barti022

Kurs chemizacyjny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żniwa 2023
endrju    24

Witajcie , wie ktoś  może kto organizuje kursy chemizacyjne na terenie powiatu Sierpeckiego lub Płockiego ( Mazowieckie ) byłbym wdzięczny za pomoc ,gdyż w necie nie mogę nic znaleźć a muszę zrobić ten kurs . Odrazu mowię ,ze ten  który gmina organizuje odpada bo jest ograniczona ilość miejsc ,a nie wiadomo kiedy będzie nastepny termin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,w swoim ODR taką informację zapewne najprędzej uzyskasz gdzie najbliżej Twego miejsca zamieszkania będą takie kursy organizowane  :rolleyes: Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

U mnie jest chyba jeszcze z 5 terminów, raz w miesiącu robią. zdaje się ze chętnych brakuje. W lokalnej telewizji parę razy dziennie reklamy, w gazecie prawie codziennie ogłoszenie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Bo unia dała kasę i trzeba ją wykorzystać. Paranoja jak zwykle z dotacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Mam takie pytanie. Ukończyłem kurs na obrót i konfekcjonowanie środków ochrony roślin. Czy to wystarczy żebym mógł pryskać opryskiwaczem polowym, czy muszę jeszcze ukończyć kurs chemizacyjny.Dodam tylko, że za kurs na obrót zapłaciełem ok 450zł.

 

Po kursie dostałeś przecież zaświadczenie zakońcenia kursu i tam jest napisane - zaznaczone czego się tyczy.

Jeśli zdawałeś na obrót to tylko jego się tyczy. Na kursie ktokolwiek mówił cokolwiek o pryskaniu opryskiwaczem? Zapewne nie.

Musisz odbyć osobny kurs na opryskiwacz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

A ja się pytam czego uczy taki kurs jak sie już go kiedyś miało a no niczego bo co pryska się inaczej. To tak jakby egzamin na prawko zdawać co 5lat, pewnie wielu by nie zdało, a kurs chemizacyjny zdają wszyscy. W zeszłym roku zaliczony po raz 2 za jedyne 150 zł o to tu chodzi jak ktoś jeszcze tego nie wie. Organizują go zazwyczaj lokalne ODR-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Jeśli prowadzący szkolenia nie mają odpowiedzialności za to co prowadzą to można podchodzić tak do tych szkoleń. Ja zaobserwowałem podejście że raz przygotowana prezentacja jest tylko w niewielkim stopniu modyfikowana bo raz stworzona jest idealna.  A o pytaniach na testach to już nie wspomnę. Raz stworzone mija 10 lat a pytania te same. 
A rzeczywistość jest taka, że przez ostatnie dwa lata zaszły ogromne zmiany w środkach od nowych sposobów oddziaływania po większą selektywność i specyfikę działania. Parę lat temu środki działały bardziej totalnie teraz jest kierunek w stronę selektywności i bezpieczeństwa dla środowiska. 
Zapomina się, że jak sama nazwa mówi są przeznaczone do ochrony roślin, a nie traktowane jako coś co zwiększa plon. To tak jakby dziecko od małego faszerować lekami i zapominać o innych rzeczach wpływającymi na jego rozwój.

Edytowano przez newagro

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2059

Niestety nie możesz. Musisz mieć ukończone 18 lat.


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek2206    0

Mam pytanie, czy w Waszych okolicach jest może w najbliższym czasie przeprowadzany kurs chemiczny?? PILNE Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

Podbijam pytanie. Muszę zrobić podstawowy kurs, a przez tą epidemię nie ma żadnych normalnych kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie nie ma 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1378

Ma ktoś może jakieś info czy w tym roku będą normalne kursy czy może ogarną coś on line? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

firma szkoltex. Szukaj jezdza po calej Polsce, ja robilem pare dni temu.

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoktorB    0

Kursów on-line nie ma. Ale na czas pandemii nie ma obowiązku posiadania aktualnego szkolenia. Po odwołaniu pandemii będzie 90 dni na uzupełnienie. To samo tyczy się przeglądu opryskiwacza.

Edytowano przez DoktorB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520
Dnia 3.01.2021 o 11:01, Mikruss napisał:

firma szkoltex. Szukaj jezdza po calej Polsce, ja robilem pare dni temu.

tylko czy ten papierek od nich ma jakąś wartość skoro szkolenia są zawieszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież nie będą zaWieszone 5 lat... Szkolenia się odbywaja a że jest tymczasowe zwolnienie z posiadani uprawnień to nie znaczy że nie można ich uzyskać...przeglądy tyz robią.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Przeglądy robią tylko jak jest tymczasowe zwolnienie na czas pandemii że można pryskać bez no to można pryskać bez skoro wszystko sprawne :P mowa oczywiście o takim przypadku jeśli się komuś przegląd skończył w czasie pandemii. Bo ta pandemia i tak szybko sie nie zakończy a zawsze z tym atestem rok do przodu :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwanek7    6

Witam

Mam takie pytanie

Czy jak gospodarstwo jest na ojca i on bierze dopłaty, czy szkolenie chemizacyjne musi mieć on zrobione czy ja będąc jego synem mogę mieć szkolenie i stosować środki ochrony roślin w polu?? Czy przy kontroli nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwanek7    6
1 godzinę temu, Desperado napisał:

Możesz, tylko w ewidencji stosowania środków, musicie wpisać kto wykonywał oprysk.

Ok dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj