Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radzio18

Opinie na temat Massey Ferguson 158

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey

-- połączono --

Jeżeli ktoś posiada ciągnik massey-ferguson158 to niech pisze z czym on pracuje, o awariach i naprawach częstych, komforcie pracy itp. ja też się chętnie podzielę się swoją wiedzą z innymi na takie tematy bo posiadam ten ciągniczek z ładowaczem;)

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Mój się sprawuje dobrze. Mam go 4 lata i czasami pożądnie dostaje go garach dlatego teraz potrzebuje remontu silnika(przez sieczkarnię jednorzędową). Kłopotliwa jest praca w mokrych miejscach lun zimą ładowaczem czołowym ponieważ ma lekki tył i beż obciążenia ciężko to idzie;)

Wiadomość z agroFakt.pl

febru36    0

Czy ciągnik MF 158 posiada wspomaganie kierownicy i zwolnice planetarne? Prosze o odpowiedź gdyż zamierzam takiego kupić a gosc który go sprzedaje nie wie tego i nie umie zrobić zdjęć, a mam kawałek drogi żeby go poogladać.

Edytowano przez febru36

adrian_2639    0

witam potrzebuje info lub kontaktu z osobami co maja ten ciagnik 158 ,mam problem z podnosnikiem -słabo podnosi i szarpie podczas podnoszenia .

gdzie jest filrt olejowy hydrauliczny

akmaly    194

Wydaje się że tylni most jest taki sam jak w polskich MF255 gdzie filtr hydrauliki jest u dołu pod mostem. Jest tam taka pokrywa przykręcona na 3 śruby.

adrian_2639    0

własnie nie ma .a mam problem zeby ja wyciagnac ,cała pokrywa ta co jest pod siedzeniem nie chce zejsc cos blokuje

Witam. Filtr jestb tam w środku taki okrągły widziałem dzisiaj do zdjełem cały podnośnik poniewarz też mam takie objawy i po zgaszeniu odrazu opada z jakąś maszyną;)

Filtr znajduje się w środku koło pompy a ona tam koło włącznika wałka bo też jest hydrauliczny;)widziałem dzisiaj bo zdjełem podnośnik;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TheAgroDawidTv
      Witam w skrzyni w Massey Fergusonie 590 pękł ten wąż i chciałbym sie dowiedzieć czy można go wymienić bez ściągania kabiny bądź odjeżdżania tyłem,bo z jednej strony jest normalnie na gwint a z drugiej prawdopodobnie przytwierdzony do rurki która idzie na tył ciągnika.Jest również problem z biegami-wsteczny i czwórka wyskakują a na polowym zakresie wszystkie (skrzynia 8+2) Co może być przyczyną ? (ciągnik świeżo kupiony)

• Przez Kondzi84
      Witam 
      Jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość.Kupilem fergusona 165 r. 1976 maszyna śmiga,ale jest jeden problem a mianowicie gdy jedzie się ciągnikiem z góry  nie trzyma bieg tylko jakby ciągnik był na luzie.czy to może być problem za żółw/zająć.Zauważył em tez ze gdy przelączam tą wajcha to nic sie niezwolnij dzieje.Jaka może byc przyczyna?
    • Przez cyganek
      panowie. od jakiego ciagnika pasuje zwolnica tyl , do mf 698.
    • Przez piotreklp13
      Mam pytanie. Chciałbym kupić ciągnik Messey ferguson 6255. Potrzebuje Waszej  pomocy. Na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie tego ciągnika?
    • Przez KrowieBieszczady
      Siemanko
      Tak jak w temacie chciałbym podnieść moc w ciągnikach MF 5410 i 5440 jednak wiem, że elektronicznie jest to nie możliwe, jedynie poprzez ustawienie/modyfikację pompy. Tutaj rodzi się moje pytanie, ma ktoś z was kontakt do osoby bądź firmy, która zajmuje się tym PROFESJONALNIE w południowej Polsce? Najlepiej podkarpackie, ew. sąsiednie województwa