klusek

jakie posiadacie ładowacze

Polecane posty

zetor7745    3

Ja posiadam taki sprzęt:

Ładowacze czołowe TUR-1. TUR-2a, TUR-4

Ładowacze przyczepianie: UHZ-500 i UHZ-750

 

To na tyle :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5
Ja posiadam taki sprzęt:

Ładowacze czołowe TUR-1. TUR-2a, TUR-4

Ładowacze przyczepianie: UHZ-500 i UHZ-750

 

To na tyle :rolleyes: :)

Jak sprawuje się twój UNHZ500-pytam bo mój dziś fatalnie(chyba za zimno na niego i olej jest za gęsty)Ogólnie mam trochę kłopotów z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Ja nim kłade pasze na przyczepe. W zeszłym roku chodził jak burza a w tym to coś kiepsko bede musiał do niego zajrzec, ale ogólnie dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

ja mam UHZ-500 i nie mam z nim problemów tylko jak nim wyjadę to mu wodę spuszczę i przez 10 minut na średnich obrotach puszcze i jest git :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Ja mam dobrego,poczciwego cyklopa, a poza tym tura na ursusie 3512.


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

ja tam moim trollem 350 śmigam jak niewiem co a ładuje i obornik i ziemie czasami jak trzeba :rolleyes:


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5
ja mam UHZ-500 i nie mam z nim problemów tylko jak nim wyjadę to mu wodę spuszczę i przez 10 minut na średnich obrotach puszcze i jest git :rolleyes:

Jak to robisz?Dziś pozamarzało mi w przewodach.Nie widzę tam żadnego spustu do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5
Jak to robisz?Dziś pozamarzało mi w przewodach.Nie widzę tam żadnego spustu do wody.

spuszczasz wodę tam gdzie olej ja tak robie zawsze :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam tura na ciapku. Główne zadanie to obornik. Teraz ładuje nim kiszonkę jeszcze.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ja mam trolla 350. Super maszynka. Sporo już przeszedł: obowiązkowo obornik, poza tym 3 szamba wykopane, rów, sporo karp nim poszło, beton na welbunek podawał, a w niedalekiej przyszłości może będzie dźwigał bele na welbunek jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTR281    2

ja mam tura przy mf 255 glowne zadanie to obornik zaladunek i rozladunek bel oraz montowany jest na tura spych do sniegu wlasnej roboty z skosem na dwie strony :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
ja mam tura przy mf 255 glowne zadanie to obornik zaladunek i rozladunek bel oraz montowany jest na tura spych do sniegu wlasnej roboty z skosem na dwie strony :rolleyes:

@PIOTR281 ile zapłaciłeś za tura do mf255? bo chciał bym kupić do swojego U3512 i jakiego masz tura na joystik czy na linką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Dzisiaj pytałem się o Cenę TUR'a do MF'a 255 i tak:

w jednym miejscu wołali 5700zł brutto (mieli nawet od ręki),

Później 5500zł (na grudzień)

I na końcu 5300zł [hydrauliczny 7500zł] (równierz od ręki). Jest to ładowacz z łyżką otwieraną mechanicznie, z Hydrametu.

No i ten przykład pokazuje jaka jest różnica w cenie u konkretnego dealera (są oni nawet w jednej miejscowości :rolleyes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

bel nie ładowałem to ci nie powiem a gnój nawet dobrze sie z płyty bierze a ja za niego dałem 4.500 od dalekiego kuzyna który likwidował gospodarstwo odmalowałem go i odrazu lepiej


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam ładowacz czołowy trzy sekcyjny przy C-360. sprawuje mi się świetnie mam go już rok od nowości i ani jednej awari poprostu jest super!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

T-426 Sipma do MT3 i 1614

T210 do C-330

cyklop i kilka wideł


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

ja mam ładowacz ,u nas mówią na niego ,,bagier'' napędzany silnikiem elektrycznym z przekładnią ślimakową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Czy turem np. pol mot 4 lub podobny da się zsunąć czy pozdejmować gnuj z platformy, bo mam dużą platforme do bel, a rozrzutnikiem długo wytrzepać na kupe na poluzajmuje, więc pomyślałem że ta platformą mógł bym wywozić wjechać jedną stroną w bruzde i pozsuwać tyko czy się da np. krokodylem lub widłami,a może łużką, i tutaj jest wesoło bo przydało by się żebu troche tur wystawała mam szerokości 2.3 m i długa na 7,5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

w gosp sasiada.. maja ladowacz Agram on jest do case dostosowany tak mysle sprawuje sie dobrze powiekszalismy lyzke teraz ja szeroka na 2.0m i poglembiona ;]

 

Sry za te orty ale nie mam pl liter w pracy w domu sobie ustawiam juz ;]


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max2505    1
Ja mam ładowacz czołowy trzy sekcyjny przy C-360. sprawuje mi się świetnie mam go już rok od nowości i ani jednej awari poprostu jest super!!! ;)

 

a mógłbyś zarzucić jakieś foty?? chodzi mi głównie o hydraulikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

na ciągniku mf 3060 mam zamontowany ładowacz czołowy metal-fach herkules o udzwigu 1300kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

Ja mam ładowacz TUR 4 na ciągniku Ursus 5314 i 633 na JD 6420se


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hej max2505 ale chodzi ci o zdięcie roździelacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel7470
      Witam!
      Mam problem z ładowarka Jcb 520-50 sprawa wygląda tak że podczas jazdy gdy ładowarka sie rozgrzeje zapala lub mrugnie kontrolka (?) po czym pedał hamulca robi się twardy i silnik ma ciężej a gdy zgaszę ładowarke i odpale ponownie to pedał hamulca robi sie miękki i działa robi się tak cały czas jak jest rozgrzana. Czy może mieć coś z tym wspólnego pompa hydrauliczna. Pozdrawiam
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
    • Przez Bartekk1919
      Ładowarka Merlo p40.7 CD rok 2010
      Witam , proszę o pomoc od czego jest ten biały zbiornik ukazany na zdjęciu, co za płyn się tam wlewa. Zbiornik ten umieszczony jest pod ramieniem i kabiną


    • Przez Mati122
      Witam mam problem z moją ładowarką teleskopową JCB 525-60 2020r mianowicie po odpaleniu i przejechaniu kawałka trzyma hamulec w przednim moście może ktoś miał podobny przypadek ? 
    • Przez pawelos79
      Witam.Chcialem zasiegnąc opini o ładowaczach producenta Agro-Tur z Józefowa.Ma,a moze miał ktos z nimi stycznosc i potrafi cos o nich powiedziec.W miare to solidne czy plastelina?Zastanawiam sie nad zwykłym turem bez ramki a maja w ofercie taki ładowacz z siłownikami dwustronnymi,gdzie za wolmet   musialbym dopłacic.Ktos cos?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj