do ciapka zeby miał wieksza siłe podnoszenia bo w turze 3 sekcyjnym Warfamy który mam zamontowany hydraulika orginalna c330 nie radzi sobie nawet po wymianie pompy. Może jeszcze jakie podpowiedZi jak to wszystko razwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxyz    0

mam pytanie na temat cyklopa

puszcza pionowy siłownik i to bardzo szybko, co może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

W pierwszej kolejności sprawdź rozdzielacz. Siłownik od podnoszenia podłącz pod inną sekcję rozdzielacza i zobacz co się będzie działo.

Jeżeli to nie zmieni sytuacji to winne będą uszczelniacze w siłowniku [między komorami się przelewa olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamgaleon    7

witajcie

chciałem się zapytać czy ma może jeszcze ktoś z was ładowacz stacjonarny do obornika, bo mam pewien kłopot i chciałbym się poradzić kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Unia BYK kosztuje 10 200 netto katalogowo.

Ja mam cennik MF i tam też jest cena 1100, aż się nie chce wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel7470
      Witam!
      Mam problem z ładowarka Jcb 520-50 sprawa wygląda tak że podczas jazdy gdy ładowarka sie rozgrzeje zapala lub mrugnie kontrolka (?) po czym pedał hamulca robi się twardy i silnik ma ciężej a gdy zgaszę ładowarke i odpale ponownie to pedał hamulca robi sie miękki i działa robi się tak cały czas jak jest rozgrzana. Czy może mieć coś z tym wspólnego pompa hydrauliczna. Pozdrawiam
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
    • Przez Bartekk1919
      Ładowarka Merlo p40.7 CD rok 2010
      Witam , proszę o pomoc od czego jest ten biały zbiornik ukazany na zdjęciu, co za płyn się tam wlewa. Zbiornik ten umieszczony jest pod ramieniem i kabiną


    • Przez Mati122
      Witam mam problem z moją ładowarką teleskopową JCB 525-60 2020r mianowicie po odpaleniu i przejechaniu kawałka trzyma hamulec w przednim moście może ktoś miał podobny przypadek ? 
    • Przez pawelos79
      Witam.Chcialem zasiegnąc opini o ładowaczach producenta Agro-Tur z Józefowa.Ma,a moze miał ktos z nimi stycznosc i potrafi cos o nich powiedziec.W miare to solidne czy plastelina?Zastanawiam sie nad zwykłym turem bez ramki a maja w ofercie taki ładowacz z siłownikami dwustronnymi,gdzie za wolmet   musialbym dopłacic.Ktos cos?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj