Skocz do zawartości
MCS

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25

Polecane posty

volvo    23

Ja koszę famarolem ustawionym równolegle do podłoża,raczej nisko ścinam trawę.Łąki mam szerokie i dzielę je na kilka razy.Staram się jeździć wkoło,jak najrzadziej cofać lub ścinać rogi.Po wielu latach koszenia własnych łąk zna się je na pamięć.

Kolego Piotruniu25,jaką używasz przeglądarkę?Nie masz tam opcji słownika?Walisz takie błędy ortograficzne...

Nie mówiąc już o braku pojęcia o gramatyce języka polskiego.Jesteśmy polakami,chwalmy nasz język a ty go tak kaleczysz.

Piotruniu25    1059

Myślisz że ja tylko robię błędy,przejrzyj wszystkie tematy na tym forum i wtedy wyliczaj pojedyncze błędy.Błąd jest rzeczą ludzką. ;) Jest konkurs na modelatora forum powinieneś startować,masz obszerną wiedzę o języku polski i dobrze wyliczasz pojedyncze błędy bo podwójnych już je potrafisz. :( I zrobiłem tylko jeden błąd Profesorze. :P

volvo    23

Mylić się jest ludzką rzeczą,trwanie w błędzie-i tu są dwie szkoły-cechą diabelską lub durnia.Robisz błędy słownikowe jak i

merytoryczne,mało wiesz o tym o czym piszesz.

Z mojej kosiarki z bębnów usunąłem centymetrowy pierścień dystansowy,dzięki czemu niżej ścina trawę.

Wiadomość z agroFakt.pl

volvo    23

Na wszystko jest sposób,trzeba tylko pomyśleć.Ja do koszenia władkiem ramiona też miałem tak ustawione,na większych kawałkach

łąk wyłączałem nawet pompę hydrauliczną,by nie chodziła niepotrzebnie.

Nie mogłem poszukać odpowiedzi na forum więc założyłem nowy temat . Niedawno kupiłem władymirca t25 z 87 roku . Chciałbym do niego kupić siewnik . Z jakim siewnikiem dałby ten ciągnik rade . Za odpowiedzi bardzo dziękuje

Połączone

Edytowano przez razor275
Dublowanie tematu

wieslaw16    46

Witam, tak w poznaniaku daje sobie radę bez problemu ale na górzystym terenie trzeba dociążyć przód ciągnika bo na wzniesieniach podnosi przód ciągnika ,a na piachach będzie się kopał ciągnik.Pozdrawiam.

• Like 1

przeklinak    0
Napisano (edytowany)

Kosiarka rotacyjna - małamam rotacyjną Z-036 1,65m i władimirec spokojnie daje radę, tylko te sprzęgło jednostopniowe tongue.gif przy ruszaniu jest sporo zgrzytu

jutro mam zamiar popróbować jazdy z tą kosiarką ale nie do końca wiem czy dam rade ruszyć :P

Edytowano przez przeklinak

przeklinak    0

i próba nie wypaliła bo wyjeżdżając z pomieszczenia gdzie stała kosiarka urwało mi się ramię zaczepu tylnego :/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się