Polecane posty

Witam, wczoraj podczas robienia paszy śrutownik nagle przeraźliwie zajargotał i zatrzymał się w ułamku sekundy!Przerażony zaglądam do środka a tam sieczka z siatek, właściwie to ich tam nie było.Nie ma też łoża na siatki a także brak łopatek wyrzucających zmieloną śrutę.Proszę was o pomoc gdzie można zregenerować taki młyn albo kupić nowy tylko że bez silnika.Najlepiej gdyby ktoś się podjął regeneracji wnętrza,bo obudowa nie tknięta jak i blaszki bijaka są całe.

śrutownik jest prod. niemieckiej,silnik polski 11KW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

na allegro widziałem całe środki ale nie wiem czy warto się bawić. To wszystko musi być idealnie wyważone żeby ci potem śrutownik z paszarni nie ucieka a to ciężkie w domowych warunkach Za 1500 można spokojnie używany kupić.

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

U mnie w okolicy jest osoba która zajmuje się takimi rzeczami, ale to trochę daleko od ciebie. Pytaj rolników, szukaj w okolicy, może ktoś ma śrotownik od rzemieślnika, który by to zrobił.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

W Wygnanowie koło Czemiernik handluje używanymi śrutownikami sprowadzanymi z za granicy. Można zapytac może ma jakiś na części albo może coś poszukac. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez STAWIAREK
      Witam, mam problem z prasa deutz fahr GP 2.30. Mianowicie podczas prasowania puszczają haki i otwiera się tylna klapa. Wczesnej do prasy była używana c-360 wszystko było dobrze i haki nie puszczały a teraz prasa pracuje z fendtem 610 ls i niewiadomo dlaczego się tak dzieje. Liczę na pomoc.
    • Przez Tomczi96
      Witam.
      Mam problem z opryskiwaczem john deere 832i zakupiłem go na licytacji za granicą.
      Problem polega na tym że sterownik wysyła sygnał do opryskiwacza  on go odbiera lecz opryskiwacz tego sygnału nie odsyła  przez co nie można sterować opryskiwaczem , nie działają w nim żadne funkcje.
      Jest ktoś kto by mógł by mi w tym pomóc ? Jakiś fachowiec lub ktoś kto  miał taki problem.
      Dodam ze opryskiwacz wylądował w serwisie i oni też nie mogą dojść jaka jest przyczyna.
    • Przez gomez
      Witam forumowiczów !!! mam problem ponieważ urwał mi się kabel od komputera (sterownika) i jeżeli ktoś posiada ową prasę prosiłbym na ile jest to możliwe o jakieś zdjęcie kabli jak są poukładane w kompuerze (kolejność kolorami ) w ciągniku jak i w sterowniku w prasie . Sprawa Pilna !!! 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie. kupiłem opryskiwacz, full opcja  i na złość dziś mnie skusiło zobaczyć jak działa. podpiąłem do ciągnika, belka mi się rozłożyła i nie chce się złożyć.... jAK PODPIĄĆ HYDRAULIKĘ bo kombinuje już pół dnia i nic. podaje cisnienie na węża jednego a drugiego w powrót i odwrotnie ni chu chu, jak to złożyć??? Komputer bravo300s pełna hydraulika elektrozawory pykają bo słychać a belka się nie składa...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj