Zaloguj się, aby obserwować  
Prezes1352

Case Maxxum 100, 110

Polecane posty

Prezes1352    14

Witam

Wie ktoś może gdzie są jakieś case 100 albo 110 maxxum. Ponieważ chcę kupic. Jeśli by ktoś wiedział to bardzo proszę o namiary jakieś :)

 

Z góry dziękuję za pomoc :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Używany ciągnik nie wchodzi w grę. Chodzi o nowy sprzęt :).


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1984    25

Netto? Na polagrze handlowiec mówił że już nie będzie 100 najmniejszy ma być 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1984    25

Poszaleli z tymi cenami, za 200 netto bez negocjacji można mieć N92 lub MF 54XX 100 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

znajomy dziś odebrał maxxuma 100 i zapłacił 160 tys. netto wiec cena przyzwoita jak na taki ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No na pewno przed nowym rokiem zamawiał. Słuchaj a mógłbyś mi podaj namiary na tego dealera co twój znajomy kupował tego case ? Bardzo mi zalezy . Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

 

Pozdrawiam :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Poszaleli z tymi cenami, za 200 netto bez negocjacji można mieć N92 lub MF 54XX 100 km.

ZA N101 hi Tech przez telefon miałem dziś oferte za 205 netto. więc case słabo wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ale ta cene co mi za case powiedzial to calkowicie wygurowana. Za ta cene na pewno go nie kupie:p


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

No na pewno przed nowym rokiem zamawiał. Słuchaj a mógłbyś mi podaj namiary na tego dealera co twój znajomy kupował tego case ? Bardzo mi zalezy . Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

 

Pozdrawiam :)

 

kupił go od tego dealera www.rolkom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Witam wszystkich.

Jezeli ktos skladal z was wniosek na MGR i bral ciagnik marki NH a dokladniej model t6010 delta, t6020 delta lub t6030 delta albo Case maxxuma 100,110 i chcialby z niego zrezygnowac bardzo prosze o kontakt ze mna. Chetnie wziol bym ktoregos z tych modeli. Bardzo mi zalezy. Z gory dziekuje i przepraszam za bledy ale nie mam w tel miekkich znakow.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

Witam wszystkich.

Jezeli ktos skladal z was wniosek na MGR i bral ciagnik marki NH a dokladniej model t6010 delta, t6020 delta lub t6030 delta albo Case maxxuma 100,110 i chcialby z niego zrezygnowac bardzo prosze o kontakt ze mna. Chetnie wziol bym ktoregos z tych modeli. Bardzo mi zalezy. Z gory dziekuje i przepraszam za bledy ale nie mam w tel miekkich znakow.

kolego wiem gdzie jest taki ciągnik za dobre pieniązki oczywiście fabrycznie nowy, zadzwoń do mnie to ci powiem dokładnie co i jak 512-405-217 tylko jak ci zalezy to jak najpredzej dzwoń dopuki stoi jeszcze

Edytowano przez bolocase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Nie skąd te ceny mi na targach z ZIP Agro powiedział za 100 x-line ze skrzynią 16x16 bodajże ok 160 netto już nie pamiętam dokładnie wiem że brutto było chyba 197 ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No tez wlasnie mi sie za duzo wydawalo. Cene wytrzasnol z kosmosu... Dostalem dobra propozycje dzisiaj od pana z serwisu z gdanska:).A ogolnie jak oceniacie te case? Dobrze sie sprawuja?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Oo a kiedy sie dowiadywales? I gdzie ci taka cene powiedzieli?:)

 

 

 

z tego co czytalem i co slyszalem oo case to ponoc dobre ciagniki sa. Maja bardzo dobre i komfortowe wyposazenie i nie sa az takie drogie. Sa to masywne ciagniki i moim zdaniem idealne do kazdych prac ze wzgledu na swoje gabaryty:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkuspinex    0

witam bym potrzebował opinni na temat case maxxum 110 jaka jest skrzynia lepsza w co warto go doposażyć czy skrzynia 24x24 to dobre rozwiązanie powiem że nie jestem fanatykiem elektroniki

 

PS. Ciągnik jako główny na niecałe 50ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Jedynie co moge ci doradzić to skrzynie 16x16


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vector    1

Nie wiem czy w wersji x-line jest dostępna skrzynia 17x16 eco-shift, ale jeśli tak, to wydaje mi się, że warto się na taką zdecydować. Ta skrzynia pozwala osiągnąć prędkość 40 km/h przy obrotach silnika nie przekraczających 1900 obr./min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz100    0

znajomy dziś odebrał maxxuma 100 i zapłacił 160 tys. netto wiec cena przyzwoita jak na taki ciągnik

 

152000,netto,3 wałKi prędkości odbioru mocy ,4 rozdzelacze ......i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez dawid9721
      witam panowie pytanie w pewnym sensie banalne ale jak sprawdzacie poziom oleju w swoich casach posiadam 745xl i bagnet jest rozkręcany ile obrotów robicie przy odkręcaniu żeby zmierzyć dobrze poziom oleju
    • Przez gandi77
      Witam koledzy co może być przyczyną takiej awarii case mx 135 na 4 półbiegu nie ma siły się poruszać dzieje się to na każdym biegu,pozostałe półbiegu działają normalnie ,nieraz jak jadę drogą szybciej to się włączy ale jak zmienię połówkę i chcę z powrotem na 4 półbieg to zwalnia i nie chce jechać. Miał może ktoś taki przypadek albo wie co mogło się stać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj