Zaloguj się, aby obserwować  
damianxx54i

Ursus 3512 Filtr paliwa

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

piotr26    7

Witam, otóż ostatnio zauważyłem że w moim 4512 pojawił się wyciek oleju między sprężarką a alternatorem który jest za sprężarką. Czy ktoś spotkał się juz z tym problemem i wie co należy zrobić aby zatamować ten wyciek? Z góry dziekuje za podpowiedzi.

kris14    266

Możliwe że simering na wale sprężarki ma nieszczelności, możesz jeszcze sprawdzić wąż który smaruje sprężarkę. A jeżeli wyciek jest niżej to uszczelka na płycie mocującej sprężarkę lub jak jeszcze niżej to wąż z odpływem oleju do miski silnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Miran
      Witam
      Mam problem otóż kolektorem wydechowym wywala mi olej. Jaka może być tego przyczyna?

• Przez Sadownikx2
      Dzień dobry czy ktoś kto posiada serwisówke mógłby mi napisać co ona mówi o podkładkach pod wtryski w tym silniku?
      Wydaje mi się , że są do niczego nie potrzebne bo przez nich wtryskiwacz będzie za płytko osadzony i będzie kopcić jak parowóz.
    • Przez Sadownikx2
      https://allegro.pl/oferta/koncowka-wtrysku-mf-3-dsl150a38-mf3-7599998315?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części do maszyn i innych pojazdów - Części do maszyn rolniczych&gclid=CjwKCAjw6fCCBhBNEiwAem5SO21GqdZN0ZHj0fXwdm4LOI96Wyfn6R3weuDA-ENQzT6qIXrHg21RQBoCPiYQAvD_BwE&fbclid=IwAR0iFysCE55QOBHUdhTxl1TBdZLiOyCYq6Rv2REo2UYLMMFl2FfRVaePbKI 
      Opłaca się to kupować? Cena czyni cuda 🙃
      Kurier jadąc 200km/h po polnej drodze tego nie uszkodzi?
      Czy lepiej kupić w sklepie stacjonarnym i jak będą lać to im przynosić do skutku??? Właśnie w sklepie można sprawdzić czy nowe nie leją? 
    • Przez Krystian5714
      Witam, mam taki problem a mianowicie mam mf 255 jest on po kapitalnym remoncie nowa głowica , tloki, wał sprezarka itp, a z wstepnego filtra powietrza wydobywa się taki dziwny dźwięk tzw cmokanie buczenie, dodam że silnik ładnie odpala nie kopci i ma siłę, co może być przyczyną tego buczenia, proszę o pomoc
    • Przez Krystian5714
      Witam, chodzi mi o ursusa 3512, a mianowicie jest cały silnik po kapitalnym remoncie a z wstępnego filtra powietrza wydobywa się taki dźwięk jakby nie był wcale założony, zakupiłem nowy ale nic nie pomogło, dodam że przed remontem chodził normalnie, dodam film pod opisem, proszę o jakąś podpowiedź
      104157 104158
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj