Zaloguj się, aby obserwować  
kazikrol

Wycinak BVL

Polecane posty

kazikrol    6

czy ktoś wie może gdzie można kupic części do łańcuchowego wycinaka BVL?

chodzi mi o częśc która jest na zdjęciu

post-13930-126349789815_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Musisz szukać u handlarzy, którzy sprzedają takie wycinaki na części.

A co się stało z tą zapadką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikrol    6

ta częśc działała na zasadzie treszczotki

a teraz chodzi jak zjechana treszczotka i niechce winda w dół zjeżdżac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Podany przez ciebie link nie działa.

 

 

Wiem jak działa ta zapadka - mamy taki wycinak.

Nie chce zjeżdżać na dół pod obciążeniem czy na pusto??

 

A podciągałeś sprężynę pociągającą/napędzającą tą zapadkę?? Może to jej wina??

Albo próbowałeś dokręcić śruby hamulca, który jest obok tej zapadki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Może podziel się ze wszystkimi co poprawiłeś, może to komuś w przyszłości pomóc.

 

 

EDIT: Sory, moja pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Winda powinna sama opadać pod własnym ciężarem, to nie wina zapadki.

Weź pędzelek z olejem w dłoń i posmaruj porządnie te szyny, po których jeździ winda. Druga sprawa po obydwu stronach przy szynach masz plastikowe hamulce, spróbuj je poluzować - 17 klucz.

A odkręcałeś ten płaskownik od zapadki z tyłu i próbowałeś obracać ręką samą zapadką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

czy ktoś wie może gdzie można kupic części do łańcuchowego wycinaka BVL?

chodzi mi o częśc która jest na zdjęciu

 

Widzisz pól roku temu jeżdził złomiarz i sprzedałem mu identyczny wycinak, zostawiłem tylko sobie przekładnię kątową. Jeśli Ci będzie potrzbna to się dogadamy. Ja swego wyrzuciłem bo mi prowadnica i łańcuch padły.


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

Czy pomógł by mi ktoś pomóc rozszyfrować co oznaczają te przyciski na tym wyświetlaczu? Nie wiem bardzo jak to ustawić, gdy wrzuciłem do paszowozu ok. 600kg sianokiszonki i ok. 1000kg kukurydzy paszowóz pokazywał 3700kg :blink: Jeśli ktoś by potrafił się jakoś obsługiwać takim wyświetlaczem to prosiłbym o pomoc.

post-5075-0-82741900-1325698707_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Musi stać na równym terenie zeby dobrze zwazyl przede wszystkim


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

teraz na pusto jak będziesz paszowozem wciskasz na raz 2 ostatnie przyciski i trzymasz 10 sekund az waga mrugnie

waga zostanie wytarowana

 

zółty przycisk służy do tarowania chwilowego

a ten po lewej od niego do ustawiania odwrotnej tary, w pamięci, generalnie nikt tego nie używa,

 

ja używam tylko zółtego jak sypię pasze treściwa, obietościówkę kładę do wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Kolego przeczytaj ze zrozumieniem instrukcję obsługi tej maszyny a na pewno wszystkiego się dowiesz :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2902    0

Witam posiadam rurki do listwy wycinaka bvl.

Rurki oferuje w bardzo dobrej cenie cena grubszej rurki to 100 zł a tej cieńszej to 80 zł wysyłka takich rurek kosztuje około 30zł. cena katalogowo tych rurek jest prawie dwa razy wyższa niż u mnie.

Polecam każdemu posiadającemu taki wycinak ponieważ rurki są narażone na korozje i pękają. Posiadam kilka kompletów.

http://allegro.pl/rurka-wycinaka-bvl-wycinak-wybierak-wycinarka-i2117886881.html

Posiadam także ściernice do które idealnie pasują do ostrzenia piły wycinaku sześcio piłowym.

http://allegro.pl/sh...item=2120222714

Edytowano przez marcin2902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacentylog    0

Napiszę tutaj skoro już jest taki temat:)

Mam taki wycinak i piły z tyłu się stępiły. Nie mają takich ząbków jak w nowych a raczej wygląda to na taką falę. Trochę się meczy z sianokiszonką:/ I tu moje pytanie: Czy taką piłę się ostrzy?? Niektórzy twierdzą, że strona zewnętrzna jest specjalnie utwardzana i tego się nie da naostrzyć - trzeba założyć nowe. Na pewno twarde to jest, bo nieraz potrafi kamień przerżnąć w kiszonce, ale tych ładnych ząbków po takim czynie już nie ma. A jeżeli kupić nowe to skąd i ile kosztują? Czy są oryginały, czy zamienniki? Ma Ktoś wiedzę i praktykę na ten temat?? Z góry dziękuję:)


Porządek musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj