Skocz do zawartości
schiefelbein1

samozbierajaca przyczepa do kostek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Czesc mam zamiar zbudowac samozbierajaca przyczepe do kostek. Co o tym myslicie? Warto sie za to brac czy raczej dac sobie spokoj. Kazdego roku zbieram dosc duzo kostek bo pasuja mi bardziej w chlew niz baloty.Ma moze ktos jakies schematu np od new holland 1037? z góry dzieki za odpowiedz.

soltys48    315

Można spróbować-kilka lat temu oglądałem taką przyczepę ale oryginalną(nie pamiętam jakiej firmy)sprowadzoną z francji. Posiadała ciekawy system rozładunku-układała od razu stóg

Wiadomość z agroFakt.pl

MichalP    12

Ma sens jak najbardziej. A patrzyłeś za używkami?

Edytowano przez MichalP

SuwalkiOK    0

A nie lepiej i mniej skomplikowanie jest zamontować do prasy taśmowy wyrzutnik lub drabinkę i za prasę zapinać przyczepę? Osobiście pracuje na prasie Fahr hd 30 z taśmowym wyrzutnikiem kierowanym hydraulicznie i fajnie się tym wrzuca kostki nawet na zakrętach tylko że na małych kawałeczkach to już jest problem zmieścić się z takim zaprzęgiem.

nie bardziej chodziło mi o taka ktora zbiera i od razu ustawia z tyłu peki a potem mozne je automatycznie wyładowac. Jest łatwiejsza w budowie i mysle ze taniej ja wykonam niz ta ktora pokazałes

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

soltys48    315

niedaleko mnie ma jeszcze taką niekompletną przyczepę handlarz, wszystkie które przywiózł sprawne poszły od ręki.....

Rafik87    14

Odnawiam temat, czy jest tutaj jakiś użytkownik takiej przyczepy lub miał z nią styczność i może wyrazić opinię na jej temat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się