Zaloguj się, aby obserwować  
zimny90

Zetor 12145 - przełącznik rozruchu 12V/24V

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zimny90    1

Mam problem z odpalaniem zetora 12145. Kiedy nacisne starter w tej skrzyneczce pod siedzeniem coś iskrzy. Założyłem ją nowa i nic sie nie zmieniło. Rozrusznik jest ok. Może to byc wina akumulatorów???

danielo324    6

jeżeli skrzynka iskrzy i jest odgłos takiego terkotania to masz słabe akumulatory albo niełączy któraś klema

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez vailus
      Witam. Mógłby mi ktoś wprost napisać jak, podłączyć ładowanie z alternatora z wbudowanym regulatorem napięcia w zetorze crystal 8045? Mecze się żeby ogarnąć ta instalacje i nie potrafię dojść jak zrobić żeby było ładowanie i kontrolka, zgasła. Na chwilę obecną kontrolka tylko przygasa na wyższych obrotach, ale mierząc napięcie na klemach akumulatora jest tylko w granicach 12,20 i czasem rośnie do 12,21 - 12,35. Wydaje mi się że problem tkwi w podłączeniu w stacyjce, więc prosiłbym o podpowiedzenie który kabel wpiąć pod który wtyk w stacyjce? Rozumiem że że stacyjki idzie kabel na rozrusznik i na alternator z prądem wzbudzeniowym po włożeniu kluczyka. A z alternatora kabel ładowania idzie gdzie? Przez lampkę ładowania i pod stacyjke?
    • Przez bartoszsola
      Witam! Zamieszczam oryginalne skany instalacji do Zetorów jak wyżej    Może komuś się przyda  `

• Przez zyzek
      Posiada ktoś może schemat instalacji elektrycznej do Proxima power 100?
      Jeśli tak, byłbym wdzięczny za udostępnienie.
    • Przez Johnderre
      Witam, po zapaleniu ciągnika świeci się kontrolka ładowania, gaśnie dopiero po solidnym przegazowaniu i wtedy zapala się kontrolka stop. Podczas jazdy kontrolka STOP czasami gaśnie, chwilę później znów się zapala albo miga. Czy to jest normalne że kontrolka ładowania gaśnie dopiero po solidnym przegazowaniu? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
    • Przez maniek00000
      Witam,
      W zetorze 12245 po włożeniu kluczyka pali mi się 3 bezpiecznik licząc od okna. Nie działa kontrolka od smarowania, wskaźnik poziomu paliwa, wskaźnik temperatury i być może coś jeszcze. Posiada ktoś może czytelny schemat instalacji? Na innym forum jest schemat ale jakość jest fatalna i większości rzeczy nie można odczytać. Do tego bezpiecznika podpiętych jest kilka rzeczy i chciałbym wiedzieć gdzie zacząć szukać ewentualnego zwarcia. Sprawdziłem kable w desce rozdzielczej i wyglądają dobrze.
      Sprawdzałem schemat od 12145 ale jest inny niestety
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj