piotrb14

Wyraźcie swoją opinię o tym agregacie, czy da radę? link

Polecane posty

piotrb14    192
http://allegro.pl/gr...2097435843.html - Czy 105 konny belarus 1025 uciągnie ten agregat?? Wyraźcie swoją opinię o nim, czy warto, czy są dobre. O to czy uciągnie chodzi mi o spokojne ciągnięcie, gdyż to nowy ciągnik i nie chcę go zajeździc na 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
255    95

Zależy od gleby ale, powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

gleby są różne, ukształtowanie też. myślę że w razie co odkręcę 2 łapy zewnętrzne w ostatnim rzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    517
Napisano (edytowany)

http://allegro.pl/gr...2097435843.html - Czy 105 konny belarus 1025 uciągnie ten agregat?? Wyraźcie swoją opinię o nim, czy warto, czy są dobre. O to czy uciągnie chodzi mi o spokojne ciągnięcie, gdyż to nowy ciągnik i nie chcę go zajeździc na 5 lat.

 

 

Spoko da rade :P

Ja mam 82.1 i i taki 2.40 pociągam na glinie i Borownie od 6 lat i nic się nie dzieje tylko szybciej niż 5 żółw to nie pogonisz bo będzie ci się gotować pod maską :)

Mój wujek na też 1025 i tależówke 3.00 m ciąga na takich samych glebach :)

Edytowano przez kitowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    517

ale też na 4 rzędach łap?? ile masz łap w nim?

Nie , są 3 rzędy po 2x4 i 1x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

Ja to nie wiem mam polski agregat 4 rzędowy po 6 zębów w rzędzie i ciągam ursusem c-330 m <składak 50 km> i daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Twój Belarus jeśli ma zdrowy silnik to sobie spokojnie powinien poradzić,na podnośnik też nie powinien mieć większych problemów,wujek ma podobny i DF 110KM nie ma zbytnio problemów z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol259    1
Napisano (edytowany)

Znajomy ma tez gruber podobny moze kilka cm szerszy i ciaga go NH TD95D (95KM) i daje rade ale nie ma za lekko.

Ale twoj da spoko rade w koncu to "Belarus". :P

Edytowano przez karol259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercikoo    0
Napisano (edytowany)

lepiej zebys kupił agregat z duzymi łapami ja mam agregat lemkena 2,2 m z 5 łapami (zabezpieczenia sprezynowe) talezami i wałem rurowym i ciagne go zetorem proxima 85 agregat jest idealny do tej mocy duze łapy z podcinaczami ładnie robia i sie nie zapychaja a sasiad ma małe i jak sie jedzie po jego polu to sa same dziury. Nie kupuj za duzego agregatu bo zeby ładnie tym robic musisz miec odpowiednia predkosc

Edytowano przez bercikoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

BERCIKOO popieram cie w 100% PIOTRB15 poszukaj czegos na GĘSICH STOPACH lepiej ci podetnie podłoze a tym to takie bruzdy beda ci sie ryć.. i kup cos węższego zeby szybciej jezdzic wtedy ewentualnie lepiej to ci sie wymiesza bo jak bedziesz jezdził za wolno to tylko zrobisz jak drapakiem tzw.. to moje zdanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

klego 105km to moc wprost idealna do takiego grubera, sam rozglada, sie za czyms takim do reni


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

Da rade bez problemu w takim agregacie ja swoim Belarus 820.2 ciągam agregat 2,20 11łap w czterech rzędach i chodzi z prędkością 10-13km/h i gleby mam mieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj