Zaloguj się, aby obserwować  
czareczek85

Zaczep tylni prasa McHale seria f500

Polecane posty

czareczek85    148

witam mam taki problem potyrzebuje zakupic zaczep tylni do prasy mchale gdyz chce spiąć ją z owijarką dodam że orginał kosztuje 2000euro może ktoś umie wykonać taki zaczep?

andrzej2110    535

A masz fotkę oryginału??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

czareczek85    148

tak mam fotkę orginału w katalogu części. Nie ma tam jednak podanej skali

oto rysunek zaczepu

zaczep tylni prasa mchale

post-8131-0-61995100-1328871629_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    535

To chyba dało by się zrobić w mniej skomplikowany sposób. Trzeba by się przyjrzeć przy prasie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

czareczek85    148

To chyba dało by się zrobić w mniej skomplikowany sposób. Trzeba by się przyjrzeć przy prasie.

Moze wiesz kto by umiał coś takiego mi dorobić?

andrzej2110    535

Szkoda ze jesteś z Podlasia bo może ja bym ci to dorobił ale musiał bym mieć prasę na podwórku.

bullet_black.png

kokoman0    191

Sam nawet mógłbyś to dorobić nie wygląda to zbyt skomplikowanie (grunt to aby dobrze pospawać i przykręcić do osi). Ta coś takiego tylko trochę delikatniejsze zrobiłem w swoim welgerze żeby grabiarkę gwiazdową móc ciągnąć. Daleko masz do Tafił? Jest tam gość który jestem pewien, że by to zrobił.

Edytowano przez kokoman0

czareczek85    148

do tafił mam trochę ponad 20km więc nie daleko

Szkoda ze jesteś z Podlasia bo może ja bym ci to dorobił ale musiał bym mieć prasę na podwórku.

szkoda że nie mieszkasz gdzieś w okolicach łomży

andrzej2110    535

Do Łomży mam 210km...

http://allegro.pl/za...2105290043.html Kup taki zaczep i go trochę wzmocnij i będzie ok.

bullet_black.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Deutz7206PL
      Witam mam problem z prasą JD 550 (1992r.) kupiliśmy ją kilka dni temu i po podłączeniu jej do ciągnika (renault celtis 2003r.) było wszystko git ,ale po kilku minutach zaczął wyłaniać się dym ze sterownika i kontrolki zgasły (ugrzała się taka czarna plastkiowa puszka w środku) a po jakimś czasie po ponownym podłączeniu do ciągnika nie było żadnej reakcji. I pytanie czy to coś poważnego, co dalej robić, nowy sterownik? Pomóżcie bo sianokosy coraz bliżej.
    • Przez robertrolnik24
      Witam mam problem z pasami w prasie hesston .Od jakiegos czasu pasy sie rwia  i nw co jest tego powodem. W poprzednim sezonie strasznie ślizgały pasy i ściągało je na jefna lub druga stronę jak bylo około 50% wypełnienia  i stwierdziłem ze wymienię gume na wale napedowym  . Niesty to nie duzo poprawiło i teraz myślę nad wymianą pasów lecz nie wiem jaka długość dostosować poniewaz kilkukrotnie już byly obcinane  i skracane . W katalogu piszą ze długość pasa powinna byc 926 cm  a teraz mieze i maja 920  po około 8 skracaniach po +/- 5 cm na jeden raz . Pytanie mam takie czy wie ktos jaka powinna byc długość tych pasów wtym modelu?

• Przez plati
      Witam. Posiadam prasę Fort Maxi Cut 1600 i mam 2 problemy. 
      Pierwszy jest awaria pompki centralnego smarowania. Tlok się zacina. Nie chce się cofać. Niestety nowa trudno dostępna i za grubą gotówkę. 
      Miał ktoś kiedyś do czynienia z taka pompką lub wie czy można ja naprawić i gdzie? 

Druga sprawa to problem z owjaniem siatką. Zacina się elektrozawor. Niestety okres oczekiwania na nowy ponad 3 miesiące. Chciałbym to przerobić na silniczek elektryczny. Szukam wskazówek czy się da i jak to zrobić.

• Przez Bocian6230
      Witam, postanowiłem zmienić prasę i tu moje pytanie , jaką polecacie ? musi mieć rotor, owijanie siatką i rolkę dociskającą pokos jakie maszyny polecacie i dlaczego ?
    • Przez Jacek329
      Witam
      Posiadam belownice Massey Ferguson 167 V i mam przy niej taki o to sterownik 
      I kieruje pytanien do was czy ktoś z was zetknął się z takim sterownikiem albo wie kto posiada taki o to sterownik ponieważ nie mogę się połapać z ustawieniami. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj