Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorz132

sprzęt w oborze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sprzęt
grzegorz132    9

witam, mam problem z kupieniem dobrej jakości lekkich wideł do obory .... kiedyś kupowałem 4 zębne fispo teraz ich nie mogę nigdzie znaleźć ... są tylko fiskars .... mam już 2 sztuki fiskars i po roku używania stwierdzam żę nadal są ciężkie i się tępią ... przy pracach z kukurydzą sianem sianokiszonką powinny być lekkie mocne i samostrzące jak te 3 może 4 letnie fispo .... ma ktoś pomysł gdzie znajdę takie widły ?

Wiadomość z agroFakt.pl

argoz    0

Ja mam pomysł. :) Poszukaj na złomie ja kupiłem tam widły i nie narzekam, są lekkie ostre no i tanie. Ponadto ja do różnych prac używam różnych wideł, czasami ciężkich też używam :)

kokoman0    59

Te akurat są ciężkie w porównaniu do drewnianych wiem bo mam zarówno drewniane jak i metalowe fiskarsy.

Thomas2135    1189

Polecam przejechać się do Grene i tam kupić wyłącznie zielone widły bez trzonka firmy Eremet. Mam już 3 sztuki i ani śladu zużycia. Zęby się nie wyginają i nie tępią. Trzonek obsadzisz sobie sam, dzięki czemu będą 2 razy lżejsze od Fiskarsa na aluminiowym. Jedyna mała wada to są zbyt podgięte do góry i przy prostym trzonku mogą się wykręcać w dłoniach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować