PROXIMAMICHAL

agregat uprawowy na łożyskach czy tulejkach??

Polecane posty

tak jak w temacie

 

agregat uprawowy bierny z podwójnymi "lekkimi" wałkami strunowymi będzie lepiej się sprawował na łożyskach czy tulejkach??

 

interesuje mnie szczególnie opinia użytkowników agregatów na "łożyskach" - łożyska dają rade?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Najlepiej na łożyskach moim zdaniem sam mam na łożyskach i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Najlepiej na łożyskach,tylko nie chińskich ....




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Tulejka to tez łożysko, z tym że ślizgowe :)


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Ja mam agregat na tulejkach. Przerobiłem nim już kilkadziesiąt ha i jest ok, kwestia częstego smarowania. Ale sądzę, że na łożyskach będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitr800    3

Jak na łożyskach markowych to tak, bo jak ny zwykłych, to nie sadze że lepsze,  mam agregat 20 letni na tulejkach i nic się nie dzieje, jedyni na kółkach wymieniałem tulejki. To tak jak z taczkami kiedyś były na tulejkach i Polskich oponach koło wytrzymywało choć już taczki się sypały a teraz kupię taczki to pierwsze co robię to kupuje polska oponę i łożyska :)  bo już nie ma taczek na tulejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj