Zaloguj się, aby obserwować  
FNMK

Na czym może zarobić nastolatek?

Polecane posty

FNMK    0

Macie jakiś pomysł na biznes? Bo mi tylko nasunął się taki : budowa budek i karmników dla prywatnych jak również dla nadleśnictwa. Interes jest dobry bo na budce około 20zł. Zależy ile za budkę, no takie proste, deski oszlifowane, pomalowane bezbarwnym i łatwe do wyczyszczenia. Karmniki to tak samo. 4 słupki i daszek. A co do innych interesów to nie wiem. Zn no są standardowe czyli zbieranie jabłek, i podobne, ale to tylko sezonowo. Chodzi mi o kasę rzędu min 300zł miesięcznie. Jakieś pomysły? No wiele rzeczy umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

No zależy ale mi się nasuwają takie, praca w gospodarstwie u kogoś, stawki zaczynają się od 20zł dzień no ale zależy ile masz lat i co zrobisz. No bo taki 16 latek to z 50 zł na dzień ma. jakieś 8h i do domu. Praca przy bydle, przyganianie, dojenie, pojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcotic    0

Możesz robić dobrze dojrzałym kobietom, jak będziesz się starał to może Ci dobrze zapłacą a i podatku nie będziesz musiał płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hehe możesz zostać polskim żigolakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

eee tam żigolakiem. Nie lepiej od razu sutenerem?

A jak by ktoś chciał wiedzieć to słyszałem że dobra robota jest w Krakowie. Gnój od smoka wywalać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

To jest temat co najwyżej do Hyde Park-u a nie na forum. Poza tym gdybym miał pomysł na biznes to sam bym go zrealizował a nie dzielił się tym z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siolek    0

Ja sie nad tym zastanawiałem ale za mało płacą i za daleko musze jechać a podobno dobra robota :lol:

 

A kolego tak ogólnie to są koło ciebie jakieś gospodarstwa niedługo rolnicy będą kamieńie zbierać to możesz porozmawiać jak ja na motory kase chciałem to nawet u koleśia w nocy siałem zboże

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Najwięcej zarobisz jak będziesz teczkę do szkoły nosił-i czasami ją otwierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszczs    23

Nie no jak już chcesz robić to trzymaj się jednego - tzn te budki to po prostu stolarstwo, a jeśli stolarstwo to w sezonie ładnie idą ule korpusowe wielkopolskie, możesz też wykonywać deski pod poroże rozszerzając sobie stolarswto o rzeźbiarstwo. Cały czas np mają ludzie problemy z kupieniem odpowiedniej budki drewnianej dla świnek morskich ( te co są na rynku nie są przemyślane itd ) a informacje czego ludzie potrzebują znajdziesz na necie na forach.Takiej drobnicy jest dużo więcej, ale jak będziesz robił ww to już masz więcej niż 300 zł miesięcznie. 300 zł to żaden biznes więc można ci podpowiedzieć, jeśli będziesz robił cokolwiek co da ci nawet mały zysk to po jakimś czasie już sam będziesz wiedział w co inwestować itd bez pytania nikogo.

 

 

Jeśli ci wystarczy te 300 zł miesięcznie to dwa ule które się robi max dwa dni z podstawowym sprzętem stolarskim. Można kupić gotową podbitkę tanio u producenta i wtedy dasz radę bez heblarki i grubościówki:

 

Pamiętaj o zapłacie należnego podatku złodziejom .

 

Kamieni za dużo nie zbieraj bo kręgosłup nadal ci "rośnie"

 

http://allegro.pl/ul...2110087484.html

Edytowano przez Mariuszczs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Normalne jaja se robicie z chłopaka.

 

Niewiem ile masz lat ale po gim idź do zawodówki i na praktyki i gotowe, tylko tam więcej nie zarobisz jak 120 zł bo to od najniższej krajowej idzie.

A z tymi ulami niezły pomysł tylko gdzie to sprzedać???


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszczs    23

jak gdzie - w polsce

 

Ogólnie uli sprzedaje się w tysiącach sztuk rocznie w kraju, ale są też ule ze styropianu, poliuretanowe i do tego inne typy. Tak naprawdę o sprzedaży decyduje niska cena i dla kogoś kto ma małe wymagania zarobkowe - zjedzie z ceny i cel paru stówek miesięcznie osiągnie pracując po szkole, wekendy wolne.

 

jak gdzie - w polsce

 

Ogólnie uli sprzedaje się w tysiącach sztuk rocznie w kraju, ale są też ule ze styropianu, poliuretanowe i do tego inne typy. Tak naprawdę o sprzedaży decyduje niska cena i dla kogoś kto ma małe wymagania zarobkowe - zjedzie z ceny i cel paru stówek miesięcznie osiągnie pracując po szkole, wekendy wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuciu    0

Ja mam 16 lat a już dużo w swoim życiu zarobiłem pieniędzy. W lesie przez wakacje z ludzmi chodzę drzewo robić. I u nas gościu tyki z leszczyny kupował asegnaty na to nie trzeba a kase ładną się zarabiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belarust25    16

A ja ostatnio zarabiam na wiklinie. Robię takie płotki po 14 zł i nawet się opłaca. A tak latem to dużo u sąsiadów w polu obrabiam na usługach :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj