Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
corleone162

Jaki ciągnik do upraw międzyrzędowych?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corleone162    0

Witam, chciałem kupić jakiś ciągnik do upraw międzyrzędowych( na wąskich dołach) do 80KM. Jaki polecacie?

Wiadomość z agroFakt.pl

Ginterpol    17

new holland z osią super ster. jak pracowałem w niemcowni to dosiadałem takiego przy pielakowaniu truskawek.

Ja do upraw międzyrzędowych posiadam Case JX 80, wziołem do niego najwąższe koła noi moge go w 100% Polecić. Ciągnik bardzo zwrotny, według mnie nadaje sie właśnie do upraw międzyrzędowych , mój pracuje gównie przy redlinach. a W tej cenie to sie spokojnie wyrobisz w full wyposażeniu :)

3przemo3    0

Pewnie będzie co użytkownik to inna opina...

Bo ja z kolei stałem przed tym ciężkim wyborem w zeszłym roku.

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, co musisz mieć w wyposażeniu a czego nie.

Ja kupiłem MF5425. Jestem bardzo zadowolony. Głównie w grę wchodziły trzy marki: MF, JD i DF.

DF odpadł na przedbiegach bo niższy prześwit i jakoś tak... tak jakoś... chyba starsza seria Agroplus 310 była jakaś lepsza.

JD vs. MF. Tutaj prawie skusiliśmy się na JD 5080M, ale... 3 sprawy: JD nie miał tak bardzo pełzających biegów. Bodajże 150 m/h ale tylko w serii 6. Potem, dodatki takie jak: tuz, ładowacz, skrzynia z rewersem E-H (bo przy tych biegach musiała być) i zrobiło się że był droższy od MF. I na końcu myślę dość istotna sprawa. Bliskość serwisu. Jestem z okolic Tarnowa Podgórnego i w razie co, zawsze "tuż za rogiem".

Ogólnie to MF ma więcej w wyposażeniu niż JD 5080M. Jedynie co można porównywać wersję R, ale ona jest już droga...

kony111    2

A może McCormick C-MAX HC?

http://www.youtube.com/watch?v=SfqLK3xAvbk T

Wiem że jest takich model po pokazowy za 132tys netto. Na Perkinsie 98KM. Ma nabite 200mth. Ale jeżeli chcesz nowy to jest też wersja 83 konna. W 170 tys. zmieścisz się w tym traktorze. Troche danych technicznych :http://www.pakrol.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_custom.tpl&product_id=337&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=208

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować