MCS

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25

Polecane posty

bartus16    10

sam mam ruska i nie wieze ze pociagnie obracalny plug pociagnie tak ale zagonowy a tak po zatym rusek to b dobry ciagnik do lekkich prac w gospodarstwie


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
ja mam do mojego t-25 pług 2 skibowy obrotowy 2x40 na 3 4 kl radzi sobie na 3 bez problemu ja mam ruska z 89r i ma 30 km tak pisze w instrukcji a orka tak na 25-29 cm głębokości mam tagrze kosiarkę 1.65 najpierw ją rozpędzam potem daję bieg i jadę niema problemu acha ma ktoś do sprzedania ruska z woj. śląskiego a z podnośnikiem niema problemu wytrzymuje jak ktoś niedba o traktor to niema dobro ropa olej i smarowanie szanować i ciągnik chodzi

 

Na pewno nie jest to 2x40.@griga ma3p i właśnie taki ciągnie 2x40 obrotowy <_< A różnica między 3p a t-25 jest spora różnica-do tego nie wierze że na 29cm robisz tą orkę,chyba coś trochę wode lejesz nam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak czytam takie posty to się zastanawiam co to znaczy orka. Moja 360 miała miejscami problem żeby uciągnąć 2x 35, Mf 255 tak samo. Ciapkiem z 2x30 nie da się otrzymać głębokości, a tu dowiaduję się, że T 25 leci z pługiem obrotowym 2x 40 aż miło <_< I na dodatek na 30 cm ... W rusku musi być jakaś nadprzyrodzona moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Czego ludzie nie wymyślą żeby wychwalić t-25 pług 2x40 i to jeszcze obrotowy. haha. Daj zdjęcia z tym plugiem to wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Wiesz co ludzie potrafią wymyślić aby pokazać jakie to ich ciagniki są super mocne <_< Potrafią wmówić że ciagnik o mocy 25km ciąga maszyny co potrzebują minimum 45km <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no tommy masz racje ja nie wieze w wyczyny tego t25


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

To ciągnik klasy 0,6 więc nie ma co się po nim spodziewać niesamowitych osiągów. Ot taki np. do obsypninka i przegrabiarki w sam raz <_< 2x30 to max pług jaki pociągnie w orce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2
Nie rozumiesz po polsku, w mojej okolicy, jeden koleś ma taki i z nim jeźdźi, po polu i nim orze !

może i orze ale ziemie to musicie mieć piaszczyste i na głębokość 10 cm, chyba ze na jedną skibę :rolleyes: <_< :) nawet 60-tki mają problemy z takim pługiem w ciężkiej ziemi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
może i orze ale ziemie to musicie mieć piaszczyste i na głębokość 10 cm, chyba ze na jedną skibę :rolleyes: <_< :) nawet 60-tki mają problemy z takim pługiem w ciężkiej ziemi. :)

i to nie wiem czy na glinie pociagnie 1x40 hehe :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jeżeli będzie to pług obracany o lekkiej konstrukcji i szerokości normalnej jak zwykły 2-skibowy to czemu nie mój to idzie z normalnym pługiem pod góry na dwójce na głęboko. Jak będę orał to wrzuce film. T-45 to by 3x35 obracanych by nie poczuł. 45KM przodek....


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
Jeżeli będzie to pług obracany o lekkiej konstrukcji i szerokości normalnej jak zwykły 2-skibowy to czemu nie mój to idzie z normalnym pługiem pod góry na dwójce na głęboko. Jak będę orał to wrzuce film. T-45 to by 3x35 obracanych by nie poczuł. 45KM przodek....

nie no ludzie co wy gadacie-3x35 obrotowy i by nie poczul? normalnie kabaret czlowieku co ty myslisz ze 45km to jest taka super moc? on by go nawet nie podniosl a jak juz to w polu by na pewno nie pociagna-co ci da ten przodek, tylko to ze nie bedzie sie kopal ale mocy nie doda-na taki plug trzeba co najmniej 60km. zastanow sie co piszesz <_<

 

ja swoim wladimiecem ciągam 3 i opryskiwacz zawiszany 400l

co 3?? plugi? skiby? przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
nie no ludzie co wy gadacie-3x35 obrotowy i by nie poczul? normalnie kabaret czlowieku co ty myslisz ze 45km to jest taka super moc? on by go nawet nie podniosl a jak juz to w polu by na pewno nie pociagna-co ci da ten przodek, tylko to ze nie bedzie sie kopal ale mocy nie doda-na taki plug trzeba co najmniej 60km. zastanow sie co piszesz <_<

 

 

co 3?? plugi? skiby? przyczepy?

 

sory nie znam się na wymiarach ale chodziło mi o normalny 3-skibowy taki do C-360 bo C-4011 taki ciągnie na głęboko a co do podnoszenia T-45 ma udżwig 1200kg i zawsze troche mu przodek pomoże


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
ja swoim wladimiecem ciągam 3 i opryskiwacz zawiszany 400l

nie wierze w to moze podorywki bo np 3x30 to by wladek zrobil tylko rysy na polu a jak by glebiej weszly w ziemie to by nie ruszyl i wezcie juz tu bajek nie opowiadajcie bo sam mam wladka i wiem jakie on ma mozliwosci..


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
nie wierze w to moze podorywki bo np 3x30 to by wladek zrobil tylko rysy na polu a jak by glebiej weszly w ziemie to by nie ruszyl i wezcie juz tu bajek nie opowiadajcie bo sam mam wladka i wiem jakie on ma mozliwosci..

 

Ja to mam piachy i ciągam 3-skibowy od C-360 typu ,,Łoś" i świetnie sobie radzi a inny ciągnie swoim 5-skibowy podorywkowy. A widziałeś na AF zdjęcie z podorywki T-25 z 3-skibowym np: http://www.agrofoto.pl/forum/Rusek-330-pod...image38023.html


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Co z tego że na zdjęciu ma 3 skiby? Ten pług bieże 3x25 czyli razem 75cm. Zwykła 2 skibówka zabiera 70cm. Na piachu i płytko jakoś tym upitoli orke ale orka a orka to jest różnica a tym napemno pożądnej orki nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Ja to mam piachy i ciągam 3-skibowy od C-360 typu ,,Łoś" i świetnie sobie radzi a inny ciągnie swoim 5-skibowy podorywkowy. A widziałeś na AF zdjęcie z podorywki T-25 z 3-skibowym np: http://www.agrofoto.pl/forum/Rusek-330-pod...image38023.html

ale my tu mowiamy o duzych plugach myslisz ze ja nie wiem ze t-25 pociagnie 3 podorywki bo tak mozna nazwac te twoje plugi <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A ja mówie o 5skib podorywkowy i 3 skiby normalne ale na podorywke do T-25 . Mam pytanie jakim biegiem orzecie na głęboko z pługiem 3skibowym C-360ps


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja nie orze 3 tylko 2 skibowym <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Ja c-360 nie orze 3 skibowym na głęboko bo mam takie pola że by niedał rady, chyba że na jedynce a co dopiero ruski. Na piachu też oram dwuskibowym c-360 ale jeżdże 3 biegiem. Pługiem 3 skibowym bym musiał pewnie na 2 biegu jeździć więc praktycznie czasowo to na jedno wyjdzie. Władimircem orałem jak nie miałem c-360 i wiem swoje. Na piachu ok ale na lepszej ziemi to męka straszna. Dodam że mam pług 2x35. U nas t-25 orają tylko ci co nie mają innego ciągnika. Jak ktoś ma tylko cokolwiek innego to władek pługa nie widzi. Podorywke może i robią niektórzy t-25 pługiem 5 skibowym ale już widze to pole jak tam jest zrobione <_< . Ja pewnie drapakiem lepiej rżysko rozwalam <_< :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a ja nie mówie że ja oram ruskiem z 3skibowym na głęboko tylko na podorywke. A czajicie że u nas wszyscy C-360 z 3-skibowy popylają na 3 szosowej bo są takie lekkie ziemie a jeden to 4-skibowym próbował na 2 szło ale szkoda ciągnika. Więc jak sześćdziesiątka może na 3 szosowej na głęboko to czemu rusek nie może PODORYWAĆ 3-skibowym. <_< <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Jak na podorywkw to może być.

U mnie sąsiad i paru innych we wsi ciągają na "głęboko" pługi 3x30 T-25 ale ta ich orka to raczej jest na ok 15cm, widziałem pole jednego z nich po tej orce i powiem tyle moja podorywka lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

na głęboko nie jeden się odważył 3-skibowym ruskiem orać, to jedynie pociągnął na 1 i to z wielkiej piaszczystej górki <_< :lol: <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj