krystianenzo

Powrót oleju hydraulicznego w C-330

Polecane posty

rafff24    27

jak masz 2 szybkozłącza to jeden jest powrót,

 

jak masz jedno szybkozłącze, to jest 2 w jednym ;) czyli możesz sterować tylko siłownikiem jednostronnego działania, jak np. kiper w przyczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

koledzy pytam jak wyżej jak w c 330 go podłączyc?

 

Lubię wyczerpujące pytania.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzoniu1    0

Witam mam pytanie mam zamiar zakupić owijarkę do bel, chce ją użytkować przy C-330, mam tylko jedno wyjście hydrauliczne jak zrobić powrót ? Z góry dzięki za konkretne odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

C-330 ma pompę podnośnika zasilaną olejem ze skrzyni? Jak tak to możesz zrobić powrót do korka wlewu oleju do skrzyni...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

pod siedzeniem masz korek i tam się podłącza powrót od owijarki. Mam tak zrobione wyjście w c-330 i zetorze 6711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzoniu1    0

Witam mam problem C-330 nie obraca owijarki, wszystko jest prawodłowo podłączone, na wężu czuć ciś. ale nie owija, owijarka jest sprawana działa przy 360, co to może być za problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

A w wężu od spływu czuć ciśnienie? Jeśli też sztywnieje to znaczy że olej nie wraca do ciągnika(np. źle wpięte\skręcone złącze). Jeśli nie to raczej owijarka jest winna


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

I jak zachowuje się wąż od powrotu


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Masz szybko-złączki czy te gniazda wkręcane? Jak szybko-złączki to może w c330 któraś nie trzyma i olej nie wraca.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzoniu1    0

Powrót mam zrobiony do wlewu oleju do skrzyni, wąż od powrotu luźny, wąż od wylotu lekko sztywny był, mam szybkozłączki bo takie są przy owijarce ale powinny być dobre bo nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Właśnie co do złączek nie koniecznie ja kupiłem dosłownie ostatnio do swojego deutz-a i prasa nie działała założyłem starą która ciekłą i działa więc jak możesz to przełóż z c360 do c330 i zobacz czy zadziała.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Korek pod siedzeniem miały c328 z odzielnym zbiornikiem oleju, c330 nie ma korka. Nieinwazyjnym sposobem będzie założenie powrotu pod korek wlewu oleju do skrzyni jak piszą poprzednicy, pozostaje dokupienie odpowiednich złączek hydr. i węża na tył ciągnika.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez mon
      Witam! Mamy problem z ursusem c330. Otoż nie chce podnosić. Zastanawiamy sie co to moze byc. Myślicie ze to moze byc zwiazane z popsuciem pompy hydraulicznej?? Jezeli tak to ile ona kosztuje?? Licze na pomoc. Czekam na pytania i istotne informacje na ten temat. Dziekuję z góry
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Patrykkkz
      Witam mam pytanie jak pisze na instrukcji mf,a 255 zeby przełączyc dzialany hydrauliki zewnętrznej z dzialana dwustronnego na jednostronne trzeba przykrecic do 5mm czyli jeden obrót czy jak ???      działanie rozdzielacza 


    • Przez rami
      witam   zaciął mi się EHR   i nie chce opuścić ramion  lampa pomarańczowa miga ale żadne pokrętło i przyciski na błotnikach nie działają może ktoś wie jak usprawnić  żeby działał jak należy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj