klusek

jakie posiadacie ładowacze

Polecane posty

Lechu    11

Ja mam tura do C360 ale przerobionego.Zasilanie jest zewnętrzne osobną pompą udżwik około 1t ,instalacja trzysekcyjna podpinanie narzędzi jak w dużych turach przednia oś wzmocniona koła od kombajnu Volvo 830s Daje radę nawet z belotami GPS brak tylko wspomagania ukł. kierowniczego i czasami jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

Ursusie 1034 Sipma T-426

JD 6420 JD 633

Cyklop

C360 produkcji PRL :)


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawdfarmer    0

a ja mam widły i też jestem zadowolony tylko niekiedy trzonek pęka ale to szczegół :) :) :) :)


U-R-S-U-S C330 siła i potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

tn390p ale przy wywożeniu gnoju dzwonimy po kółko, bo nie ma rozrzutnika.

Myslimy nad trollem bo to fajna sprawa. do kopania, poszerzania rowu jest super :)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

My mamy Tura"5" przy Ursusie 914, Tura "2" przy Ursusie C-355, Cyklop z roku 1985 no i widlak do ciągnika.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja mam poczciwego Cyklopa T214 ---> super sprzęt... :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ja posiadam ładowacz cyklop. Najczęstrze awarie to pekanie węży(ze starości) i pękanie zabezpieczenia przy dźwigniach rozdzielacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Witam mam pytanie ile może ważyć ładowacz czołowy 3- sekcyjny z łycho 1,8 np ?? dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Ja mam:

Cyklopa

Ładowacz czołowy Sipma T-426 na Ursusie 1614

I własny wynalazek na TUZ ciągnika produkcji made in stodoła :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja po siadam 2 ładowacze. Polskiego tura do C-330 i Czeską UNHZ 500

Teraz przydałaby się jakaś ładowarka np. Manitou;)


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody19    1

ja posiadam 2 ładowacze jednego zwykłego na ursusie 3512 którego być może bede sprzedawał i ładowacz ŁC-3 na ciągniku ZEFIR 85 :D


Pronar Zefir 85 + Tur LC3 & Ursus 4514 Agro Bis & Ursus 3512 Agro
Pronar T653 Warfama Z-543 ,N-228 Metal-Fach Agro -Masz , Staltech U-006
Sprzedam rozrzutnik obornika , sipme z-224 , sadzarke ,obsypnik
kombajn ziemniaczany karlik oraz inne info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek617    4

ja do ładowania mam UNHZ 750 (typ ND4-027) z 1988r i tura na zetorze ZTS 8245 z 2002 roku i sprawują się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmak    1

Ja mam ladowacz JCB 926, ładowarke przegubową CASE 221B i ok tydzien temu sprzedalem ursusa 914 z turem Hydramet 16 ktory nie wytrzymał dwóch lat codziennej pracy (5 silownikow wymienialem , 2 na gwarancji ;) cały czas pekala rama mocujaca, urywaly sie śruby mocujace, odpinanie i podpinanie to koszmar, a o przeciekach juz nie wspomnę) Ogolnie jajco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Potrzebuję wjechać cyklopem na łaki torfowe i potrzebuje dorobić bliźniaki, czy ktoś takie coś robił? Albo mi podpowie 
    • Przez Mateusz100
      Witam posiadam ładowarke kramer stary złom można wopwiedzieć niby stan dobry ale jednak nie model to jak piosze to 311 S wersja bardzo żadka spotykana bo jak sie patrzy na olx to wiecej jerst 312 albo 512 . Problem tkwi w jeździe a mioanowicie niemy sobie tak wymyślili jaze ma tylko dwa biegi 1 i 2 szybszy i wolniejszy a żeby cofnać do tyłu i z powroterm jechac do przody to trzeba sprzegłóo wciskac nma max aż sie usłyszy taki przeskok jakby i wtedy jedzie do tyłu lub do przodu i tutaj jest problem wciskam jak głupi to sprzeło i nie chce przeskoczyc jak wejdzie do tyłu ot ciagle do tyłu jadse a do przodu nie chce wejsć fikam jak głupi tąś nogą i nic makabra..... nieo mam pojecia co to jest za dziadostwo ale mam tak od wielu lat ... najlepsze był oto że tylkp do tyłu zawsze ładnie wchodziło a do przodu byl problem a teraz to nawet do tyłu czasem nie chce wejść..... prosze o jakąś pomoc miałktoś taki problem w takiej maszynie?
    • Przez Johhny
      Witam mam problem z ładowaczem t 214(cyklop) problem polega na tym  że tylko funkcja od podnoszenia i opuszczania stopek działa a pozostałe funkcje wogule nie działają brak reakcji na pozostałe funkcje w cyklopie po za tym przy włączeniu cyklopa ciągnik ma bardzo ciężko tak jak by coś go dusiło czy hamowało ustępuje to dopiero jak wcisnę wajchę od podnoszenia i opuszczania stopek co może być przyczyną własnie nie działania pozostałych funkcji w cyklopie bo jak mówiłem już działa jedynie funkcja od podnoszenia stopek a poza tym nic więcej 
      Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc
    • Przez pawel7470
      Witam!
      Mam problem z ładowarka Jcb 520-50 sprawa wygląda tak że podczas jazdy gdy ładowarka sie rozgrzeje zapala lub mrugnie kontrolka (?) po czym pedał hamulca robi się twardy i silnik ma ciężej a gdy zgaszę ładowarke i odpale ponownie to pedał hamulca robi sie miękki i działa robi się tak cały czas jak jest rozgrzana. Czy może mieć coś z tym wspólnego pompa hydrauliczna. Pozdrawiam
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj