Zaloguj się, aby obserwować  
Majjdann

Zetor 5211 powietrze w odstojniku

Polecane posty

Majjdann    94

Cześć mam taki mały problem wymianiłem pompke i odstojnik i wszystko założyłem ciągnika odpala odpowietrzyłem na początku popuściłem rurke która idzie od pompki do filtra paliwa nabrało ciśnienia zakręciłem i napompowałem ropy do odstojnika ino jak odpale to widze bombelki w odstojniku dodam jeszcze że jak pochodził z 10 minut to gasł ale uszczelniłem opaską rurke która idzie od baku do odstojnika i teraz chodzi bezproblemu nie gaśnie tylko widać bombelki w odstojniku. Pomóżcie mi jak to usunać.

jaro    165

A po co usuwać ?-u mnie odkąd pamięcią sięgam były te bąbelki a ciągnik chodzi normalnie.

Majjdann    94

A po co usuwać ?-u mnie odkąd pamięcią sięgam były te bąbelki a ciągnik chodzi normalnie.

Wierz ino jak dodam gazu to one wzrastają kurde boje sie troche bo dziś jak założyłem te części i pojechałem sie przejechać i nagle mi zgas zgłupiałem sam. A często jeżdże wieś dalej i niechce żeby mnie coś podobnego spotkało.

Wiadomość z agroFakt.pl

przemrolnik    14

w 7211 też mam bąbelki od nowości.. Bo on to pompuje i to normalne..

@Majdan, zapowietrzył Ci się z tego powodu, czy normalnie chodzi i pali dobrze a ty sie martwisz tym że to jest?

Majjdann    94

w 7211 też mam bąbelki od nowości.. Bo on to pompuje i to normalne..

@Majdan, zapowietrzył Ci się z tego powodu, czy normalnie chodzi i pali dobrze a ty sie martwisz tym że to jest?

No że są te bombeli czy mają być czy coś jeszcze mam odpowietrzyć kumpel mi mówi że jest ok bo na samym początku z filtra do wtrysków wężykiem ropa mi szła i potem nagle sie bombeli powietrza pojawiały to odpowietrzyłem i jest ok nie ma ich tam tylko w tym odstojniku.

romeooo    2

W moim 5211 w odstojniku jest około 1/4 powietrza wymieniałem uszczelkę i nic nie dało, ale pali i nie zapowietrza się ma siłę więc nic nie szukam.

zetor14    34

Ja jak zgrabiałem siano to właśnie pękł mi ten odstojnik sam z siebie (był brudny w środku i to chyba od tego), Poszedłem do domu założyłem nowy przepompowałem raz, wyssał zgasł i tak kilka razy dotąd aż chodził normalnie i paliwo się zebrało lecz zawsze od kąt pamiętam, to powietrze tam bomblowało. Moim zdaniem jeśli chodzi normalnie, to nie ma się czym przejmować. ;)

Prezes z wykształcenia :D

paulus841    153

U mnie 5211 i 7340 też bąblują w odstojikiu od nowości. Ten typ tak ma po prosu........

Edytowano przez paulus841

Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe

jacus    1096

wydaje sie wam, moj ma zawsze pelna szklanke i zadnego powietrza od paru lat nie widzialem, pali od razu bez pompowania, musi gdzies lewe powietrze ciagnac, troche czasu, pieniedzy , podkladek i srub .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Majjdann    94

wydaje sie wam, moj ma zawsze pelna szklanke i zadnego powietrza od paru lat nie widzialem, pali od razu bez pompowania, musi gdzies lewe powietrze ciagnac, troche czasu, pieniedzy , podkladek i srub .

Też tak miałem ino wymieniałem pompke i odstojnik i sie pojawiły ale ciagnik sie nie zapowietrza.

przemrolnik    14

Mam identyczne zjawisko, tak jest w Zetorze od nowości. Nie masz sie czym przejmować kompletnie. :)

Temat do zamknięcia. :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też tak miałem ino wymieniałem pompke i odstojnik i sie pojawiły ale ciagnik sie nie zapowietrza.

Po jakimś czasie same znikną, wszystko jest w porządku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PGRdobrawola
      Mam problem z zetorem 7340, mianowicie czasami jest wszystko ok, ciągnik chodzi jak należy a czasami potrafi co chwilę gasnąć. Wymieniałem filtr paliwa i zauważyłem że piwo jest czarne jakby trafiał do niego olej. Spuściłem paliwo z baku i tak samo, czarna ropa... ktoś miał taki przypadek, pompa wtryskowa do roboty?
    • Przez farmer200011
      Witam piszę z zapytaniem odnośnie Zetora 7245 mianowicie podczas wymiany pompki paliwa wyciekł mi olej z pompy i nie wiem czy jest to pompa sparowana olejem z silnika czy trzeba osobno wlać olej do pompy jeżeli trzeba wlać to jaki i w jakiej ilości pompa jest tego typu  z góry dzięki za odpowiedź 

• Przez Ibrahim
      Cześć! W moim Zetorze przepuszcza olej z okolic przycisku od dodatkowej dawki paliwa na pompie wtryskowej.
      Ktoś z Was to robił? Jak zabrać się do tego problemu? Jest tam jakaś uszczelka? 
      Dodam, że po zalaniu oleju wyrzuca go całkowicie po około godzinie pracy. 

• Przez arto94pl
      Witam mam pytanie gdzie się spuszcza olej silnikowy w zetorze 6718 ? proszę o odpowiedź.
    • Przez tnaglak
      Czy może mi ktoś powiedzieć jaki powinien być według fabryki początek wtrsku? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj