Gość

spryskiwacz tylnej szyby

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Nie znalazłem takiego tematu, więc zakładam nowy. Chciałem założyć sobie spryskiwacz tylnej szyby i tu moje pytanie czy da się założyć pod tę samą pompkę co podaje do przedniego czy też lepiej zrobić nową instalacje a zbiornik założyć na polu, i jeszcze czy jak włącznik do tylnych wycieraczek się wciska to można by do niego podłączyć okablowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gdybym sam to robił to bym dał osobną pompkę na tylną szybę.Do tego http://sklepy24h.pl/sklep_produkt_foto/trojnik_maly.jpg trochę węża, dysza spryskiwacza, przewód elektryczny, konektorki, oczka no i pompka . Włącznik tylnej wycieraczki na 95% po jego naduszeniu poda napięcie na jeden z wolnych pinów wystarczy poszukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

A ja bym zakupił pompkę od samochodu - np. opel omega b kombi (nie sedan), bo takowa posiada dwa wyjścia, a ponadto fajnie się nią steruje - ma lewe i prawe obroty. I wtedy podaje płyn na jedno albo drugie wyjście czyli przód lub tył :)

I potem to elektrycznie ogarnąć. A koszt pompki to w granicach 15zł + wysyłka.

 

Oo np. taka: http://allegro.pl/pompka-spryskiwacza-opel-astra-f-corsa-a-b-omega-b-i2109833764.html

Edytowano przez maks

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta od omegi mi się spodobała trzeba by tylko założyć wężyki i okablowanie dysze założę sobie od volkswagena bo one rozpryskują całą szerokością na szybę a ciekawe jak zamienie kable na włącznik do tylnej to się będzie obracać tak żeby dawała na tylną, a ma ktoś jeszcze pomysł jaką założyć wycieraczkę do tyłu aby zbierała więcej bo teraz to tak z 1/4 szyby bierze ktoś do kitu zrobił że nie dał wycieraczki na środku szyby jak w 5211 tamta więcej zajmuje miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za takie golfowe płaciłem po 1,5 zł ale nie oryginalne ale dają fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj