Skocz do zawartości
klusek

jakie posiadacie ładowacze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ładowacze
Kamyk514    0

Ja mam ładowacz na tylni podnośnik produkćji "Made in Stodoła" spisuje się dobrze ale nakładanie trochę to czasu zajmuje może niedługo będzie tur do 3512 albo cyklop

Wiadomość z agroFakt.pl

klusek    2

właśnie wiem rama jest troszke zasłaba a z jakim ciagnikiem chodzi u ciebie troll??u mnie z C-330

Silver    0

Ciekaw jestem waszego zdania na temat osprzętu do tura, otórz czy przydaje się chwytak do bel, koleś kupił i leży i rdzewieje bo nie chce mus się przekładać i nawet sianokiszonke łapie krokodylem i za oborą owija, a co do krokodyla, to jak nie mam obory przejazdowej to tylko do brania gnouj z płyty się przyda?

klusek    2

wydaje mi sie ze tylko do brania z płyty bo jak nie masz obory przejazdowej to bedzie ci ciezko nawracać i manewrowac

Ciekaw jestem waszego zdania na temat osprzętu do tura, otórz czy przydaje się chwytak do bel, koleś kupił i leży i rdzewieje bo nie chce mus się przekładać i nawet sianokiszonke łapie krokodylem i za oborą owija, a co do krokodyla, to jak nie mam obory przejazdowej to tylko do brania gnouj z płyty się przyda?

chwytak sie przydaje jak sie ma duzo bel

krokodyl tez sie przyda wygodniej i lepiej jest brac krokodylem niz cyklopem przynajmiej ja tak wole

Silver    0

Dobra ale jak krokodylem będe sianokiszonki nosił to się nie pognie>?

Bo siano to wszyscy krokodylami noszą, a co do krokodyla i wideł, to wydły trudniej nabrać?

Silver    0
mnie sie wydaje ze bele sianokiszonki sie krokodylem nie powinno nosic :P

Wiadomo o co chodzi ( nie owiniete) a z owijarki i tak spadnie za stoddołą miejsca tam ma w h*j i warstw układać nie musze :D

A co do krokodya i wideł czy potrzebny krokodyl tylko do gnoju z płyty, czy musiał bym wiecej pchać żeby nabrać widły?

klusek    2

jeżeli masz duzo na płycie to krokodyl by sie przydał bo smymi widłami to bedziesz tylko mieszał gnój a krokodyl ci to przycisnie i nie bedzie spadywało z wideł

Frost    0

Ja posiadam taki sprzęt:

ładowacze czołowe:tur 1 i trac lift 220

ładowacze przyczepiane: cyklop polski

i avanta 320s

Kamyk514    0

W gospodarce taty jest fajny ładowacz -Widełki :) :) :) :rolleyes: nigdy nie zawodzi

Pozdrawiam Kinga

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karip
      Czy ktoś wie jak ta część się nazywa oraz czy idzie ją dokupić? Jest to taka jakby rurka z gwintem i nacieciami która trzyma plastikową rączkę. 

• Przez magiq123
      Witam jestem wlascicielem mccronick mc 95 z ladowaczem czolowym quick i jest takie pytanie tur opadl do dolu i niechce sie podniesc co moze byc spowodowac takie zdarzenie? Czy moze te cholerstwo wlaczyla sie na pelzajacego tura .? 
    • Przez UrsusowyRolnik
      Koledzy planuje zakupić maszt do c360 macie jakieś sugestie? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Będzie używany do podnoszenia do 600kg
    • Przez ShadsoN
      Witam 
      Potrzebuję pomocy przy odkręceniu nakrętki trzymającej tłok w siłowniku. Na nakrętce z lewej strony widać wgłębienie które uniemożliwia jej odkręcenie. Jest na to jakiś zmyślny sposób czy pozostaje pradawna metoda nic na siłę tylko młotkiem ?
      Dodam, że potrzebuję wymienić uszczelnienia siłownika bo cieknie z niego olej, siłownik od łapy w cyklopie.
      Z góry przepraszam jeśli temat jest w złym miejscu.

• Przez mieciu68
      Witam mam okazje kupić tura  od mtz 82 nie wie ktoś czy adaptacja od mtz pasuje do ursusa 914 czy trzeba coś przerobić