pawewar

Rozładunek maszyn

Polecane posty

g2osc    25

Ja jak jadę na rozładunek to mówię pajacowi albo sobie to zdejmie albo wracam z jego towarem do domu a on niech płaci za transport ja to przywiozłem jest całe odpinam pasy, więc na tym moja robota się kończy. Zazwyczaj myślenie jak to zabrać z paki nie zajmuje mu dłużej niż 5 min:D:D:D:D

Tak na marginesie co za przewoźnik bierze się za rozładunki?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Przy takim podejściu, to nie wjechał byś na moje podwórko nawet za pierwszym razem. Albo tańczysz jak Tobie zagrają, albo jazda z tego interesu.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

Ja jak jadę na rozładunek to mówię pajacowi albo sobie to zdejmie albo wracam z jego towarem do domu a on niech płaci za transport ja to przywiozłem jest całe odpinam pasy, więc na tym moja robota się kończy. Zazwyczaj myślenie jak to zabrać z paki nie zajmuje mu dłużej niż 5 min:D:D:D:D

Tak na marginesie co za przewoźnik bierze się za rozładunki?

Pozdro

 

 

Widać że nie tylko dilerzy to gbury i chamy

Niejedną maszynę kupiłem i z takim kierowcą się nie spotkałem ,

ja bym ci dał pajaca ;[


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

Całe szczęście, że nie nasza firma nie wozi maszyn. A tak szczerze, raz chciałem być dobry pomóc (tak jak zawsze to robiłem) a gość myślał, że jestem jednym z jego pracowników i poleciała w moją stronę cała wiązanka słów na k... bo firma przysłała mu zły towar i na mnie się wyżywa. Powiedziałem mu grzecznie, że się chyba z hu.. na łby pozamieniał i takie teksty to niech zachowa do siebie. Od tej pory taki h... jak komin batorego. Wielu kumpli robi to samo bo już jak który ma trochę więcej kasy i traktor na kredyt to myśli, że jest bogiem. Z chęcią to się jeździ do takiego który nie ma nic. Poszukajcie sobie w necie co należy do obowiązków przewoźnika. Na pewno nie rozładunek towaru

A odniosłem się do wypowiedzi założyciela postu już widać kombinuje kogo by uwalić w razie wtopy i umyć łapy. Właśnie takich ludzi nie trawie.

Oczywiście nie wszyscy są tacy.

I myśl cobie co chcesz.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

są ludzie i taborety-po jednej i drugiej stronie.

byłem kierowcą-konwojentem,jestem rolnikiem-chlebuś ciężki jest w obu profesjach-a na idiotę wszędzie można trafić,na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

@g2osc.Beż urazy ale widać ze się jeszcze nie spotkałeś z kimś kto by ci dał ochszan.Jak byś przyjechał w moje okolice i byś sobie pojechał do domu i gospodarz by musiał płacić za transport to jestem pewien ze sam kolega by za to zapłacił.Bardzo nie lubię cwaniaków

Mi jak chłopaki przywożą maszyny to prawie zawsze we dwóch i pomagają mi to rozładować.

Wiadomo są różni ludzie jak to napisał @wiesmag

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egal    22

Oczywiscie, ze tak. Diler zawsze zapewnia rozladunek- odpowiada za sprzet w czasie przewozu i rozladunku- do momentu podpisania protokolu przekazania sprzet jest jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

W zeszłym tygodniu przywieźli mi kombajn do porzeczek.

Przywieźli go pod plandeką ciężarówką.

Mieli HDS, złapali delikatnie za miejsca podnoszenia i delikatnie zdjęli na podwórko.

Żadnych problemów nie było. Transport oczywiście dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja tam problemów z rozładunkiem nie mam. Diler zapewnia w gratisie transport z HDS. U mnie nawet Traktorem kierowca Tira zjeżdżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro w umowie diler nie wskazał co musisz przygotować to znaczy że jedynie miejsce na te maszyny. Gdyby chciał jakiś sprzęt do rozładunku to musiałby to wpisać do umowy. To że laweta z maszynami jest w gospodarstwie nie oznacza, że maszyny są w gospodarstwie. Od gospodarstwa dzieli je właśnie ta laweta. Do rozładunku diler może wynająć właściciela maszyn. Usługa ta może być wykonana bezpłatnie. Dla dmuchania na zimne można napisać umowę zdjęcia maszyn z zastrzeżeniem, że wykonawca usługi dołoży staranności, będzie postępował zgodnie z wskazówkami zleceniodawcy, jednak nie odpowiada za szkody powstałe podczas rozładunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawewar    0

No i wreszcie ktoś normalnie odpowiedział normalnymi konkretami.Dzięki za podpowiedź @DużyGrzegorz(chociaż już nie skorzystam bo maszyny przyszły prawie miesiąc temu) ale ta sama umowa została zawarta co powiedziałeś o niej.

Innym odpowiadającym powiem tylko tak "brak umiejętności czytania ze zrozumieniem"

@g2osc wiesz umycie łapek a wiedza jak postępować w razie wypadku , a się zdarzają , to co innego.

@Ziomalek0 sam jesteś śmieszny, a tur 1 to nie WIDLAK!

@jan2130 fajny off top takie nabijanie postów.

@kpiotr usiądź z mamą i tatą i sam pomyśl co piszesz a najlepiej im to pokaż.

@Artur96 ściągali kombajn do porzeczek HDS-em nagle poszedł zawór bezpieczeństwa i maszyna poszła w mak. Operował kierowca który miał przeszkolenie do operowania HDS-em i co, wykręcił się że to właściciel wybrał HDS-a więc to nie była jego wina i żadnego odszkodowania nie dostał.

Odpisałbym jeszcze innym ale mi się już nie chce.

Pozdrawiam

P.S.

Raportowałbym kilku za obelgi ale jednak mam dobre serce.

Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

Oj panie kolego bardzo dziękujemy z całego serca ze nas nie zaraportujesz!!

A o czym tu rozmawiać temat nie potrzebny i temu takie komentarz.

PS.niedawno otworzyłeś bezsensowny temat, a już teraz chcesz go zamykać?coś tu chyba jest nie tak

Edytowano przez Artur96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawewar    0

Bezsensowny temat? No nie wiem kto tu pisze bez sensu.Pytam o prawo umowa jak nie wpaść w niepotrzebne kłopoty, ale jak zwyle piszecie "co toz a widlak co nie podnosi 600kg?" albo "owiń te maszyny w pierzynę" i wiele innych.dy zaczyna sie niepotrzebna dyskusja

P.S

Tematy się zamyka gdy temat się wyczerpie lub autor o to poprosi, ja nie mam więcej pytań, więc powtarzam temat do zamknięcia.I nic nie ma w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj