Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcian1234

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta

Polecane posty

Marcian1234    14

Mam zamiar kupić Fendta tak ok 100km cena ok 85-90 tyś z ładowaczem.Szukam handlarza z dobrą opinią który mógłby sprzedać lub sprowadzić ciągnik .Województwa to lubelskie,podkarpackie,mazowieckie

yahooo777    698

Zbuczyn polecić Ci śmiało mogę, kilku dość dobrych handlarzy tam jest i sprzęt cieszy oko, z cenami też sie nie wygłupiają

michal651    8

Dobrego fendta kupisz na pewno u korbanka :) A na poważnie to zakup używanego ciągnika to loteria, i czasem nawet u handlarza z dobrą opinią trafi się szrot... Ale do zbuczyna i w okolice można pojechać bo sprzętu trochę tam mają.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcian1234    14

Zbuczyn polecić Ci śmiało mogę, kilku dość dobrych handlarzy tam jest i sprzęt cieszy oko, z cenami też sie nie wygłupiają

tylko tam są dobre ceny ale tam jest jesze + vat

yahooo777    698

Zależy u kogo masz ten vat, tam jest conajmniej pięciu handlarzy, i nie mówie o cenach ze strony internetowej. Zajedź, zobacz i nie gdybaj na forum. Tak jak koledzy wyżej napisali, kupno używki to loteria, z doświadczenia wiem, że w Zbuczynie sprzęt jest wart swoich pieniędzy

Szczerze to wątpię czy na zamianę przystaną ostatnio kupiłem obok Zbuczyna używkę. W okręgu tej miejscowości jest kilku handlarzy sprzętu trochę jest ale ceny moim zdaniem duże powód Euro jego cena zresztą sami narzekają że wszystko u Żabojadów i Szwabów drogie.

Nie lepiej poszukač i ściągnąć na własną rękę.Zostanie na bank na porządny serwis po zakupie.Dawać zarobić handlarzom mi się nie widzi..Pełno wszelkiego sprzętu jest na Ukrainie ale kupno tam to jak gra w rosyjską ruletkę maszyny odnawiane jak większość jeżdzących niemieckich aut z zachod*polecam Norwegię oraz zachodnie Niemcy.

Pozdrawiam.

hubertuss    492

Jedną sztuke na własną rekę ściagac to spory koszt. Handlarz kupuje kilka w jednym miejscu i ma spory rabat to raz, dwa to przywiezienie pojedyńczej sztuki z zachodu to droga impreza wątpie by na serwis zostało. W zbuczynie owszem oko cieszą sprzęty. Większość jest po lakierze lub przynajmniej polerce, często gesto po róznego rodaju awariach. Kupno dobrego egzemplarza za dobrą cenę to trudna sztuka i szczęście trzeba mieć.

tomek73    189

W opolskim jest fendt i to ładne sztuki. Trzeba trochę pojeździć. Sam to nie radził bym jeździć bo nie kupi się tak jak handlarz przyprowadzi. Chyba że będzie się obserwowało non stop ogłoszenia i jak się ukaże to od razu telefon i jazda po niego.

korks    5

Witam kolege widziałem ostatni dobrego fendta 716 vario. Sam sie nad nim zastanawiałem nad jego kupnem ale sa inne wydatki. maszyna stoi w firmie ROL-KO w Konojadach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez komichal
      Dzień dobry zastanawiam się nad zakupem fenda 309/308 lsa prosze o opinie na jego temat ile pali czy sie psuje dostępność części i jaki ma sprzęgło

Prosze o pomoc
    • Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 89, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez kosti68
      Posiadam profesjonalne , warsztatowe materialy napraw do ciagnikow firmy Fendt....moge powiedziec z praktyki a siedze w tych ciagnikach juz 13 lat ze bez tych materialow porzadna naprawa jest praktycznie niemozliwa. Posiadam rowniez instrukcje w jezyku polskim ( Fendt 700, 800, 900.....nawet do najnowszego Fendt 936) . W razie zainteresowania prosze o kontakt.
    • Przez mav
      Chciałbym żeby te wszystkie osoby które uważają że: "Fendt to najlepszy ciągnik pod każdym względem" podały logiczne i poparte czymś argumenty tego stwierdzenia :rolleyes:

Może w końcu sie wypowiedzą ci co piszą tekst w stylu: Fendt bo Fendt lub podobnych obszernościach wypowiedzi hehe

Jest tu sporo miejsca na dokładne zgłębienie tematu
    • Przez Fendt309lssa
      Witam. Wie ktoś jak ustawić wieksza dawkę pali w pon pie wtryskowej bosch w fendt 309 lsą 1986r.?