grzesiekkk

Jaka szerokość agregatu na bronie redlicowej do ciągnika 82 km.

Polecane posty

grzesiekkk    8

Witam.Pytanie jak w temacie.Do wyboru są w szerokośći 3 m, 3,30 m i 3.80m. Ziemie lekkie ale górzyste. Ciągnik case jx 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

3m to on będzie miał co robić 80km to nie wiem czy nie za dużo 3m ja do fendta 115km chciałem 4m ale to też chyba przeginka więc zdecydowałem się na 3.5m . A teraz tak myślę nad talerzowym 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Nie wiem.Rozmawiałem z panem Batyrą,to mówił ze oni robią3.10 pod zetora 7011, a następny to 3.60 tak pod mtz, lub inny tej mocy.Ale nie widziałem ich agregatów na żywo, ale tak z zdjęc to wygladajA na raczej lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Lekka ziemia to nie argument na to aby brać szerszą maszynę. Na lekkiej ziemi siła uciągu ciągnika jest mniejsza. 3 m będzie akurat, do agregatu tez musi być odpowiednia prędkość agrotechniczna ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol259    1

A moje pytanie jest takie:

Czy c-385 da rade z agregatem 2,7 + Poznaniakiem 2,7?

Ziemie: 3 i 4 klasa, miejscami glina

Teren: lekko gorzysty

Pytam tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

karol259

 

powinien dać radę..

 

 

grzesiekkk

 

3 metry ni wygłupiaj się lepiej szybciej pojechać węższym niż męczyć traktor szerokim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

karol259

 

powinien dać radę..

 

jak przodu nie dociąży to może nie dać rady. Szczególnie na górkach. Gdyby był z napędem to jeszcze inaczej ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Brona redlicowa nie stawia dużego poru. :) Ja na płaskim terenie na glebie średniej agregat Expom Lech na bronie redlicowej 4,2 łącze z ciągnikiem 80KM i śmiało osiągać prędkości w przedziale 8-12km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Więc tak,część mówi 3 m,bobek farmer 4,2 m,Więc wypada wziąć srednią i kupić 3.3,lub 3.6 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

ja mam brone ciężką 2.8m i ciągam to Fordem niecałe 65KM i to jest optimum ;) Śmigam na 2H(szybka skrzynia) i idzie. Na wiosne to i sąsiad 5211 ciągał ale na jesieni już za ciężko miał :D Mój idzie nawet w świeżą orke więc myśle że do 80KM można 3.6m zaczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yanki    0

Ciągałem nh5030 - 3,6 m z expomu to było za wiela dla tego ciągnika, po świeżej orce jechałem 3-ką na drugim zakresie, wedle mnie było to za wolno a na wyższym biegu nie dał rady, pola równe, III, IV klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj