Zaloguj się, aby obserwować  
Radzio18

Opinie na temat Massey Ferguson 158

Polecane posty

-- połączono --

Jeżeli ktoś posiada ciągnik massey-ferguson158 to niech pisze z czym on pracuje, o awariach i naprawach częstych, komforcie pracy itp. ja też się chętnie podzielę się swoją wiedzą z innymi na takie tematy bo posiadam ten ciągniczek z ładowaczem;)

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Mój się sprawuje dobrze. Mam go 4 lata i czasami pożądnie dostaje go garach dlatego teraz potrzebuje remontu silnika(przez sieczkarnię jednorzędową). Kłopotliwa jest praca w mokrych miejscach lun zimą ładowaczem czołowym ponieważ ma lekki tył i beż obciążenia ciężko to idzie;)

Wiadomość z agroFakt.pl

febru36    0

Czy ciągnik MF 158 posiada wspomaganie kierownicy i zwolnice planetarne? Prosze o odpowiedź gdyż zamierzam takiego kupić a gosc który go sprzedaje nie wie tego i nie umie zrobić zdjęć, a mam kawałek drogi żeby go poogladać.

Edytowano przez febru36

adrian_2639    0

witam potrzebuje info lub kontaktu z osobami co maja ten ciagnik 158 ,mam problem z podnosnikiem -słabo podnosi i szarpie podczas podnoszenia .

gdzie jest filrt olejowy hydrauliczny

akmaly    436

Wydaje się że tylni most jest taki sam jak w polskich MF255 gdzie filtr hydrauliki jest u dołu pod mostem. Jest tam taka pokrywa przykręcona na 3 śruby.

adrian_2639    0

własnie nie ma .a mam problem zeby ja wyciagnac ,cała pokrywa ta co jest pod siedzeniem nie chce zejsc cos blokuje

Witam. Filtr jestb tam w środku taki okrągły widziałem dzisiaj do zdjełem cały podnośnik poniewarz też mam takie objawy i po zgaszeniu odrazu opada z jakąś maszyną;)

Filtr znajduje się w środku koło pompy a ona tam koło włącznika wałka bo też jest hydrauliczny;)widziałem dzisiaj bo zdjełem podnośnik;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztoflewandowski36
      mam pytanie do uzytkownikow ciagnika massey ferguson 3080 jaki rozmiar do niego waskich kol zeby sie zgrywal przod z tylem?
    • Przez Kacpercim
      Witam mam pytanie w Masseyu 8120 zaświeciły sie kontrolki napęd nie rozłącza sie dynashift tez żółw zając też nie trybi co mu może dolegać?

• Przez Mlody98
      Siema. Co to za blad er 1347, nawet na samym zapłonie go sygnalizuje 8 świeca cztery kontrolki od świec żarowych, smarowania, chyba temp oleju i przepływ oleju. Ciągnik nie odpala i nie podaje paliwa na wtryski
    • Przez Mlody98
      Cześć. Mam problem z 6480, odpaliłem go normalnie po postoju zimowym, drugi raz nie odpalił, moja diagnoza padła na cewke na pompie zasilającej, diagnoza okazała się trafna bo ciągnik po podaniu plaka zaczął normalnie chodzić, problem jednak pojawił się taki ze odpala tylko na plak... I tu chciał bym się doradzić... Jak wymieniałem cewke, pod nią był taki zaworek który ta cewka otwiera i była tam nakrętka na której opiera się sprezynka ( ten co to rozbierał wie o czym mówię), niestety nie zwróciłem uwagi przed rozbiórka jak mocno ta nakrętka była przykręcona, przykręciłem więc ja na max, czy to może być powodem że ciągnik przestał odpalać sam? Czy to była jakaś regulacja? Jeśli tak to poproszę o instrukcje jak to wyregulować żeby było ok, cewke ściągnąć to nie problem. 
    • Przez Pati1996
      Witam wszystkich, czy używał ktoś oleju do skrzyni Agrol U wilosezonowy olej hydrauloczno przekładniowy? Nie rozpuszcza on może tarcz hamulcowych? Bo ja jak spuszczałem po roku to kolor miał ołówkowy. Poradźcie mi co o tym sądzicie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj